שלום!

שלום!

היי אני בת 21 משרתת בצבא כ-10 חודשים במהלך הקורס הכשרה שלי לתפקיד הכרתי בחור שהתחיל איתי בבסיס שעשיתי את הקורס הכרתי אותו במשך שבועיים והרגשתי ממש כיף לדבר איתו היינו כל יום יושבים ביחד עד שסיימתי את הקורס והתחלתי בתפקיד שלי בבסיס אחר אני התחלתי להתגעגע אליו ולחשוב עליו ולא שמרנו על קשר שהוא סיים תקורס שלו הוא חזר לפלוגה שלו ואז התחלנו לדבר עוד הפעם מאז התחלנו להיפגש רק שהוא היה יוצא לסופ״ש בבית כי הוא לוחם ואז היינו שוכבים באופן קבוע חצי שנה ונהיה לי רגשות  כלפיו אני סיפרתי לו את זה כי אנחנו מרגישים הכי פתוחים בעולם ואנחנו מדברים על הכל הוא אמר שמבחינתו הוא לא מעוניין בקשר רציני לא איתי ולא עם אף אחת כרגע! אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו ואני נפגשת איתו רק בשביל הצרכים שלו אבל בעצם אני מרגישה טוב שהוא שוכב איתי כי אז אני מרגישה טוב ע״י זה כי יש לי רגשות כלפיו לפני כשבועים הוא ניתק קשר איתי בווצאפ והתקשרי אליו והוא אמר לי שהוא לא רוצה להמשיך להיפגש כי יש לי רגשות כלפיו ושעדיף שאני יחפש מישהו רציני אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו ואני לא מצליחה לישון הוא כל הזמן בראש שלי ואני לא מצליחה לשכוח אותו מה אני עושה? ואיך אני יגרום לחדש תקשר שלנו? ואני לא רוצה לרדוף אחריו שלא יחשוב שאני חופרת אשמח לעצות......תודה!

היי אני בת 21 משרתת בצבא כ-10 חודשים במהלך הקורס הכשרה שלי לתפקיד הכרתי בחור שהתחיל איתי בבסיס שעשיתי את הקורס הכרתי אותו במשך שבועיים והרגשתי ממש כיף לדבר איתו היינו כל יום יושבים ביחד עד שסיימתי את הקורס והתחלתי בתפקיד שלי בבסיס אחר אני התחלתי להתגעגע אליו ולחשוב עליו ולא שמרנו על קשר שהוא סיים תקורס שלו הוא חזר לפלוגה שלו ואז התחלנו לדבר עוד הפעם מאז התחלנו להיפגש רק שהוא היה יוצא לסופ״ש בבית כי הוא לוחם ואז היינו שוכבים באופן קבוע חצי שנה ונהיה לי רגשות  כלפיו אני סיפרתי לו את זה כי אנחנו מרגישים הכי פתוחים בעולם ואנחנו מדברים על הכל הוא אמר שמבחינתו הוא לא מעוניין בקשר רציני לא איתי ולא עם אף אחת כרגע! אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו ואני נפגשת איתו רק בשביל הצרכים שלו אבל בעצם אני מרגישה טוב שהוא שוכב איתי כי אז אני מרגישה טוב ע״י זה כי יש לי רגשות כלפיו לפני כשבועים הוא ניתק קשר איתי בווצאפ והתקשרי אליו והוא אמר לי שהוא לא רוצה להמשיך להיפגש כי יש לי רגשות כלפיו ושעדיף שאני יחפש מישהו רציני אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו ואני לא מצליחה לישון הוא כל הזמן בראש שלי ואני לא מצליחה לשכוח אותו מה אני עושה? ואיך אני יגרום לחדש תקשר שלנו? ואני לא רוצה לרדוף אחריו שלא יחשוב שאני חופרת אשמח לעצות......תודה!

לא תוכלי לחדש הקשר בלי לחפור.

והוא הגון שניתק מאחר והרצונות שלכם לא שווים.

תשתחררי ממנו ותמצאי מישהו שיאהב אותך.

קשה לעשות אבל אפשרי.

אוי, המצב שלך כל כך קשה עכשיו שבא לי לחבק אותך :(

אבל תזכרי שאחרי שהכאב יעבור, והוא יעבור - הוא הרי לא ישאר כאן לנצח, את תסתכלי אחורה ותגידי טוב שזה נגמר. ככל שזה היה יותר ארוך כך גם הרגשות היו מתפתחים יותר והפרידה היתה קשה יותר.

זה כמו שמישהו מטפס על בניין. ככל שהוא עולה יותר קומות ויותר קומות כך כשהוא ייפול מהבניין הנפילה תהיה יותר מסוכנת וכואבת. את עלית על בניין גבוהה מאוד והנפילה כואבת, אני בטוח. אבל לפחות לא עלית עוד קומות ועוד קומות, כי אז הנפילה היתה אפילו עוד יותר קשה.

לא כדאי לך להיות בקשר עם מישהו שיש לך רגשות כלפיו ולו אין רגשות כלפייך. חבל על הזמן הזה. לא יצא מזה כלום מתוקה, חבל לך. כשאת תסתכלי על זה בעוד תקופה במבט לאחור את תביני שטוב שזה נגמר..

כל מה שנגיד לך כאן לא ישנה את עוצמת הכאב, לא ישנה את תחושת הפגיעה והעלבון. את יכולה להילחם על זה, לנסות להחזיר אותו לקשר אפילו אפלטוני - אבל את תשחקי מקשר כזה. כל חובת ההוכחה תהיה מוטלת עלייך ואת תקרעי בין הלב לבין המחוייבות האפלטונית הזאת שלך. זה הכי קשה שבעולם אבל תוותרי.

אני לא אשקר לך. רק הזמן יעביר את זה. את לא יכולה לעשות עכשיו שום דבר שברגע יעביר אותו. בינתיים תנסי לפתח את התחביבים שלך, להשקיע במה שאת אוהבת (רק לא באוכל, חבל על הפיגורה :P), ותשתדלי להיות עם אנשים שאת אוהבת - להיות בחברתם. את תעברי את זה כמו גדולה! לא נורא אם מדיי פעם נזכרים וקשה, רק תזכרי שזה לא יכל להתפתח לשום מקום כי הוא לא רצה. את בסך הכל ילדה (כמוני) ואת עוד תתאהבי הרבההה פעמים בחיים. תזכרי שבקשר הבא זה יוכל להיות שוויוני ואז גם הסקס יהיה עם מישהו שגם אוהב אותך ולא רק את אותו. מישהו שגם יגיד לך שהוא אוהב אותך.

הדבר היחיד שיכול למתק את הכאב זה שתזכרי את זה. תזכרי שהוא לא אהב אותך ובקשר הבא גם יאהבו אותך ולא רק את תאהבי. תזכרי שכל החיים לפנייך והטלנובלה שלך עוד כתובה ומחכה לך.

תצחקי. תשתדלי להינות. את עוד צעירה וכל החיים לפנייך, לא הפסדת כלום! ותזכרי שהזמן מרפא גם את הפצעים הקשים ביותר! גם אם עכשיו קשה, הכל ישתנה ואת תסתכלי על זה ותגידי תודה לאל שזה נגמר.

ועכשיו חיוך למרות הכל! :D

גול עצמי, סחתיקה על התשובה.

ולעלמה שבורת הלב, מצטרף לדברים שכתבו לך. זה כואב אך יעבור.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אהבות נכזבות... אחד הדברים שגורמים לך לחשוב פעמיים עם לחזור להיות צעיר או לא. שהלב פועל במקום המוח אפשר לבזבז המון זמן על שטויות.

אני יודע שזה קשה, כולם עוברים אתה זה, פשוט תתצטרכי להתנתק מזה כי זה יקרה לך הרבה לפחות בשני העשורים הקרובים של החיים שלך... את עוד צעירה פשוט תהני מהחיים כל עוד את יכולה...

שוב אנו מאמתים את התנהלות החרדית בעניין.

לאמור:

גבר לא נפגש עם הבחורה, אלא סמוך לנישואין (7 פגישות ומחליטין, מתחתנים או נפרדים)

אין מתבודדים, גם בזמן המפגשים, שבאים לאחר השידוך.

האשה היא לא שירותים, ולא בית קיבול של הגבר, ולכן עד שלא מתחתנים לא נותנים...

כמובן שאין ערובה של 100% אולם  אם 95%  מהמפגשים מצליחים להשאיר את שני בני הזוג שפויים, אז דיינו.

איזהו חכם הרואה את הנולד.

לאמור:

כמובן שאין ערובה של 100% אולם  אם 95%  מהמפגשים מצליחים להשאיר את שני בני הזוג שפויים, אז דיינו.

אולי תפסיק לזיין תמוח...צרצר שכמוצך, אני בעד לבדוק את הסחורה לפני שקונים, לנצל טוב את הנקבים שהקב"ה נתן לי.

ולבחורה הנחמדה והמהממת: הוא לא מעוניין. תעברי הלאה. 

אלינורה אני מאוד מעריך את התגובות שלך אבל את חייבת לתת כבוד גם לדיעות שהן שונות משלך. כינויים כמו צרצר, ומשפטים כמו לזיין תמוח מעידים על התנשאות אינסופית ומעוררת גועל. תתמתני, זה פשוט דוחה ומגעיל (כן, אני יודע שאת בגיל של אמא שלי אבל אם ילד צריך להגיד לך את זה אז המצב לא קל בכלל..)

לא קראתי את המשך התגובה אחרי המשפטים האלו כי אחרי המשפטים האלו כבר הדיעה עצמה לא משנה.

בתקווה להבנה.

אלינורה אני מאוד מעריך את התגובות שלך אבל את חייבת לתת כבוד גם לדיעות שהן שונות משלך. כינויים כמו צרצר, ומשפטים כמו לזיין תמוח מעידים על התנשאות אינסופית ומעוררת גועל. תתמתני, זה פשוט דוחה ומגעיל (כן, אני יודע שאת בגיל של אמא שלי אבל אם ילד צריך להגיד לך את זה אז המצב לא קל בכלל..)

לא קראתי את המשך התגובה אחרי המשפטים האלו כי אחרי המשפטים האלו כבר הדיעה עצמה לא משנה.

בתקווה להבנה.

חמוד אתה. לא מעניין אותי עד איפה קראת ואם אתה לא עומד בזה תביא דלי הקאה לפני שאתה מתחיל לקרא. ואני  מקווה שאמא שלך לא ילדה אותך בשנות העשרה כי זה מוקדם מידי לדעתי. נ.ב. אם תגובה כזו אתה אכן ילד, המילים של מר צרצר נובעות מצרות אופקים ואנשים צעירים ולא מפותחים כמוך נותנים לזה במה. 

פעם הבאה שאתה קורא תשובה שלי, תקח פראמין לפני. אבל זה נחמד לראות שנשארו אנשים כמוך...

לזיין תמוח זה אומר לבלבל את המוח והמילה צרצר נאמרת על אדם קטן שעושה הרבה רעש. באמת מילים מגעילות ומאד קשות לקריאה. שנלגום תה יחדיו?

אני לא מכיר אותך, אבל פעם הדיבור שלך היה הרבה פחות פרחי..

אני לא מכיר אותך, אבל פעם הדיבור שלך היה הרבה פחות פרחי..

לפעמים כשאין תשובה עדיף שלא לכתוב דבר.

אין כאן ולא חצי מילה פרחית ( המילה הזו בעצמה מראה את רמתך). אין טעם לכתוב משהו שהוא לא קשור. אתה בכלל יודע מה פירוש המילה הזו? על מה היא נאמרת? תסיים תיכון ותחזור אליי.

את מבוגרת ממני (לא יודע בכמה, מסתבר בפחות משחשבתי) ולכן השתדלתי לענות בעדינות. משפטים כמו "תפסיק לזיין ת'מוח" מתאימים לשוליים הרדודים של החברה, מה שרובם מכנים פריחה. מתאימים לאנשים חסרי חינוך וחסרי כיוון. מתאימים לאנשים שלא מסוגלים לקיים דיון אינטלקטואלי תוך כדי שמירה על כבוד המשתתפים בו.

שוב, את מבוגרת ממני ואני בניגוד אלייך עוד מנסה לשמור על הכבוד שלך. אבל עם כל הכבוד, עקב כך שלא רכשת השכלה הייתי חושב שהיית נמנעת מלהזכיר את המילה תיכון (בטח שלא כשמי שאת אומרת עליו את זה בעל תואר ראשון בפיזיקה כחלק מתואר באלקטרו-אופטיקה).

ההודעה האחרונה שלי בעניין הזה.

את מבוגרת ממני (לא יודע בכמה, מסתבר בפחות משחשבתי) ולכן השתדלתי לענות בעדינות. משפטים כמו "תפסיק לזיין ת'מוח" מתאימים לשוליים הרדודים של החברה, מה שרובם מכנים פריחה. מתאימים לאנשים חסרי חינוך וחסרי כיוון. מתאימים לאנשים שלא מסוגלים לקיים דיון אינטלקטואלי תוך כדי שמירה על כבוד המשתתפים בו.

שוב, את מבוגרת ממני ואני בניגוד אלייך עוד מנסה לשמור על הכבוד שלך. אבל עם כל הכבוד, עקב כך שלא רכשת השכלה הייתי חושב שהיית נמנעת מלהזכיר את המילה תיכון (בטח שלא כשמי שאת אומרת עליו את זה בעל תואר ראשון בפיזיקה כחלק מתואר באלקטרו-אופטיקה).

ההודעה האחרונה שלי בעניין הזה.

מאיפה אתה בטוח שלא רכשתי השכלה? אתה חצוף. אתה מדבר עם מישהי שאין לך שום ידע מי זו. והתארים שלך כנראה שלא עזרו במיוחד. 

אתה סתם יורה לכל הכיוונים כמו דג שמפרפר לפני המוות. צל גדול על אדם קטן רק מראה שהשמש שוקעת. דרך אגב, מה אתה רוצה? מישהו עצבן אותך? התארים לא נתנו לך מספיק נחת? נראה שלא. הייתי מתה שתגלה מי אני רק בשביל שתבין איזה קטן יצאת.

לאמור:

אולי תפסיק לזיין תמוח...צרצר שכמוצך, אני בעד לבדוק את הסחורה לפני שקונים, לנצל טוב את הנקבים שהקב"ה נתן לי.

ולבחורה הנחמדה והמהממת: הוא לא מעוניין. תעברי הלאה. 

איסתירא בלגינא קיש קיש קריא

הפוסל במומו פוסל,  טלי קורה מבין עינייך.

ואגב בעברית צחה כותבים:  שכמותך, ולא שכמוצך.

לגבי בדיקת הסחורה, יש חוק המאפשר את הסחורה תוך שבועיים בתנאי שהיא באריזה המקורית, ודי לחכימא ברמיזה.

ולשאר הבחורות המלצתי שמרו את בתוליכן כמתנה לחתן ביום הכלולות, כך תצדיקו את השמלה הלבנה...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר