שינוי גישה וסבלנות.קודם תידעי אותו שאת לא מצפה בכלל לחדירה ומאד נעים לך להתחבק להתנשק ולהתלטף איתו. לאחר 2 ימי התנסויות כאלה תתחילי ללטף אותו ולגרות לו את הבורבון ותראי אם מגיע לזיקפה.תנסי לבצע בו מין אורלי וכאן בורבון בריא לא יכול לעמוד וחייב שתהיה לו תחיית המתי.הנשמה תעזור לו אם מצב בריאותו טוב כפי שאת מציינת.זיקפה טובה אפילו,אפילו אם השפיכה מהירה,מראה שהברבון עם פוטנציאל לתיפקוד טוב.מכאן הדרך לפתרון לדעתי קצרה גם אם יש צורך בתרגול ואפילו יעוץ מקצועי אינו פסול.כל זה כמובן אם יש לך הסבלנות הנדרשת והפתיחות קיימת.באם משהוא לא קיים או לא עובד,סגרי הדלת והמשיכי הלאה.

בהצלחה

למה אתם קוראים לזה בורבון???

ונ.ב. שלומלום, התאכזבתי שאתה סטרייט. בעייני אתה גבר מרשים ומושך מאד

למה אתם קוראים לזה בורבון???

ונ.ב. שלומלום, התאכזבתי שאתה סטרייט. בעייני אתה גבר מרשים ומושך מאד

ברבון זה כינוי חיבה לאיבר המין הגברי, אני חושב שממציא הכינוי הוא יאצפן. בכל מקרה אני משתמש הרבה בכינוי הזה

ואורן, אני ממש מתנצל בפניך על כך שאני סטרייט. מקווה שתתגבר על אכזבתך.  

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום לך... 

אני יכול לעזור !!

תתחילי בחשיבה של "אין בעיה" ולא "יש בעיה" הזיקפה שלו שברירית ? קודם כל יש כדורים טבעיים מעולים. דבר שני אל תלחצי מזה ואל תלחיצי אותו.. תשאלי אותו אם אפשר לראות יחדיו פורנו ואיזה סוג של פורנו הוא אוהב... תראו ביחד.. תעבדי קצת עבורו/עבורכם ידיים, פה הכל עובד.... אם את רואה שהוא הולך לגמור תעצרי !! אם הוא כבר רוצה לחדור אלייך תעצרי!! שחקי איתו בלהגיע לזיקפה הכי חזקה ולפני שהוא גומר פשוט תעצרי !! הכל מלווה בחיוכים וצחוק עם קורטוב סקסיות... תמשיכי עם המשחק הזה של קדימה אחורה בסבלנות של אמא (מצטער על המטאפורה אבל רק לכן יש סבלנות אין קץ) כשהוא כבר חודר פנימה תנועי באיטיות !! עזרי לו לא לגמור ושמרי על הזיקפה שלו... באיזשהו שלב הוא יגיע למצב שאפילו אם ירצה לגמור יהיה לו קשה... במצב הזה כל כולו יהיה שם ויצליח להביא אותך לסיפוק לא נורמלי.. כשהוא ירגיש שהגעת לשם הוא גם יגמור ואז הוא יגיד לך "זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי ...תודה מאמוש" ומבחינתך לאט לאט תצליחי להביא אותו למקום של ריגוש ויכולת איפוק שבעתיד הסקס שלכם לא יצריך כל-כך הרבה סבלנות בתחילה... נ.ב. אם הוא לא מצליח להחזיק אפילו קצת בהתחלה בשלב הפור פליי את יכולה ללחוץ בנקודה בין האשכים לפי הטבעת בזמן שאת מענגת אותו.. לחיצה חזקה באזור הזה תמנע ממנו לשפוך והוא לאט לאט יהיה מודע לשריר שם ויוכל לכווץ בעצמו... את יכולה להגיד לו שינשום נשימות ארוכות ועמוקות כשהוא מרגיש שהוא הולך לגמור... זה מעכב.. וכמובן לך יש אחריות לחוש אותו וכשהוא מגיע לנוקדת האל-חזור לעזור לו.....או שאת יכולה להיפרד ממנו(רק תזכרי שאין הרבה גברים טובים ומתאימים בחוץ) ... 

לגברת הנכבדה שלום.

בראשית דברי אני שמח לקרוא שהכן החבר בריא עושה ספורט נורמטיבי לחלוטין.

הייתי רוצה להציע לך כמה עצות חשובות כדי להצליח.

1 לאהוב את מה שיש עכשיו במיטה.

2 לעשות אהבה ומשחקי אהבה כאשר בפתח המשחק אתם עושים אחד לשני מסג' לכל חלקי הגוף כמו שאתם יודעים ובזהירות ואין צורך חזק אלה רק במשקעים שבגוף מכף רגל ועד ראש. זה מאוד מרגיע ולא מחייב מיצוע בראשית המשחק ומוריד חרדת ביצוע.

3 לעולם לא לדבר איתו על חולשתו אלה על איך לחזק אותו במשחק והרבה סבלנות מצידך. אפשרי להוסיף למשחק וויורטור שמתאים לגופך כאשר את מבקשת ממנו בהמשך המשחק שהיית מאוד רוצה להרגיש את הויורטור כי זה מאוד מענג אותך אפילו יותר משלו וזה בכדי לספק לו סיבה לסיפוק כדי לדרבן אותו ולהוריד ממנו חשש של כישלונות ביצוע.

4תענגו את אותו והוא אותך עם הלשון והרבה ולאחר מכן לבצע חדירה עם הויורטור.

5 מה שהכי חשוב זה לישון טוב אחרי שאתם מרגישים יחסית טוב לאחר הפעולה הראשונה.

6 אחת הבעיות העיקריות של החבר שלך זה חוסר שינה עומס ומתח בעבודה התרגשות מהקשר ורצון עז לרצות אותך שזה בעצם מה שגורם לחרדת הביצוע. ואז חשוב לישון ביחד ולנסות להתעורר בלילה בין השעות שתיים לארבע בבוקר כדי להמשיך בסקס שזה בדרך כלל שעה טובה לזקפה חזקה ולעודד אותו לבצע חדירה. תני לו להרגיש הכי גבר שבעולם תלכלכי את הפה במילים של הרחוב כדי להדליק אותו זה מאוד יעזור לו.

ולסיום בהמשך הדרך לנסות כדור שמתאים לו לסקס כדי לבצע בך סקס חזק כמו שאת רק אוהבת והשמיים הם הגבול.

בהצעתי אני מאוד רציתי לעזור לך ומקווה שהפתיחות בכתיבתי לא תגרום לך לאי נעימות.

בהצלחה בזוגיות ובהמשך הדרך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר