שלום!

את מבוגרת ממני (לא יודע בכמה, מסתבר בפחות משחשבתי) ולכן השתדלתי לענות בעדינות. משפטים כמו "תפסיק לזיין ת'מוח" מתאימים לשוליים הרדודים של החברה, מה שרובם מכנים פריחה. מתאימים לאנשים חסרי חינוך וחסרי כיוון. מתאימים לאנשים שלא מסוגלים לקיים דיון אינטלקטואלי תוך כדי שמירה על כבוד המשתתפים בו.

שוב, את מבוגרת ממני ואני בניגוד אלייך עוד מנסה לשמור על הכבוד שלך. אבל עם כל הכבוד, עקב כך שלא רכשת השכלה הייתי חושב שהיית נמנעת מלהזכיר את המילה תיכון (בטח שלא כשמי שאת אומרת עליו את זה בעל תואר ראשון בפיזיקה כחלק מתואר באלקטרו-אופטיקה).

ההודעה האחרונה שלי בעניין הזה.

מאיפה אתה בטוח שלא רכשתי השכלה? אתה חצוף. אתה מדבר עם מישהי שאין לך שום ידע מי זו. והתארים שלך כנראה שלא עזרו במיוחד. 

אתה סתם יורה לכל הכיוונים כמו דג שמפרפר לפני המוות. צל גדול על אדם קטן רק מראה שהשמש שוקעת. דרך אגב, מה אתה רוצה? מישהו עצבן אותך? התארים לא נתנו לך מספיק נחת? נראה שלא. הייתי מתה שתגלה מי אני רק בשביל שתבין איזה קטן יצאת.

אני בטוח כי סיפרת על כך באחד מהפורומים על כך שאת עבדת כשבעלך למד לתואר ראשון בגלל שיכולתם שרק אחד ילמד, לאחר מכן את עבדת כשבעלך רכש תואר שני, והיום הוא איש העולם הגדול ואת נשארת תקופות בבית לבד.

אני למעשה יודע עם מי אני מדבר. עם מישהי תוקפנית שלא מהססת לרמוס את מי שחושב אחרת ממנה. כל שאר הדברים עליה בכלל לא מעניינים אחרי שאני יודע דבר כזה. 

אני משום מה עם גול עצמי....

לא בגלל אחוות גברים, שלא קיימת, אלא כי הוא כותב דברי טעם.

אליאונורא, את פנטית ממש.

כמו החרדים, אין שום הבדל...רק שאת לצד השני.

אולי את נהנית מפרובוקציות - אז שיהיה לך כיף....

למה לא, כל אחד והריגושים שלו.

אז איפה הבעיה ? הבעיה שבנות או בנים צעירים קוראים, ואת התוקפנות שלך הם מפרשים, בטעות, כסוג של דעתנות על סמך מי יודע מה איזה ניסיון חיים, שהוא שלך באופן פרטי, ולא מתאים לאחרים.

אז אם את מביעה את דעתך, וכמובן שמותר לך - בבקשה עשי את זה בפשטות ובהגינות, ללא כינויים וציונים לכל אחד אחר, במיוחד אם הוא מהמגזר האחר.

כמו שכתב שחקן הכדורגל.

דיברנו בפרטי וזה היה חוסר הבנה אחד שלם.. אלינורה דיברה ממקום שקל לשפוט אותו אבל לא קל להבין אותו.. היה עבר נגמר..

איזה יופי, ממש ניסוח מדויק.

הרבה פעמים אני קורא את התגובות שלה ובא לי להגיד לה משהו...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר