שלום- מחשבות על מוות בזמן יחסים

שלום רב

השאלה מופנת לשלומלום אך כולם מוזמנים לענות..

בזמן קיום יחסים עולים במוחי מחשבות אודות כך שהפרטנר/ית שלי ימותו בעתיד, ושהגוף שאני חושק בו יהפוך להיות מאכל לתולעים...

האם זה נורמאלי?? פעמים רבות אני מאבד את הזקפה עקב כך

שלום רב

בזמן קיום יחסים עולים במוחי מחשבות אודות כך שהפרטנר/ית שלי ימותו בעתיד, ושהגוף שאני חושק בו יהפוך להיות מאכל לתולעים...

לא, זה לא נורמאלי למרות שעובדתית זה נכון שכך יקרה מתיי שהוא לאחר שהם ימותו. 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלום רב

לדעתי שאלות קיומיות מתפרצות לך בזמן הסקס בגלל החייתיות של הסיטואציה. כנראה זאת חרדה בדבר עזיבתה או פחד שמקושר לזה בדרך כזאת או אחרת...ממליץ בחום בגלל התוכן הבעייתי ללכת לטיפול מקצועי.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

אני לא יודע אם זה שאלות קיומיות...

רוב הפרטנרים שלי הם מעל גיל 70 (אני בן 26), גיליתי שהרבה יותר קל להשיג סקס בבתי-אבות, והציפיות של הזקנים/ות הרבה יותר נמוכות...
אולי בגלל זה אני חושב על מוות?

שלומלום, האם אתה חושב שאני צריך לשתף את המטפל שלי בתכנים הנ"ל?

אשמח אם עוד מישהו יגיד האם יש לו מחשבות דומות..

לאנשים לא אמורה להיות מחשבה כזאת. ומה שכתבת פה זה ניצול מגעיל של מבוגרים, אני מפסיק לכתוב פה. אתה חולה, לך לטיפול.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

סליחה!!!!????!!!!

למה זה ניצול????

אני שוכב רק עם זקנים צלולים!! מעולם לא שכבתי עם זקנ/ה שסובלים מדימנציה/פרקינסון/אלצייהמר/ וכ"ו

מה הבעייה בזה???

גם לזקנים יש יצרים!!! ואני עוזר להם לפרוק את המתח המיני שלהם!

הייתי מעדיף לשכב עם בחורים/ות צעירים/ות.. אבל אני לא נאה במיוחד.. אז זקנים זה אופציה טובה!!

אני מבקש משלומלום למחוק את ההודעה של MICHAL כי היא פוגענית!!

נ.ב. אני שוכב גם עם בחורים/ות כבדי שמיעה (אני גר קרוב למרכז לחירשים) האם גם זה לא לגיטמי????

לאורן, בהחלט כדאי שתספר למטפל שלך על העניין.

ההודעה של מיכאל לא תמחק. היא בגבולות המקובל בפורום ציבורי

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תודה שלומלום על תשובתך

אני חושש לספר למטפל שלי, כי הוא מלא ביקורת אליי..

האם אתה חושב שיש בזה טעם לפגם?

יש טעם בפגם לכך שאינך מספר למטפל שלך דבר כזה שיש לו משמעות גבוה. 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

לאורן,

באמת אבל באמת שהתאפקתי וניסיתי להיות בעלת מישקל בגולגולת ואני מנסה לחשוב טוב לפני שאני עונה כי נראה כאילו יש לך בעיות נפשיות קשות אבל לדעתי אתה כולך דיבורים, סתם עוד אחד שמשעמם לו. לך תקרא ספרים, יש גם כל מיני חוגים לאנשים כמוך משועממים ומשעממים, יש עבודות שתורמות לקהילה...תנסה משהו, כדאי לך. ובמקום "לזיין זקנים" אולי פשוט תעזור להם לחצות לצד השני של המדרכה....

מה אתה אומר חמוד? נשמע לך טוב.

לאורן,

באמת אבל באמת שהתאפקתי וניסיתי להיות בעלת מישקל בגולגולת ואני מנסה לחשוב טוב לפני שאני עונה כי נראה כאילו יש לך בעיות נפשיות קשות אבל לדעתי אתה כולך דיבורים, סתם עוד אחד שמשעמם לו. לך תקרא ספרים, יש גם כל מיני חוגים לאנשים כמוך משועממים ומשעממים, יש עבודות שתורמות לקהילה...תנסה משהו, כדאי לך. ובמקום "לזיין זקנים" אולי פשוט תעזור להם לחצות לצד השני של המדרכה....

מה אתה אומר חמוד? נשמע לך טוב.

אני מודה לך שהכנסת קצת שפיות לנושא הזה.

אני עם אלינורה לגמרי .

חד וחלק סע לדרכך......

מה לעזאזל אתם רוצים ממני????

מה הבעייה עם קיום יחסי-מין עם זקנים?

אני לא כופה, הם נהנים וגם אני

לפני שבוע שכבתי עם קשישה בת 88 שאמרה לי שכבר עשור היא לא הרגישה בחיים כמו בעת המשגל.

מבחינתי זה אפילו מצווה!!!

שלומלום, האם אתה רואה בזה משהו רע??

אני בחור לא נאה (אני שוקל 84 קילו והגובה שלי 1.59) אני לא ישיג סקס עם אנשים צעירים.. אז זה תחליף

תחליף?! תחליף?! אתה מקשיב לעצמך?! אתה מוציא אותי מדעתי, באמת. קודם כל תן כבוד לנשים האלו, לעזאזל. אנחנו לא צריכים לדעת מה הקשישה הזאת אמרה לך, ואת זה שאתה מרגיש שאתה עושה מצוות. תשמור על הרמה שלהן לפחות, אם אתה לא מסוגל לשמור על שלך. עצם זה שאתה מדבר בצורה גרוטסקית כל כך, זה מגעיל- אני לא אומר שאתה מגעיל אותי, תנסה להבין את ההבדל טוב?! אני אומר שלא מדברים ככה על אנשים מבוגרים, ובטח לא כאלו שאתה שוכב איתן. זה פשוט צורם לאוזן, ומרחיק אותך מאנשים אחרים, זה קשה לשמוע דברים כאלו בצורה כזאת: זה יוצר רושם של ניצול! (גם בגלל שלרוב האנשים יש הורים בגילאים כאלו ואחרים, והתמונות קשות לצפייה בראש, קפיש?!). אתה צריך להבין שכולם יודעים שיש לאנשים קשישים צרכים מיניים, אנחנו לא ילדים בני 5, אבל זה לא משנה, ע-ד-י-י-ן לא צריך לעשות את מה שאתה עושה. אישית, באמת לטובתך אני אומר, אני רואה את זה ניצול לכל דבר. תשקול טוב טוב את מה שאתה עושה, כי יום יבוא והמשפחות של הקשישות האלו יגלו את האמת.

מצטער את פשוט סובלת מ"גילנות"

גילנות היא דעה קדומה כנגד אדם, הנובעת מגילו של אותו אדם. את המושג האנגלי, Ageism, טבע בשנת 1969 הגרונטולוג רוברט באטלר, על משקל מילים אחרות המבטאות אפליה, כגון racism (גזענות).

מה הבעייה בכך שאני מדבר כך אודות נשים זקנות (האמת שאני יותר בקטע של זקנים)! בניגוד אלייך... אני רואה בהם יותר מכיסא גלגלים, ונמשך אליהם.

למה כשאתה שוכב עם בחורה בת 25, זה לא ניצול????

האנשים הזקנים בוחרים לשכב איתי!!!

קשיש אחד אפילו הוריש לי 10,000$ מהצוואה שלו (המשפחה שלו כמובן לא יודעת למה...)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר