החלום של כול אישה זה לישכב עים כבוצת כדורגל באמצה המיגרש

נו תאני

אישה/בחורה ששוכבת עם הרבה גברים זו אחת שצוברת ניסיון, לעניין של החוויה המינית. במעשה משיגה: שיפור יכולות, הכרת טיפוסים שונים ויצירת תקשורת מסוגים שונים הן מינית והן אנושית. בקיתור מגדילה מיומנות.

קראתי כאן ביטויים שתלטניים הן מד זכרים והן מצד השואלת שנמצאת תחת השפעה של הליטה הזכרית העתיקה והפרימיטיבית.

אישה שאינה מתפרנסת משרותים מיניים אינה זונה גם אם תשכב עם אלף גברים.

בעבר האישה כשיפחת שירות משפחתית עבודות בית, עבודות שדה וילודה נשמרה כרכוש עובר לסוחר. מאחר והשימוש המיני שהיא עלולה לעשות בגופה לפני שמוסרים אותה הייתה בעלת משמעות כספית אז השולטים במשפחה ובקהילה יצרו חוקים כללים ותודה שימנעו מהנקבה חופש מיני לעצמה תודעה שרוב הנשים נושאות עימן עד היום.

דוגמה: זוגתי שהיה לה נסיון עם עשרות גברים, נסיון זה מעשיר את חייה וחיי. ומדובר בחתיכה על אמת עם IQ גבוה מהממוצע.

הכל בעיני המתבונן..
גם בנים ששוכבים עם המון נשים זה מעיד עלהם..
אומרים של הדון ז'ואנים הם בעצם הומוסקסואלים ורסטילים, כלומר הומואים בארון והם מתנגדים לזה ומתמכרים לכיבוש.

השאלה שלך היא אישית ורק את יכולה לומר אם המצפון או המוסר מציקים לך..
יכול להיות שתרגישי קצת מלוכלכת אם תפגשי אהבה טובה וטהורה..

לי באופן אישי זה לא מפריע, גם אני עשיתי מספיק בתחום הזה והייתי שמח להיות עם בת זוג מפותחת עם נסיון.

בכל מקרה, עכשיו זה מאוחר לשאול אותנו..

כתב לא כדאי לנסות אפילו אני ממליץ רק בנאדם אחד מכיוון לתרחק מן המחלות הנפוצות

שאלה כללית- וכן אני יודעת שזה משתנה מבן אדם לבן אדם....

אני בת 21 ורציתי לשאול- מהו לדעתכם/ן מספר הבנים המקסימלי שבת יכולה לקיים איתם יחסי מין מבלי לצאת "זונה", "שרמוטה" וכינויים כאלה ואחרים...

תעשי רק מה שאת אוהבת, לא מאילוץ ולא כדי לרצות ואת תרגישי נפלא עם עצמך אם תשכבי עם 2000 או 2.

הי,

שאלה כללית- וכן אני יודעת שזה משתנה מבן אדם לבן אדם....

אני בת 21 ורציתי לשאול- מהו לדעתכם/ן מספר הבנים המקסימלי שבת יכולה לקיים איתם יחסי מין מבלי לצאת "זונה", "שרמוטה" וכינויים כאלה ואחרים...

תשובה הכי אמיתית שיש, שכול בחורה, וגם את צריכה לדעת אותה,

זה לעשות עם מי שבא לך, ומתי שבא לך, ובשכל ישר וחוכמה, אבל לשמור על סודיות בקנאות אכזרית.

הגוף שלך שייך רק לעצמך, וזה לא אומר שאם את באה על רצונך, בצורה חיובית כמובן, אז מישהו מנצל או

מזלזל בגופך או בך, אולי להיפך ???

בעידן ה 121 שכל המחיצות קרסו וארונות נשברו וכולם מזדיינים עם כולם אין עוד המושג שרמוטה. וזונה אם לוקחת עבור זה שכר.לכן עשי עם מי שבא לך.מתי שבא לך.ואיך שבא לך.אין ניצול מרצון וזה מחיר המתירנות.

תישמרי על עצמך ,כמו שנאמר ''טוב שם טוב משמן טוב '' אני גבר ששכב עם עשרות נשים במהלך חיי עד החתונה הכול היה סבבה ונחשבתי בעיני החברים הגבר שבגברים שכבתי עם כל מה שזז , כך עברו השנים והגיע היום שהחלטתי להתחתן והסתבר שהשם שלי על הפנים ובחורות רציניות ממש םחדו להכנס איתי לקשר ופתאום מהגבר שבגברים נהפכתי לעכבר שבעכברים והיה מאוד קשה להכיר  אישה נורמלית כולם ברחו מימני כמו מאיז שד , אבל בסוף מצאתי את האחת שלא עשתה לזה חשבון ואמרה לי שלא מעניין אותה מה העבר שלי , 

בתכלס כבר ענו לך על השאלה. אבל אני יכול קצת להוסיף, לכל בן/בת אדם יש טבע של רגשות שהוא/היא נולד/ת איתו לאחד/אחת יהיה טבע לצחוק לשני/שנייה יהיה טבע לכעוס וכדומה. אז יש אנשים שיש להם טבע למין(סקס) השאלה אם את בחורה מינית?! זאת אומרת אם את משדרת סקס-אפיל ורוצה לקבל תשוקה מינית בלי לדפוק חשבון לאף אחד, אם את כזאת אז זה לא משנה את העובדה עם כמה גברים שכבת או תשכבי הכל יהיה מבוסס על תשוקה הדדית. אבל עדיף למצוא גבר שישדר את אותה תשוקה כמו שלך ואז לא תצטרכי לחפש כל פעם אצל גבר אחר. אני יתן לך טיפ ששווה הרבה בחינם, שתמצאי גבר כזה כזה את תתדעי לפי התשוקה בעיניים שלו אם הוא מתאים לך.

בשורה התחתונה את לא צריכה לחשוב על זה, תעשי מה בראש שלך כל עוד את חושבת שזה סטנדרטי יחסית אלייך ואל תסתכלי על אחרים.

ההגדרה מי שרמוטה ומי זונה זו הגדרה חברתית. תשאלי רגע את עצמך למה גברים ששוכבים עם הרבה נשים נחשבים לגברים חזקים ומצליחנים ונשים נתפסות כשרמוטות.

עצם השאלה שלך מראה שככל הנראה משהו בהתנהגות שלך מפריע לך באופן אישי ואת אינך יודעת כיצד לגשת למקור הבעיה. אני מציעה שתעשי חושבים עם עצמך ותבדקי מה מפריע ומציק לך ולא מה עלול להפריע לסביבה. אם את שלמה עם מעשייך אז דעת החברה לא אמורה להוות משקל.

חשוב שתדעי, ישנם מצבים בהם סקס מהווה תחליף לחוסר מסוים בחיים. והתנהגות מינית מוחצנת הן של גברים והן של נשים עלולה לנבוע מטראומות עבר בלתי מעובדות.

מקווה שתמצאי את התשובה בתוכך 

בל טל,

פסיכותרפיסטית

וואו כמה תגובות מבלבלות כתבתם לה...

לגברים לא אכפת באמת. "שרמוטה" זה המצאה של נשים שמקנאות שאין להם כמו שיש לאחרת.

אם מפריע לך שידברו עלייך, פשוט אל תספרי לזאת מהעבודה, או לחברה.

אני נשוי לבחורה שהחליפה גברים כמו גרביים וזה רק גרם לי להיות מרוצה מזה שאני האחד שהיא

ראתה בו יותר מסקס.

אין מספר מקסימלי הכל לפי התחושה שלך ,

והתחושה תהיה בסדר גמור אם לא תשכבי כל ערב עם מישהו אחר ככה שאין לך מה לדאוג תהני וזהו

את צעירה תנצלי את היופי כמה שאת יכולה .

יש לי שאלה למה לגבר מותר לשכב עם כמה נשים שירצה והוא לא זונה או שרמוטה הוא נחשב לגבר שבכברים ולאישה אסור?

למה    ??    ככה     !!!

איזו מין שאלה זאת......

מופרכת....

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר