שכבתי עם חבר שלי בפעם הראשונה...

אתמול שכבתי עם חבר שלי בפעם הראשונה (אין בת 17 לצורך העניין), בהתחלה קצת כאב כמו שידעתי שייכאב אבל לאט לפתח והכאב פחת וניסיתי כמה שיותר להתמסר לרגע. כמה פעמים חברות סיפרו לי שב״דכ הפעם הראשונה לא מענגת כל כך אבל פעמים אחרי כן, אז לא נלחצתי או משהו שלא הרגשתי יותר מידיי כייף. הבעיה היחידה היא שבדיוק יום אחרי (היום) קיבלתי מחזור, ומיידי פעם כואב לי קצת שם למטה, אבל לא כמו כאבי מחזור, יותר כמו מה שהרגשתי כששכבנו ומין עקצוצים קטנים פה ושם, עדיין לא בטוחה אם זה המחזור או סוג שלתופעת לוואי שכזו שאחרי איבוד בתולין...האם טבעי או הגיוני? ואם כן תוך כמה זמן יעבור? 

עוד שאלה קטנה, מידיי פעם אני מפחדת שגם בפעם הבאה עוד יכאב לי ולא אצליח ליהנות, האם שה אפשרי או נפוץ?

תודה.

עם הזמן זה רק ישתפר. אל דאגה. תהנו לכם

שיהיה לך בשעה טובה ואני מאחל לך חיי מין מהנים, בריאים ואחראיים.

מה שאת חשה הוא מאוד טבעי לאחר הפעם הראשונה. סביר להניח שהתחושות הם עקב ההתרחבות הראשונה של הנרתיק וקריעת קרום הבתולים. סביר להניח שהפעם הבאה תכאב פחות או לא תכאב בכלל וגם אם היא כן קצת תכאב זה מן הסתם יעבור בהמשך.

מה שחשוב הוא שחדירה עושים רק לאחר שאת מגורה מינית ורטובה. ואמצעי מניעה כמובן. 

שימשיך לך בעונג

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

קודם כל תודה על המענה :)

עכשיו, כתבתי שקיבלתי מחזור, ומסתבר שזה היה רק דימום של קרום הבתוליםשהגיע מאוחר יותר (המחזור שלי עוד לא לגמרי סדיר אבל אני יודעת שאני צריכה לקבל בימים הקרובים) אני קצת נלחצת כי אני בדרך כלל אני מקבלת עד ה30 לחודש ועבר זמן מאז קיבלתי בתחילת החודש, כרגע אין כלום, אפילו לא דימום קטן, זה הגיוני אולי שהמחזור טיפה יאחר אחרי הפעם הראשונה? כי כן השתמשנו בקונדום והוא לא נקרע...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר