זקוק לעצה בנוגע לשלישייה

אני וחברתי כבר יחד 3 וחצי שנים וכמו לכל הגברים יש לי פנטזייה מטורפת על להכניס עוד בחורה למיטה.

הבעייה היא שאני לא יודע איך חברתי תרגיש לגבי זה ואני לא רוצה לפגוע בה גם כי הסקס שלנו יחד הוא באמת מצוין,מצד שני אני מת להגשים את הפנטזייה. מה עושים ?? והאם נראה לכם שזה יפגע ביחסים שלנו ??

אני וחברתי כבר יחד 3 וחצי שנים וכמו לכל הגברים יש לי פנטזייה מטורפת על להכניס עוד בחורה למיטה.

הבעייה היא שאני לא יודע איך חברתי תרגיש לגבי זה ואני לא רוצה לפגוע בה גם כי הסקס שלנו יחד הוא באמת מצוין,מצד שני אני מת להגשים את הפנטזייה. מה עושים ?? והאם נראה לכם שזה יפגע ביחסים שלנו ??

כדור הבדולח שלי מקולקל אז אינני יכול כרגע לאמר לך מה יקרה לכם

מהניסיון רוב הזוגות שעושים את זה נפגעים מכך

לגביי איך חברתך תרגיש... שאלת אותה אם היא בכלל מעוניינת או שאתה מנהל לה את חיי המין ואת החיים בכלל?  

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני מציעה שתשלם לשתיי נערות ליווי. וככה תגשים פנטזיה בלי לערב מישהי נקיה לפנטזיה הילדותית שלך. אין רע בפנטזיות אבל דע לך שהם אמורות לא להתגשם כי פנטזיה בדרך כלל הורסת...

זה לא יפגע ביחסים, זה יחסל אותם. כמעט כולם נפרדים אחרי דבר כזה.

למה ללכת רחוק, תרד כאן פוסט אחד למה שנכתב על ידי reload123 ותקרא אותו. 

קראתי את מה שכתבת ואני פשוט רוצה להזהיר מניסיון..

אורגיה שהופכת לזוגיות לסבית ?

אז ככה אני וחבר שלי לפני כחודש צירפנו לחיי המין שלנו בת זוג הוא רצה לממש את הפנטזיה ,אני לא התנגדתי וזרמתי .בפעם הראשונה שהיה בינינו סקס זה היה פשוט מדהים.. לאחר מכן אני והיא החלטנו לעשות מפגשים בלעדיו ותמיד חשבתי שבחיים אני לא ארצה לעשות את זה עם בחורה ושהגדול והאיכות שלו מספיקים לי מעל ומעבר(חשוב לציין שהיה לי ניסיון מיני לפניו) אבל עכשיו אני מרגישה שהוא היה גרוע ושיחסי המין שהיו לי פעם היו טובים אבל לא כמו איתה והוא די עכשיו מפריע באקט (הוא לא קשור הוא מנסה וזה פשוט לא עובד ,יותר כיף לנו להיות ביחד בלעדיו)כרגע אני במצב כזה שאני רוצה להיפרד ממנו אבל מצד שני אולי זה רק הריגוש כביכול ?וזה יעבור לי ולא כדאי לי לאבד אותו בכל זאת אנחנו ביחד כבר 4 שנים..אני צריכה עצה .

בסופו של דבר הזוגיות קרסה אני והוא לא ביחד וממנה ניפרדתי ..מניסיון אישי אני אומרת לך זה טעות לערב מישהו בקשר זה מסבך הכל ומעוות את הקשר בכל מקרה עשה מה שבאלך תטעה ואח"כ תצטער ..אתה יכול למנוע את זה עוד בהתחלה..אני חוויתי את זה על בשרי.

אתה יכול לשאול אותה ואם היא תענה בחיוב הרווחת. אבל דע שזה עלול לחזור אליך כמו בורמרנג כשהיא תציע לך לצרף גבר למיטה.

מה תעשה אז??????

ואך הייתה מגיב במידה והיא היתה אומרת שבוא נצרף עוד גבר?

מה אם היא הייתה מצרפת גבר? היית שלם עם עצמך? אם לא אז אל תחשוב על זה אפילו. בגידה זה חולני וגם אם יודעים מכך.

למה גבר אחד למה לא לצרף עוד 2-3 גברים?מה רע בזה?

וברצינות ,קח 2-3 נערות ליווי ותעשה חגיגה.המחלות און דה האוז.

אני מציע שתתחילו לצפות בסרטים כחולים ותבחר סרט עם שתי בחורות ובחור, ואז תתחיל להכניס לה לראש עד שכמה נהדר העניין הזה, ואט ולאט תתחיל לזרום איתה בעדינות והתוצאות לא יפתיעו אותך!!! מקווה שעזרתי.

אני מציע שתתחילו לצפות בסרטים כחולים ותבחר סרט עם שתי בחורות ובחור, ואז תתחיל להכניס לה לראש עד שכמה נהדר העניין הזה, ואט ולאט תתחיל לזרום איתה בעדינות והתוצאות לא יפתיעו אותך!!! מקווה שעזרתי.

נ.ב.
שלומלום.. האם זה היה בדיחה לגבי כדור הבדולח? כי אני לא כל כך מאמין בדברים כאלה....

בלי להעליב... צפיתי ממך להיות יותר אינטלגנט, ולא להאמין באמונות טפלות

נ.ב.
שלומלום.. האם זה היה בדיחה לגבי כדור הבדולח? כי אני לא כל כך מאמין בדברים כאלה....

בלי להעליב... צפיתי ממך להיות יותר אינטלגנט, ולא להאמין באמונות טפלות

אתה לא מאמין בכדור בדולח? לא נורא, גם אני לא.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חחחחחח

זה היה תרגיל בשיווק נערות ליווי....

הרי אין חברה נורמלית שתסכים לדבר כזה....

וכמו שכולם אמרו : המפולת בדרך...אתה רק עוד לא רואה אותה..

כמו שיטפון במדבר..

בוא יבוא גם אם כרגע השמיים מעליך כחולים ושקטים.

לפעמים עדיף להשאיר את הפנטזיות בראש ולהנות מהן בדמיון -היופי בפנטזיה וכל הכוח שלה זה שהיא בלתי מומשת ושהיא תמיד נראת מושלמת בראש שלנו אך לא בהכרח במציאות

גם אם בת זוגתך תסכים מבטיחה לך שחצי מהזמן זה לא כי היא באמת רוצה את זה אלא מתוך רצון לרצות אותך והפחד לאבד אותך בגלל בנות אחרות-זה לא יתרום לך ובטח שלא לה

תחשוב על מצב הפוך שבו היא מציע לך לצרף גבר, הרי ברור שתתנגד, כי מה קרה למה שיכנס עוד גבר למיטה?? אתה חושב על עצמך וזה לא טוב, לא כך עובדת מערכת זוגיות

אם אתה באמת רוצה....תעשו חילופי זוגות, כך אתם תיהיו במעמד שווה ולך יצא להתנסות עם בחורות אחרות תוך כדי שאתה במערכת יחסים, תהנה תרגיש את הסיפוק, תמצא ואז כשתיהיה בשל מספיק תדע להתחיל להעריך את בת זוגתך!!!!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר