כשהסקס לא עובד..

שלמה שלום,

התחלתי לאחרונה קשר עם גבר מקסים, מכל בחינה שהיא הוא פשוט אידיאלי עבורי. מאוד מחזר אחריי, נראה טוב, איכותי, רציני מאוד בכוונותיו להקים משפחה, ומאוד אבהי בהתייחסותו למשל לבני בן ב5 מנישואיי הראשונים (אני גרושה היום). עם זאת, הסקס היה מאכזב מאוד בלשון המעטה. אתחיל מזה שהמשיכה ההדדית קיימת מאוד. אני נמשכת אליו מאוד ומרגישה שגם הוא אליי. עם זאת, לוקח לו זמן רב להגיע לזקפה, וכאשר מגיע לשם מדובר בזקפה "שברירית" מאוד שפשוט צונחת ברגע שהוא מנסה לשים קונדום. בפעם הבודדת שהצליח להכנס פנימה, גמר תוך פחות מדקה. מצב זה משאיר אותי מתוסכלת מאוד, בעיקר מאחר ואחד הדברים שאני נהנית מהם בסקס ביותר הוא אקט החדירה עצמו. גם הוא כמובן מתוסכל, מרגיש רע מאוד... אני מנסה כמובן להיות אמפטית, אך לא יודעת כיצד להתנהג במצבים אלה, אשר נובעים כנראה מהתרגשות (אני לא באמת יודעת ממה...) מה גם שמעולם לא נתקלתי במצב שכזה... ממה מצב זה נובע? ומה אני יכולה לעשות על מנת לעזור? אני יודעת שאם מצב זה ימשך, למרות כל האידיאליות שתיארתי לעיל, יהיה קשה מאוד  לקדם מערכת יחסים... אשמח לעזרתך.

ראשית נפלא שמצאת מישהו שטוב לך איתו ברוב התחומים. לגביי המיניות את מתארת מצב בעייתי אך בהחלט כזה שניתן לפתור אותו. על מנת לעזור חסר לי מידע חשוב אז אני על שאלותיי הבאות ונמשיך משם

- בן כמה החבר שלך?

- האם בריא? האם לוקח תרופות כלשהם?

ממתין לתשובתיך ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

זו בעיה.....

מצד אחד, אין מושלם.

מצד שני, יש מושלם בשבילך.

האם החסר הזה ניתן לחיות טוב איתו? 

העיניין הוא: מגע טוב, אי אפשר ללמד. טכניקה, כן.

אם זה בגלל זיקפה לא מי יודע כמה....אז ישנם כדורים טובים.

אני יודעת שאפשר להגיעה לאורגזמה מטורפת גם בלי שיעמוד שום דבר...

אבל זה בתנאי שהמגע מפצה....

אם הוא רובוטי במיטה....זה בשבילי בלתי ניתן לפשרה.

תחשבי עם עצמך....

זו בעיה.....

מצד אחד, אין מושלם.

מצד שני, יש מושלם בשבילך.

האם החסר הזה ניתן לחיות טוב איתו? 

העיניין הוא: מגע טוב, אי אפשר ללמד. טכניקה, כן.

אם זה בגלל זיקפה לא מי יודע כמה....אז ישנם כדורים טובים.

אני יודעת שאפשר להגיעה לאורגזמה מטורפת גם בלי שיעמוד שום דבר...

אבל זה בתנאי שהמגע מפצה....

אם הוא רובוטי במיטה....זה בשבילי בלתי ניתן לפשרה.

תחשבי עם עצמך....

חושב אחרת ממך בנקודה מסוימת.

מגע טוב כן אפשר ללמד, לפעמים זה מצריך תהליך אך בהחלט ניתן.

כמו ברבה דברים בחיים יש את נקודת ההתחלה ויש את מה שניתן להוסיף אליה במשך החיים. 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תודה על התגובות...

לשאלותיך שלמה, הוא בן 41, בריא, אוכל טוב ועושה ספורט באופן קבוע ככה שהוא בכושר טוב. הוא כן מספר שנמצא בתקופה מאוד לחוצה בעבודה ולכן לא ישן טוב בשבועות האחרונים. בפעם האחרונה הוא חזר ואמר שזה מעולם לא קרה לו בעבר, והוא חושב שיש לו מחסום איתי מאחר והוא מאוד מתרגש ממני ומתייחס אלי ולקשר ביננו באופן רציני ביותר. כלומר שזה משהו שהוא מאוד רוצה בו ואני מוצאת חן בעינו ולכן לדעתו זה משפיע על התפקוד במיטה.

אשמח לשמוע מה אני יכולה לעשות כדי לעזור לו להשתחרר, ובכלל האם ניתן לעשות משהו. זו לא סיטואציה שנתקלתי בה אי פעם בעבר..

תודה!

ממה שאת מתארת, בחור יחסית צעיר, בריא, מאוהב... היה אמור להיות בינכם סקס משבח אך בפועל התפקוד המיני של הבחור גרוע. הייתם מספיק פעמים במיטה כדי שהוא יוכל להכיל את ההתרגשות שלו ולתפקד כך שבשלב הזה של מערכת היחסים בינכם "התרגשות" נשמע כמו תרוץ.

כנראה מדובר במשהו יותר רציני שמשבית לו את הברבון. המשהו הזה יכול להיות רגשי או פיזי.

והיות שהמצב כבר די מקובע, למה שהבחור לא ילך ליעוץ מקצועי?

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אולי הבחור סתם לחוץ וכל הענינים במיטה מתקדמים מהר מידי?

לדעתי, נסי אולי להפתיע במשחק מקדים, איזה חוטיני סקסי ברוב המקרים יכול לפתור את הבעיה...

דבר אחרון הוא שתנסי לגרום לו לא להרגיש רע עם העניין - אולי עם עוד טיפ טיפה זמן זה יסתדר.

בהצלחה

תני לזמן לעשות את שלו בהצלחה

ניתן להתגבר על כך שהוא גומר מהר יש ספרי ה שהייה מדהים דרך אתר EBAY מומלץ מאוד עושה את העבודה

ספריי השהיה זה רעיון גרוע! 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

חבל שמנהל הפורום לא יודע לאיית נכון... כתובים ספרי השעיה ..

ואני מביא מקור!

השעיה (suspension) – הפסקת שירותו של אדם שהואשם בעבירה עד לבירור אשמתו.

והרעיון להשעות מישהו רק בגלל שהסקס לא משהו הוא באמת רעיון גרוע!!!

חבל שמנהל הפורום לא יודע לאיית נכון... כתובים ספרי השעיה ..

ואני מביא מקור!

השעיה (suspension) – הפסקת שירותו של אדם שהואשם בעבירה עד לבירור אשמתו.

והרעיון להשעות מישהו רק בגלל שהסקס לא משהו הוא באמת רעיון גרוע!!!

חחחחחח, ספריי השעיה זה רעיון גדול! 

הגברת לפארטנר אחריי סקס גרוע: "מצטערת אך אני עושה עליך פסססס עם ספריי ההשעיה עד שתשפר את ביצועיך המיניים העלובים." 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

הצחקתי את מנהל הפורום!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נ.ב. שלומלום, אתה סטרייט/ הומו ?

סטרייט

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

בשביל זה יש " חמאה"