פעם ראשונה שלי

יש לי שאלה

הייתי עם מספר בחורים , עשיתי איתם הכל חוץ מלשכב איתם

אני עדין בתולה

אני עכשיו בקשר עם בחור, כבר עשינו הכל חוץ מלשכב ואני רוצה מאוד אבל הוא לא יודע ולא חושב בכלל שאני בתולה

מה עליי לעשות?? לא רוצה לספר לו .. השאלה אם זה יקרה לבד אז הוא ירגיש?

אגב אני כבר מוכנה לזה..

תדברי עם בן זוגך על זה , תסבירי לו את המקרה והוא בטוח יבין . תבקשי ממנו שלא יתעצבן ושיעזור לך . אם את טוענת שאת מוכנה לזה אז לכי על זה , אין לך במה להתבייש ...

את אמרת שאת מאוד רוצה אז למה לא ? 

יש לי שאלה

הייתי עם מספר בחורים , עשיתי איתם הכל חוץ מלשכב איתם

אני עדין בתולה

אני עכשיו בקשר עם בחור, כבר עשינו הכל חוץ מלשכב ואני רוצה מאוד אבל הוא לא יודע ולא חושב בכלל שאני בתולה

מה עליי לעשות?? לא רוצה לספר לו .. השאלה אם זה יקרה לבד אז הוא ירגיש?

אגב אני כבר מוכנה לזה..

בת כמה את?

הדעה שלי היא שתמיד עדיף להיות גלוי ואמיתי.

למה את חוששת לאמר לו שאת בתולה?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

כולן היו בתולות פעם.

חלק -שהתביישו- נשארו כאלה

אני לא מבין מה הבושה בלהיות בתולה.....להפך! בתולות הן הנשים הכי טובות שאני מכיר ובשביל זה אני מתחתן עם אחת כזאת (אגב גמאני בתול)

עדיף לספר לדעתי ולמה זה צריך להיות בושה??? אולי הוא דווקא יכבד אותך יותר? וגם יהיה עדין איתך יותר במידה

ובאמת תרצי לעשות זאת איתו ובמידה וזה יקרה?

דווקא תהיי גאה ותעריכי את עצמך על כך.

אנחנו חיים בדור כל כך מלוכלך שזו כבר בושה להיות בתולה.

"פני הדור כפני הכלב".

תיזרמי עם הזרם וזהו מתי שאת מרגישה נוח.

זה תלוי בת כמה את... אם את עד גיל 22 תספרי לו, אם את מעבר לכך אל תספרי לו - זה סתם ילחיץ אותו... עדיף שתחכי עם זה

זכותך המלאה להיות בתולה וגם את יכולה להתגאות בזה אין שום רע בכך. יחד עם זאת כשתרגישי שאת בשלה לעשות זאת עם הגבר המתאים אז זה בסדר גמור . את יכולה בעדינות להגיד לבחיר ליבך כי את עדיין לא התנסית במגע מלא עם גברים ושאת מחכה לרגע המרגש הזה איתו תאמיני לי שבמידה והוא בחור רציני ואמיתי הוא יקבל זאת בשמחה ואהבה. בהצלחה.

בתולה  מצרך  נדיר  היום?  אם  הוא  לא  מבין  זאת  תזרקי  אותו

נו ו...

אז מה אז את בתולה?זה אומר שיש בך פגם?הרי את יצאת עם בחורים זה לא שגברים אף פעם לא התקרבו אלייך!אני לא מבינה מה הבושה בעניין?תדברי איתו,תעלי את הנושא ואם הוא יתעצבן זה סימן שאת טובה מדיי עבורו, יש מספיק גברים בחוץ שמחפשים נשים כמוך.

הדור נהיה כ"כ שפל! כשרפפתי על השאלה בכלל חשבתי שאת מתלבטת האם לספר שאת לא ... ופתאום אני מגלה את ההיפך!
ה' ישמור לאן הדרדרנו...

גם אני בתול מזל בתולה שאף בתולה לא רוצה לגאול אותי מבתולי הגיל לא לפרסום אבל מעל 24

גם אני בתול מזל בתולה שאף בתולה לא רוצה לגאול אותי מבתולי הגיל לא לפרסום אבל מעל 24

ההפך את צריכה להתגאות בכך...שאת לא כמו כולם...אם הוא לא יעריך זאת כשתאמרי לו סימן ש....הוא פשוט לא בשבילך,הוא צריך להעריך את הטוב.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר