בן זוג שלא רוצה סקס!

היי,

אני והבן זוג שלי יחד כבר 5 שנים, ומתחתנים בחודש הבא!

יש לנו בעיה שקיימת מתחילת הקשר... חוסר סקס!

בתחילת הקשר הינו מתראים סופ"שים, אז היה סקס כל סופ"ש..

ואם לא היה לנו פרטיות או לא היתה אופציה לסקס.. לא היה מפריע לו.

כשעברנו לגור יחד.. שמתי לב שהבעיה היא לא "חוסר פרטיות".. אלה חוסר חשק.

(יש לציין שהסקס שלנו מדהים, הוא מפנק אותי, אוהב אותי, נמשך אלי ברמה שאני מרגישה את התשוקה שלו אלי, הוא תמיד דואג שאני אגמור ותמיד אכפת לו אם נהנתי או לא) אנחנו לפעמים מכניסים גם צעצועים - וממש הסקס טוב...

אבל עד שקורה סקס......... הנשמה שלי יוצאת!!!

המון פעמים יזמתי וקיבלתי תשובה שלילית, המון פעמים התהלכתי בבית עם בגד קטנטן- ולא קיבלתי את התשומת לב

שרציתי לקבל- אלה סתם פליק על הטוסיק..

הבן אדם יבשששששששששששששש... ואם אני לא יוזמת- יכול לעבור חודש ואפילו חודש וחצי..

העניין הוא- שהתייאשתי! נמאס לי להדחות, נמאס לי לרדוף אחרי סקס ונמאס לי כבר להתעסק בזה!!!

הוא מעדיף לפעמים להתכרבל ולראות סרט / לעשות ארוחה טובה ורומנטית - אבל סקס לא בתפריט!!

זה הגיוני שגבר מתנהג ככה? זה הגיוני גבר בלי חשק לסקס?!

ראשית הבה נתחיל עם הצד הטוב.

בן זוגך נמשך אלייך והסקס בינכם כשהוא כבר כן מתקיים הוא באיכות גבוה.

לגביי שאלתך האם הגיוני שגבר איננו יוזם סקס ותדירות הסקס מבחינתו יכולה להיות נמוכה? התשובה היא שזה לא קשור להגיון אך בהחלט יש גברים כאלה.

הפתרון הוא קודם כל בקבלה של המצב ושתפנימי שככה הוא וזה לחלוטין לא קשור אלייך וזה גם לא מעיד על בעיה כלשהי שיש לו.

המשך הפתרון הוא שיחה בינכם בו תמצאו איזה שהוא "שביל אמצע" ששניכם יכולים לחיות איתו בשלום.

שביל האמצע הזה אמור לכלול הבהרת ציפיות לגביי תדירות הסקס כך שבעלך יהיה מוכן להעתר לסקס (ואולי אפילו ליזום) יותר ואת תפנימי שהמצב בו בעלך מתנפל עלייך בתשוקה שלוש פעמים ביום כנראה לא יקרה.

אם תגיעו להבהרת הציפיות הזו ותדאגו לשמר אותה אתם יכולים לחיות באושר רב גם כללית וגם מינית. 

במידה ותמשך בינכם ההתכתשות (הגלויה והסמויה) סביב עניין תדירות המיניות ומי יוזם אז האושר ואיכות חייכם עלולים ללכת ולדעוך במרוצת הזמן.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אם הוא עכשיו כזה יבש מה יקרה אחרי החתונה,אני לא רוצה לייאש אותך,אבל אני לא הייתי נשארת אילו הייתי במקומך (אילו הייתי אישה) תקופת החברות היא התקופה הכי חזקה מבחינה מינית,תקראי כאן צעירים שכותבים על רצון של 4 ו-5 פעמים ביום.אני לא אלך רחוק מידי ואחשוד שיש מישהי אחרת בחייו,אבל הניסיון שלי (אני דיי מבוגר כדי להגיע למסקנות)אומר או שתדברי איתו ותגידי את כל מה שאמרת לנו כאן,או לחתוך ומהר (אני טוען שגבר שלא רוצה לקיים יחסי מין הוא גם גבר שלא יתן דברים חשובים אחרים לאשה,הוא יזלזל בה,תהיה לו תחושה שהיא זנזנונת בגלל הרצון הרב שלה במין,

שלומלום צודק, 

לכל בן אדם יש חשק מיני שונה, והתאמה מינית בין בני זוג היא מאוד חשוב.לא פחות מהתאמות אחרות.

בהחלט יכול להיות מצב שלגבר יש פחות חשק מיני מלאישה, לא מבין מאיפה המחשבה הזאת לחשוב שכל הגברים חייבים לרצות סקס 24 שעות ביממה- לא כולנו סוטים. ואם תגידי לו שהוא לא גבר בגלל זה,אז זה יכול רק להזיק.

בקיצור,כמו ששלומלום כתב, אתם צריכים לדבר על זה, ולמצוא פתרון , "שביל האמצע".

בהצלחה!

תלכו לטיפול זוגי שיבדוק מה מפריע לבין הזוג שלך

בעיות של סקס אפשר לפתור על ידי תרופות וכדומי

אם יש לך תקשורת נהדרת עם בין הזוג אז זה מצוין

אהלן,

יש מספר דברים שצריך לבדוק :

1. דימוי עצמי :

גם לגברים יש בעיות עם דימוי עצמי(יכולים להחביא את זה יפה מאוד) לא ירצו לעשות יחסי מין בגלל הדימוי העצמי הנמוך

הדימוי העצמי הזה יכול להגיע ממצב של - הוא עלה במשקל, הוא חושב שיש לו איבר מין קטן, הוא חושב שהוא מוזנח ולא מריח טוב.

תנסי להסתכל עליו בעין בוחנת ותראי אם מדובר בדימוי עצמי (יש דרכים אבל זה יהיה ארוך מידי לפרט , פשוט תנסי לקרוא אותו)

2. דאגות :

אולי יש לו דאגות פיננסיות ? דאגות למשפחה ? , משהו שמפריע והוא לא שיתף אותך , גורם בדרך כלל לאדם להתנתק מהסביבה בלי לעשות את זה בצורה טובה 

3. פורנו :

יש גברים שאוהבים יותר את עולם הפנטזייה וזה עולם קצת מסוכן כי זה מסייע באדם להתנתק מינית מאשתו ולהתמכר לזה לכן חשוב לשים לב שלא מדובר על זה - לא אומר לך איך לבדוק כי תקחי את זה למקום לא חיובי ותוכלי לחשוב שהוא בוגד בך .

זה לגביו

לגבייך :

1. את מוזנחת :

אולי במהלך יחסי מין היה לך ריח לא טוב בואגינה, אולי היו טעויות נוספות לא היגיניות שמנימוס לא אומר מה(גם יכול להיות כביסה מלוכלכת שלך שראה שגרם לו קצת להתרחק)

2. את דורשת אך לא נותנת :

את רוצה יחסי מין הכל טוב ויפה , אבל גבר בדרך כלל רוצה אשה שהיא עצמאית ודואגת למשק הבית, אם תבשלי אוכל תנקי את הבית ותתני לו עצמאות , זה יגרום לו להתקרב אלייך , כי זה מה שגברים בסופו של דבר מחפשים באשה שרוצים קשר ארוך טווח איתה , מישהי שתהיה אשה

*אני לא שוביניסט אני חושב שאשה שדואגת למשק בית זה שווה ערך לגבר שעובד וגורם לאיזון נכון וחיובי בבית- יחד עם זאת אשה שמחה זה בית שמח אז אם קריירה זה מה שעושה לה שמחה ואושר צריך לתמוך בה גם לזה (והגבר צריך אולי קצת יותר להיות במשק בית)

3. עלית במשקל ?

אומנם אפשר להכניס את זה תחת סעיף הראשון אבל זה טיפה שונה , כי אם נניח עלית במשקל ואת לא עושה כושר או משהו שמאזן את זה - זה מוריד לאללה את המשיכה המינית שימי לב אם בבית את לא טוחנת אוכל כל שנייה ומתנהגת כעצלנית !

זאת התמונה הגדולה - אל תקחי שום דבר ממה שאמרתי אישית , אם הוא משקיע בסקס זה אומר שהוא שם לב לפרטים קטנים ולפעמים אפשר לשים לב למשהו שמאוד מוריד - זה האופי שלו זה מי שהוא וזה עלול להשפיע .

בן זוג שלא רוצה סקס יכול להוות בעיה מאוד גדולה בהמשך ועילה לבגידה כי אולי תגיעי להיות מאוד מתוסכלת מהעניין .

אני לא הולך ליעץ מה אפשר לעשות בנוסף כי חשוב שאת תגיעי לזה בכוחות עצמך , כי מדובר על הדינמיקה שלכם ולא שלנו כאנשים שנותנים עצות ולא מכירים אותו - לכן נתתי כפי שציינתי את התמונה הגדולה - תנסי לשים לב ותנסי להיות דינמית בתגובות למצבים האלה , לא מסתדרת ? תחזרי לפה אני מאמין שיכוונו אותך למקום חיובי יותר .

היי שלומלום.. שוב אני :) חזרתי כדי לעדכן ולהתייעץ..

החתונה עברה, והיה מדהים! היתה גם שיחה בנוגע ל"ציפיות" לגבי הסקס שלנו..

וכרגיל.. כמו תקליט חוזר.. היתה שיחה, שמעתי "את צודקת".. סגרנו על פעם-פעמיים בשבוע..

אחרי השיחה היה סקס סוער שגרם לי להרגיש שזה הולך להיות מבטיח..

והופ! הכל חזר לקדמותו.

לפני חודש הינו בחו"ל - ואיזה ערב אחד הוא מילא לנו אמבטיה והביא שתיה, והתנפל עלי.. הייתי בשוק!

הרגשתי הכי טוב עם עצמי, הכי סקסית, הכי מושכת, הכי בעננים..

ומאז- עבר חודש! חודש יבש!

השאלה היא- מה אני עושה עם עצמי? עד מתי אחייה עם המרמור הזה? איך אשלים עם זה? כמה פעמים

אצטרך לקבל דריכות על האגו שלי? כמה פעמים אשמע "אין לי כח"?

עוד כמה פעמים אצטרך לעשות את "השיחה" הזאת - לקבל סקס בשביל שאשתוק ולחכות עד השיחה הבאה?

גם סקס של "הנה תיהי מרוצה" זה מעליב!

איך זה שמלא גברים מסתכלים עלי ומפשיטים אותי במבט שלהם.. ובעלי לא!!!

אני חייב לציין שבמקרה נתקלתי בהודעה הזאת למרות שאני לא נוהג להיכנס לפורומים כאלה ואחרים אבל זה מש נפל מהשמיים...

אני גבר בן 31 ולי יש את אותה הבעיה

אישתי כל הזמן לא רוצה סקס

הייתה הבעיה הזאת קיימת גם לפני החתונה והיום אנחנו נשואים כבר שנה וחצי ויש לנו ילדה קטנה ומתוקה אבל עניין הסקס נשאר כמו שהיה לפני ואפילו גרוע יותר ומה שהכי נורא זה שאני יודע שהמצב לא יילך והשתפר אלא רק יילך ויחמיר

אני צריך עזרה.....

וכרגיל.. כמו תקליט חוזר.. היתה שיחה, שמעתי "את צודקת".. סגרנו על פעם-פעמיים בשבוע..

והופ! הכל חזר לקדמותו.

לפני חודש הינו בחו"ל - ואיזה ערב אחד הוא מילא לנו אמבטיה והביא שתיה, והתנפל עלי.. הייתי בשוק!

השאלה היא- מה אני עושה עם עצמי? עד מתי אחייה עם המרמור הזה? איך אשלים עם זה? כמה פעמים

עוד כמה פעמים אצטרך לעשות את "השיחה" הזאת - לקבל סקס בשביל שאשתוק ולחכות עד השיחה הבאה?

מזל טוב וברוכה הבאה לחיי הנישואים. מיהו הבטיח לך חיים קלים?

שאלתך איך זה שמלא גברים מסתכלים עלייך ובעלך לא... איננה הגונה. האם יש להם את היתרונות שבעקבותיהם בחרת להתחתן דווקא עם בעלך???? 

למה לא תיזמי את סקס??? 

וגם שיחה מדי פעם יכולה להיות יעילה, אני מדגיש לא שיחת נזיפה!! אלא שיחת עידוד: "היה לי ממש כייף כש..... זה ממש יחמיא לי אם....."

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אני חייב לציין שבמקרה נתקלתי בהודעה הזאת למרות שאני לא נוהג להיכנס לפורומים כאלה ואחרים אבל זה מש נפל מהשמיים...

אני גבר בן 31 ולי יש את אותה הבעיה

אישתי כל הזמן לא רוצה סקס

הייתה הבעיה הזאת קיימת גם לפני החתונה והיום אנחנו נשואים כבר שנה וחצי ויש לנו ילדה קטנה ומתוקה אבל עניין הסקס נשאר כמו שהיה לפני ואפילו גרוע יותר ומה שהכי נורא זה שאני יודע שהמצב לא יילך והשתפר אלא רק יילך ויחמיר

אני צריך עזרה.....

איך אתה יודע שהמצב לא ישתפר?? מה אתה מוכן לעשות/להשקיע על מנת שכן ישתפר??

דיברת עם אישתך מדוע היא לא רוצה סקס? 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

והופ! הכל חזר לקדמותו.

ספירי,

ניסיתי לחפש אצלו את הכפתורים שגורמים לו להדלק כל פעם? יכול להיות שאת לא לוחצת על הכפתורים הנכונים?
אם הוא נמצא בלחץ נפשי רב, בעיות ודאגות בעבודה וכו', ייתכן שכל הבעיה שלכם היא הבאת הדאגות הללו הביתה.

במקומך, הייתי מנסה לשבור יותר השגרה ולנסות לגלות מה בדיוק קורה בדינאמיקה שלכם כאשר קיימת "התעוררות והסתערות" מהצד שלו.

רעיון שבא לי בשבילך:
בפעם הבאה שאתם עושים סקס, תשתלטי על העיניינים ואל תתני לו לגמור.... נסי לראות לאן זה מוליך.

"וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

צר לי אבל...

כשהחשק לסקס בתחילת הקשר כזה ירוד, ההמשך לא סוגה בשושנים.

חודש וחצי???  

איזה לבידו נמוך!

והופ! הכל חזר לקדמותו.

אם אתם ישנים באותה מיטה הכי טוב תאונני לידו בצורה ברורה תוך כדי שאת משמיעה אנחות

וצעקות תאווה אם זה לא יעורר אותו אז בעיה

לא נמשך אלייך יותר הבחור או שיש לו חרדת חדירה, או שתיפרדו או שתימצאח מישהו שיסגור לך את הפינה הזאת מרצון, ואו בתשלום אןם את לא אטרקיטיבית מספיק

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר