סקס - צריכה דעה גברית

אז ככה, אני בת 23 ומעולם לא קיימתי יחסי מין.
זה לא שאני לא יפה ומושכת ומחזרים באמת שלא חסר. בנוסף היו לי 2 מערכות יחסים אחת של כמעט 4 שנים ואחד של כמעט 5 חודשים -ושניהם היו בגילי.

אני דתייה לייט - עושה מה שביכולתי. חוסר הרצון לקיים יחסי מין לא נבע מדת או מחוסר רצון או תשוקה או משיכה. להפך, אני בן אדם נורא חם ואוהב ונורא מיני. אבל הרצון שיהיה לי גבר אחד דיי החזיק אותי.
(חשוב לי להדגיש ולציין שבני הזוג שהיו לי היו חילוניים- גברים במלוא מובן המילה.שכיבדו אותי ושהפרידה באף אחד מהמקרים לא הייתה בגלל אי קיום יחסי מין ואף באה מהצד שלי).

זה לא שיישבנו והחזקנו ידיים כל הזמן, אפשר לומר שעשיתי כמעט הכל חוץ מסקס מלא- אני יודעת שיש כאלו שיתרעמו ויגידו נו ו? עשית כבר כמעט הכל. אבל זו אני.

אני רוצה לדעת האם גבר שנמצא בשלב בחיים שלו שבו הוא רוצה קשר רציני כן ירתע ואפילו יוותר על האפשרות להכנס למערכת יחסים בשל העובדה שבחורה בתולה מבחירה שהיא רוצה גבר אחד(מן סתם הכוונה לכך שסקס יהיה אחרי החתונה) אבל כן יסתדר עם העובדה שיש דרכים אחרות?

אני בחורה מאוד בוגרת וריאלית שיודעת שסקס הוא חלק לגיטימי ונורמאלי במערכת יחסים - וחשוב לי לציין שאני לא עושה כזה ביג דיל מהנושא- אני בן אדם נורא פתוח בנושא ולא מפחדת להתנסות בדברים שלא עוברים את הגבולות שלי- פשוט חשוב לי שיהיה לי גבר אחד.
זה פשוט מביא אותי לחוסר ביטחון בהתחלת קשרים עם גברים שגדולים ממני ושלא הכרתי לפני וזה מתסכל.
זה גורם לי לוותר על אפשרות לפתח מערכת יחסים כי אני אפילו לא יודעת איך להתחיל להסביר את זה.
(במערכות יחסים הקודמות אלו היו אנשים שהכרתי מגיל צעיר)
אני לא רוצה להגיע למצב שאפספס בחור איכותי בגלל העניין הזה אבל מצד שני אני לא רוצה להגיע למצב שבו אני לא נאמנה לעצמי ואז נשברת ושוכבת עם מישהו ואתחרט על כך.

אני יודעת שלכל אחד יש דעה שונה אבל אשמח לקבל תשובה והסבר - חשוב לי שזו תהיה תשובה גברית.

גבר מתאים צריך גם מבחינה מינית ! הרי הרגשה שהגבר מתאים מבחינת אופי ואישיות ללא קשר למין לעסוק במחשבות פחד חלק מחייך ולהמר  אשכב לא אשכב אולי זה ולא זה ?!חוץ מזה אני לא יגיד לשכב עם כולם אבל מסקס אפשר גם להנות !! את רק בת 23 תאגרי סוג של נסיון ואולי תביני שההתאפקות היא סוג "פחד מן הלא נודע " ותירוץ לפחד וחוסר בטחון עצמי! תלמדי להנות מן ההזדמנויות הניתנות כי יכול להיותרק כך תביני מה משאלת ליבך!

אין לי "פחד מן הלא נודע" עובדה שכן עשיתי דברים אחרים ונהנתי. אני סקרנית ובעלת צרכים בדיוק כמו כולם. וכמו שציינתי אני אדם פתוח בנושא. אבל כן חשוב לי שיהיה אדם אחד. אני לא רוצה לעבור כמה גברים- לא שחלילה יש לי בעיה עם בחורות ששכבו גם עם 20 גברים זה עניין שלהן בלבד ואם טוב להן אז אין בזה רע. אני כן רוצה לדעת האם כן יש גברים שידעו לקבל ולהבין את זה?
אני יודעת שמן הסתם הרבה קשור בחיבור בין בני הזוג - אבל גם חיבור לוקח זמן לפעמים - אבל האם יהיו גברים שיכנסו לזה מלכתחילה?
כי יש כאן סוג של "לא פייריות" אם אצא עם גבר ניקשר ואז פתאום אבוא אליו עם ההצהרה הזו.
וזה מה שגורם לי לחוסר ביטחון בלפתח קשרים עם אנשים שאני לא הכרתי לפני וקל וחומר עם כאלה שמבוגרים ממני.

את תביני מכמות ושוני התגובות כאן שאין תשובה לזה. כל אחד ואיך שהוא רואה את הדברים.

אני הייתי מאוד, אבל מאוד מעריך בחורה כמוך ואין ספק שהייתי נכנס איתה לקשר. הרבה גברים אחרים לא, הרבה גברים אחרים כן, אין לזה תשובה ברורה. מי שאת אמורה להיות איתו, באיזור הדתי-דתי לייט מן הסתם שיעריך את זה. אם יסכים לוותר על סקס? אי אפשר לענות על זה תשובה ברורה.

אני יודעת שאין תשובה אחת לשאלה שלי.אבל כן חשוב לי לשמוע דעות מגוונות במיוחד כשאני עומדת בקו התפר: אני לא דתיה - שומרת נגיעה ואני לא חילונית.
החוסר בטחון הזה נובע במיוחד מהידיעה שהדרך שלי לפעמים יכולה להפיל מערכת יחסים- וזה גורם לי לחתוך קשרים גם כשאני מאוד מעוניינת בשביל להמנע מלהגיע לסיטואציה הזו - גם של הסקס וגם של איך אני בכלל מסבירה דבר כזה?

חשוב לי לשמוע את הסיבה גם אם היא - "לא אכנס לקשר כזה, כי אני חייב סקס" וקל וחומר אם כן יסכים להכנס לקשר כזה ולתת לזה צ'אנס.
ברור לי לחלוטין שהכל קשור במי הבחורה ועד כמה יש חיבור ורצון לבנות את הקשר לטווח הארוך.

מעניין אותי לדעת האם כן יש גברים שיעריכו את הדרך שלי ויקבלו בחורה כזו.- גם חילונים וגם גברים בגילאים שלי ומעלה שכבר מן הסתם חוו ועשו.

חוסר הביטחון יכול בהחלט להפיל יחסים.

נניח שתכירי בחור שיסכים לרצונותייך ויזרום איתך, ותהינו ביחד ונורא כיף לכם ויש בינכים כימיה מצוינת והכל טוב ויפה .

ויום אחד תחליטו להתחתן ואז רק תשכבו ואז תראו שאתם לא מתאימים מבחינה מינית ולא יהיה טוב האחד עם השני ואז מה יקרה?

החיים יהפכו לגיהנום וכל מה שהיה בינכם יעלם כלא היה, ונניח שאפילו תחליטו להשאר ביחד ותגורו באותו בית אבל תחייו כמו שני זרים שגרים בבית אחד ולא מעבר לזה .

אין שום דבר שישווה לניסיון חיים, אם בסקס או כל דבר אחר, לכן אני בעד לצבור ניסיון בכל דבר אפשרי בחיים ובפרט בסקס לפני שמתחייבים לאורך זמן .

החיים הם קצרים לכן צריך לנצל אותם בכל דרך אפשרית וכמה שיותר, נושא הסקס חשוב מאוד לגברים וגם לנשים כך שלא כדאי לך להמתין לנסיך על הסוס הלבן. (הוא קיים רק באגדות) 

נסי ציברי ניסיון ותראי אם מתאים לך/לו ורק אז תתחיבו. ועל תדאגי העינינים לא נשחקים אם משתמשים בהם שימוש מוגבר, אלא להפך רק לומדים יותר להינות ככל שצוברים יותר ניסיון. 

הסיבה שאני רוצה גבר אחד לא נובע מכך שאני "מחכה לאביר על הסוס הלבן". כמו שאמרתי אני ריאלית.

זה נובע מכך שאני רוצה לשמור את עצמי לגבר אחד. ומה זה לא מתאימים מבחינה מינית?
זה לא שבמשך כל הזוגיות שלנו אנחנו מחזיקים ידיים ואחרי החתונה מתחילים להתנסות - פשוט עושים הכל חוץ מחדירה מלאה.
אז זה לא שהמגע בנינו חדש ואין את הנוחות והפתיחות.

לדעתי אם מישהו ירצה אותך הוא יכול לחכות עד לחתונה ,הכי חשוב תעשי מה שטוב לך בלי לחץ

את צריכה יעוץ פסכולוגי לפי דעתי ואת גם מבולבלת קצת את לא רוצה כניראה להפגע מגבר את בגיל לא צעיר ועל תשכחי אנחנו בשנת 2013 וגבר לא יצא איתך ויחזיק מעמד כל כך הרבה זמן גם אם יכבד אותך בסוף לפי דעתי את תשארי עוד הרבה זמן לבד ככה אבל זה דעתי ויכול להיות שאני טועה

הייי

קראתי את מה שפירסמת אני חייב להגיד לך שאני ממש מחזיק ממך,אין עוד בחורות בנות גילך שהם בתולות(לצערי),אני בן 24.

אחמיא לך ואומר שהבחורה שתחלק איתי את שארית חיי תיהיה מישהי שמדברת כמוך פשוט מדהים מה שרשמת.לגבר איכותי לא באמת 

יהיה איכפת אם את בתולה בגיל כזה.יכול להיות שאני טועה,אבל זו דעתי האישית.תילכי עם ראש מורם בהצלחה.

אני רוצה להגיד לך שכל בכבוד לך!

הבתולין שלך ושל מלא בנות הוא בעל ערך משמעותי !

זאת המתנה ההכי גדולה שאישה יכולה לתת לגבר.

אני אישית רוצה להיות במערכת יחסים רק עם בחורה בתולה , אם לא זה מוריד לי מערכה ו-וואלה אני רוצה להתחתן רק עם בתולה

הבעילה יכולה לגרום לך להצטער במתנה שעינקת לאותו בר מזל ויהיה לך קשה להפרד מימנו.. ואם תבדקי קצת דברים והכל זוג ששוכב הוא נחשב בשמיים כברית נישואין , מה את צריכה את זה?

באהבה רבה אבירם

חחח...

את בטח מתבדחת, אבל אם כול מה שרשמת נכון, צרי איתי קשר, ואם מתאים לשינינו, עד השנה הבאה אשבור את הכוס.

איזה היא גיבורה ? הכובשת את יצרה ....קודם כל כל הכבוד לך על הנחישות לא קל להיות כמוך יותר קל להיות כמו כולם אך כיוון שבחרת בדרך מיוחדת שהיא דרך השם אז אין ספק שאם תתמידי בה היא תהיה לך מתוקה מדבש בואי נתבונןן ...

נגיד ותבחרי להתנסות אולי זה יהיה מתוק זמן מה... אך לאחר זמן יהיה לך קשה לבחור. וגם שתבחרי את ההכי הכי.... אחרי זמן תתגעגעי לפלוסים הקלושים של זה שלא רצית!? אז עדיף להכיר אחד להתחתן עם אחד לתת את הכבוד לאחד (אשת חיל מי ימצא ... בטח בה לב בעלה.. ) אחרי לא יהיו לך בילבולים כי לא תדעי שום דבר אחר להבדיל זה כמו סמים הכי טוב להשאיר את זה כמו קופסא שחורה בראש ולא להתנסות כלל כי אף נרקומן שזרוק ברחוב לא תקע לעצמו מזרק בפעם הראשונה ודי לחכימה ברמיזה.

בשורות טובות וחן חן .  

זה מצחיק כי אני גם עוד מעט בת 23 ויש לי את אותה בעיה כמו שלך, היה לי מישהו במשך שלושה חודשים סבאמת סמכתי עליו והוא ג לא אכזב אותי בקטע הזה, אבל בסוף לא הסתדר. האמת שדי קשה למצוא גברים כאלה אבל אני בטוחה שאם ה; רואה את המאמצים שלך וההתאפקות שלך הוא ישלח לך מישהו שגם יתאפק וגם יתאים מבחינה מינית.

ממני , האחות התאומה

היי, אני בדיוק במצב שלך!!! ואני בת 25... 
אני יודעת שמלכתחילה את רוצה דעה גברית אבל אולי יעזור לך לשמוע דעה של אישה במקביל

מהניסיון שלי יש גברים שמכבדים ויש גברים שמעריצים ומעריכים שזה מי שאת ויש שלא. לכן אני חושבת שקודם כל חשוב שתהיה שלמה עם מה שאת עושה ומחליטה . לדעתי חשוב שתמצאי בן אדם שיקבל אותך ב"תנאים שלך" כי זה חלק מהכבוד (עם כל הקושי מצידו שזה מביא) שהוא צריך לתת לך באופן אישי. אם את בקטע להתחתן אני חושבת שהרי חתונה זה לא קסם זה עבודה תמידית וחשוב שיהיה בסיס של כבוד משותף ביניכם ומבחינתך זה סוג של כבוד לרצון שלך.
תחשבי הפוך, אם את תזרמי עם גבר שלא כיבד את רצונך (לא באופן גס אלא בקטע ששיכנע אותך הפוך מרצונך כשלא חשת הכי שלמה עם זה) אני לא בטוחה שזה לא יזיק בקשר שלכם בעתיד מבחינת מתן אמון, כבוד הדדי וכו' וזאת דעתי בלבד...
אני ממש מבינה את ההתלבטות שלך כי זו התלבטות שאני חווה בעצמי כל פעם מחדש אבל הגעתי למסקנה שזה חלק ממני וסוג של מיוחד בי וואלה חבל לי באופן אישי לוותר על זה...  
מהניסיון שלי יש שכיבדו ויש שלא. יצאתי חצי שנה עם גבר חילוני גדול ממני והוא לגמרי כיבד את זה גם אם זה לא היה לו קל אבל זה ממש חיזק את האימון בו.
לדעתי, חשוב מאוד להיות פתוחה ולציין את כוונותיך כמה שיותר מוקדם בתחילת הקשר. את צריכה להיות הוגנת מבחינתו כי זה מאוד מקשה על גבר שנקשר אלייך להבין מאוחר יותר שלא יוכל לקיים יחסים מלאים איתך וסתם מסבך את שניכם במקום שלא רציתם להגיע אליו מלכתחילה.  

בהצלחה!

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר