לא מרגישה חדירה. יש סיכוי לסקס טוב?

שלום.

אני לא ממש צעירה, בת 33, אך אין ל ניסיון רב עם גברים. היה לי בין זוג אחד במשך יותר מעשר שנים והיום יש לי חבר אחר. אני ממש נדלקתי עליו ורציתי אותו , בינתיים קיימנו יחסי מין פעמיים. בזמן החדירה לא הרגשתי כלום, אפילו את החדירה עצמה כמעט ולא הרגשתי. לחבר שלי יש פין קטן ,בערך 10 ס"מ בזיקפה, ולי יש נרטיק רחב (זאת גם התלונה העיקרית של החבר הקודם). האם זה אומר שאין לנו סיכוי במיטה?

מה היה עם החבר העקודם, האם איתו הרגשת את החדירה?

האם עם החבר הקודם היית מגיעה לאורגזמה בחדירה?

עני לשאלותיי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תמיד יש סיכוי לסקס טוב. אפשר להכניס עניין בעזרת צעצועים וכו'...

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

תודה רבה על התשובה.

עם החבר הקודם תמיד הרגשתי את החדירה,  אך לאורגזמה הייתי מגיעה רק בתחילתו של הקשר. אפשר להגיד שבשמונה שנים האחרונות לא הגעתי לאורגזמה בחדירה.

stegoproar את תוכלי בבקשה לענות לי על מה שרשמתי לך בפרטי בבקשה

תודה רבה על התשובה.

עם החבר הקודם תמיד הרגשתי את החדירה,  אך לאורגזמה הייתי מגיעה רק בתחילתו של הקשר. אפשר להגיד שבשמונה שנים האחרונות לא הגעתי לאורגזמה בחדירה.

סקס זה הרבה יותר מחדירה זה קודם כל ביטוי לאהבה, לתשוקה והרצון להיות יחד. ויכול להיות סקס משובח גם עם מי שאין לו בכלל איבר מין. 

זה לא שאין בכלל משמעות לגודל הברבון (איבר המין הגברי) אך החשיבות שלו מישנית. ביחס לאורגזמה אין בכלל בעיה כי יש מגוון דרכים בהם את יכולה להגיע לאורגזמה, אוראלי, אצבעות (שלך, שלו, שלכם), צעצועים..... 

בקיצור, את צריכה להחליט מה יותר חשוב לך, מערכת היחסים עם הבחור או התחושה של ברבון בנרתיק?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלומלום, עדיף ברבון טוב מאשר ברבור יפה צוואר emo_17.png. זה נכון שקשר טוב נעים לנשמה ולזוגיות, אבל הבה לא נתיפייף, סקס טוב משדרג את האינטימיות. שיואיל נא החבר הקטנטן להלביש תותבת גדולה יותר מסיליקון (יש כאלה בחנויות) למען מילוי הווגינה של הגברת והעצמת הנאתה.  

תנסי ביצים סיניות, אותם מחדירים לנרתיק לשם חיזוק שרירי רצפת האגן. האחד היתרונות לשימוש בהם שזה מאפשר לך לדעת לכווץ את הנרתיק ולהרפות ובכך לחזק את ההנאה גם שלך וגם של בין זוגך. תקראי על זה באינטרנט. עוד משהו, אם את מחליטה לקנות תרכשי את אלו שעשויים מ- 100% סיליקון או סיליקון רפואי. זה עובד וזה מומלץ בחום.

תנסי ביצים סיניות, אותם מחדירים לנרתיק לשם חיזוק שרירי רצפת האגן. האחד היתרונות לשימוש בהם שזה מאפשר לך לדעת לכווץ את הנרתיק ולהרפות ובכך לחזק את ההנאה גם שלך וגם של בין זוגך. תקראי על זה באינטרנט. עוד משהו, אם את מחליטה לקנות תרכשי את אלו שעשויים מ- 100% סיליקון או סיליקון רפואי. זה עובד וזה מומלץ בחום.

אפרים...ריד מיי ליפס - לבחור יש  10 ס"מ בזיקפה... כדי לכווץ ולהרגיש היא צריכה שם שריר של אלי האנה... זה אומר שאת האימון היא צריכה לעשות לא עם ביצים מסיליקון אלא עם ביצי יען emo_16.png 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר