לא גומר באוננות

שלום ,

יש  לי הרגל מאז ומתמיד לגמור בקרי לילה (חיכוך במזרן) , וולא מצליח לגמור באוננות , כרגע בזוגיות ולא מצליח לגמור בחדירה ,

מה אפשר לעשות שאוכל לגמור גם באוננות וגם בחדירה ??

תודה רבה .

בן כמה אתה? עשית קצת בלאגן...דבר ראשון: קרי לילה הוא לא חיכוך במזרן, מה שאתה מתאר הוא אוננות לכל דבר, (לא מוגבל לידיים). קרי לילה הוא שפיכה של עודפי זרע בזמן השינה, לפעמים הם מלווהים בחלומות ארוטיים. לגבי האוננות, אם אתה מתקשה לגמור באוננות, נסה להעזר בחברה שלך, היא לא קישוט. לגבי גמירה בחדירה: אתה לובש קונדום? היא לוקחת גלולות? אתה מודע לכל המידע שנחוץ לדעת?! אישית זה נראה כאילו אתה ילד שלא בדיוק יודע מה לעשות. מצטער אם אני טועה, ואני בהחלט לא מנסה להעליב. נשמח לעזור לך בכל דרך, אבל המידע הזה נחוץ.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

תודה

על ההתיחסות אני לא ילד דוקא בוגר לא אוכל לציין גיל,

אני פשוט חסר ניסיון באוננות פשוט היה נוח לי לגמור בחיכוך עם מזרן

,לחברה שלי לא כ״כ יש סבלנות לאונן לי ולי לוקח זמן ואני קצת מתייאש

ואיני משתמש עם אמצעי מניעה

בוגר זה יחסי. על כל מקרה: תעשה מה שנוח לך! עם זה הדבר היחיד שמצליח, עשה את זה. לא ביג דיל. דווקא זה שאין לך אמצעי מניעה יותר צורם, ממליץ בחום ללכת לבית מרקחת או לפנות לארגונים שמחלקים לקטינים אמצעי מניעה (כן, יש כאלו כמעט בכל עיר). לגבי הבעיה המקורית, נגיד ואתה רוצה לאונן "ביד". אולי אתה צריך גירוי מוחשי יותר חוץ מלדמיין...ואני לא מדבר על פורנו. פורנו זה פויה! :) נסה לאונן באקט עם חברה שלך, אולי בזמן שהיא מאוננת. לא משנה מה, תהייה יצירתי. העיקרון הוא לפתח את הצד החושי-סביבתי בזמן אוננות, כדי לעזור לך להכנס לפנטזייה. ושוב, חייב לציין, לא מבין מה תורם לך האוננות שיש לך חברה.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

מה שקרה הוא שהתרגלת להגיע לאורגזמה בדרך מאוד ספציפית שלא ניתנת לביצוע ביחסיי מין. זה משהו בר פתרון בטיפול מיני בו תלמד כיצד להרחיב את המנעד המיני שלך וכך גם להנות ביחסיי מין.

חשוב שתסביר לבת זוגך שהקושי שלך איננו קשור אליה כלל אך היא יכולה להיות לעזר רב עבורך בטיפול המיני אם היא תהיה מוכנה לשתף איתך פעולה ולקחת חלק יחד איתך בטיפול המיני על מנת שאתה תתגבר על הקושי הזה.

סיכויי ההצלחה בטיפול בעניין הזה הם מאוד מאוד גבוהים ובד"כ מדובר בטיפול קצר יחסית. 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני מנסה לחשוב על תשובה הגיונית.....אבל נראה לי שחסרה המון אינפורמציה.....

אתה מספר את זה כמו חלום, אין התחלה ואין סוף, רק אמצע...

קצת רקע יעזור כאן.

לא יכול להיות שמישהו לא גומר סתם בלי סיבה, יש 1,001 סיבות ....

כולי אוזן.

אני מנסה לחשוב על תשובה הגיונית.....אבל נראה לי שחסרה המון אינפורמציה.....

אתה מספר את זה כמו חלום, אין התחלה ואין סוף, רק אמצע...

קצת רקע יעזור כאן.

לא יכול להיות שמישהו לא גומר סתם בלי סיבה, יש 1,001 סיבות ....

כולי אוזן.

אלינורה, תשובתך שגויה. לא חסרה בשאלת הגולש אינפורמציה.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

אלינורה!!!!!!!!!

תני כבוד לשולמלום.

יש לי הצעת יעול... אני עוקב זמן רב אחרי הפורום.. ואני מרגיש שהתשובות של שלומלום הם רמה אחת מעל התשובות של שאר הגולשים... אולי כדאי שזה יהפוך למדור עצות של שלומלום (כלומר שרק שלומלום יענה)

בכבוד רב ובהערכה

אורן

אלינורה!!!!!!!!!

תני כבוד לשולמלום.

יש לי הצעת יעול... אני עוקב זמן רב אחרי הפורום.. ואני מרגיש שהתשובות של שלומלום הם רמה אחת מעל התשובות של שאר הגולשים... אולי כדאי שזה יהפוך למדור עצות של שלומלום (כלומר שרק שלומלום יענה)

בכבוד רב ובהערכה

אורן

צודק. מעכשיו שאף אחד לא יכתוב פה כלום. מי שכותב פשוט לא יעיל! -_-

אלינורה!!!!!!!!!

תני כבוד לשולמלום.

בכבוד רב ובהערכה

אורן

אורן,

אני מניחה שהכעסתי אותך כשהיית תחת שם אחר.

אל תתפרץ איפה שלא צריך.

בכבוד רב והערכה.

אלינור.

שלום ,

יש  לי הרגל מאז ומתמיד לגמור בקרי לילה (חיכוך במזרן) , וולא מצליח לגמור באוננות , כרגע בזוגיות ולא מצליח לגמור בחדירה ,

מה אפשר לעשות שאוכל לגמור גם באוננות וגם בחדירה ??

תודה רבה .

אני לא הייתי צינית. אני באמת חושבת שיש סיבות לכך. רק אתה יודע באמת. בכל אופן אני מניחה שאתה צריך טיפול סקסולוגי/פסיכולוגי. מין אמור להיות כיף, הנאה בלבד אבל כשיש משהו שהוא לא תקין זה יכל להיות נורא מתסכל. אני לא התכוונתי לפגוע בך , אם פגעתי, סליחה. בהצלחה.

התפרצתי במקום שצריך!!!

למה לתת עצות לא חכמות????

שלומלום כבר כתב "אלינורה, תשובתך שגויה. לא חסרה בשאלת הגולש אינפורמציה."

ושלומלום הוא מנהל הפורום, אז תני לו קצת כבוד!!!!

חוץ מזה בתור אישה אני חושב שאת לא צריכה  להתערב בעניינים גבריים, מה את מבינה<????

אורן תודה על ההודעות שלך אך אין צורך שתשמור על הפורום או עליי.

אלינורה, לא חשבתי שהיית צינית. את מוזמנת להמשיך לענות כפי שבא לך.

כנ"ל לכל שאר הגולשים. כולם מוזמנים להגיב ולתת מנסיונם והידע שלהם.

אם יש הודעות שהינן לא ראויות בעליל או מכילות פרסומת וכו' אני מסיר אותם מהפורום.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תחזור למחילה ומהר. אתה מגזים, ולא אומר שום דבר תורם. והמשפט האחרון שלך רק מעיד עד כמה אתה לא חכם וילדותי.

שלומלום היקר!!! כול הכבוד על טוב הלב שלך!!

אב אנשים כמו אלינורה מנצלים אותו לרעה!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר