שפיכת יתר

שפיכת יתר

מאז ומתמיד עוד שהתחלתי לאונן תמיד שמתי לב שיוצא לי הרבה מאוד זרע. אף פעם לא ידעתי להשוות את זה לאחרים אבל היתה לי תחושה שזה נחשב הרבה. כשהתחלתי לשכב עם נשים מנוסות הן באמת אמרו לי שזה נכון.   נכון לעכשיו אני בקשר עם מישהי שזה מפריע לה. מצד אחד היא רוצה שאני אגמור בתוכה אבל היא מרגישה לא נעים מהכמות שיוצאת לי עד שבהתחלה היתה בטוחה שאחרי שאני גומר אני גם משתין קצת בתוכה. מה שכמובן לא היה נכון. האם הבעיה היא בי? אם כן- יש אולי משהו לעשות עם זה?  רק אולי לשם המחשה אני בד"כ משפריץ בערך 15 השפרצות (כמובן תלוי בגירוי) ובגלל "בעיה " כשאני עם קונדום זה תמיד עם קונדום במידה גדולה יותר שיהיה מקום להשפרצה. אודה לתשובת מי שמבין/מבינה בעניין. תודה.

טוב אני קוראת ונחנקת מצחוק....

זאת אומרת שאם היא יורדת לך ואחר כך בולעת..היא יכולה ללכת לחדר כושר ולהתאמן כ 3 שעות כי את כמות החלבונים הדרושה היא כבר קיבלה.

שאלו יהיו הצרות שלך. זה אומר שאתה לא הולך עם הפלאפון בכיס.

אני לא מצליח להבין אם את צוחקת עלי או על הסיטואציה. זה משהו טוב שיוצא לי ככה? זה לא טוב?

מאז ומתמיד עוד שהתחלתי לאונן תמיד שמתי לב שיוצא לי הרבה מאוד זרע. אף פעם לא ידעתי להשוות את זה לאחרים אבל היתה לי תחושה שזה נחשב הרבה. כשהתחלתי לשכב עם נשים מנוסות הן באמת אמרו לי שזה נכון.   נכון לעכשיו אני בקשר עם מישהי שזה מפריע לה. מצד אחד היא רוצה שאני אגמור בתוכה אבל היא מרגישה לא נעים מהכמות שיוצאת לי עד שבהתחלה היתה בטוחה שאחרי שאני גומר אני גם משתין קצת בתוכה. מה שכמובן לא היה נכון. האם הבעיה היא בי? אם כן- יש אולי משהו לעשות עם זה?  רק אולי לשם המחשה אני בד"כ משפריץ בערך 15 השפרצות (כמובן תלוי בגירוי) ובגלל "בעיה " כשאני עם קונדום זה תמיד עם קונדום במידה גדולה יותר שיהיה מקום להשפרצה. אודה לתשובת מי שמבין/מבינה בעניין. תודה.

אז ככה: ראשית אני לא יודע מה זה "הרבה" מבחינתך אבל (אבל חשוב) אם כמות השפיכה שלך אכן מאוד גדולה (יותר מ10 סמ"ק) זה יכול להעיד על אולי בעיה כלשהי.

האם אתה משתמש בתרופות כלשהם?

תוספי מזון כלשהם?

אבקות תזונה כלשהם?

האם תמיד זה כך?

מה קורה בסיבוב השני, האם גם יש שפיכה רבה?

ענה לשאלותיי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אני די בטוח שזה יותר מ10 סמ"ק. לא משתמש בתרופות או בתוספי מזון ולא באבקות.

תמיד זה כך בסיבוב הראשון. בפעם השניה הכמות נהיית נורמלית וקטנה יותר.

אחי, אני מכיר מישהו ששפך ושפך עד שגמר.

אם אתה מעל לגיל 18 לך תתרום זרע. תקבל בזה הרבה כסף. (וזה לא לפי כמות).

WOW, כל הכבוד... אין לך שום בעיה אני לא מכיר הרבה גברים שיכולים לעשות ככה, דבר ראשון אתה בטוח אוכל נכון. אם אתה רוצה לבדוק את זה אצל רופא הוא פשוט יגיד לך שאחד ההורמונים שאחראים לייצר את הזרע הוא פעיל מאד או מה שאמור לייצר אותו איכותי. אם אתה צופה בסרטים פורנוגרפים אתה יכול לראות את התופעה הזאת בכמויות, אבל 90% ממנה מזייפים עם קרמים שדומים למרקם של הזרע. בכל מקרה תדע שזה מיוחד יש בחורות שיואהבו את זה ויש שלא כל אחת והסטייה שלה.

*אני ממליץ לך לא לתרום זרע או להשתתף בסרטים פורנוגרפים, למרות שבסרטים את יכול לעשות הרבה מאד כסף, בחו"ל כמובן.

אני די בטוח שזה יותר מ10 סמ"ק. לא משתמש בתרופות או בתוספי מזון ולא באבקות.

תמיד זה כך בסיבוב הראשון. בפעם השניה הכמות נהיית נורמלית וקטנה יותר.

אני ממש לא בטוח שזה יותר מ 10 סמ"ק............. אבל בכל מקרה רוב הסיכויים שזה לא בעייתי.

אם אתה ממש דואג לך לבדיקת רופא

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תמצא חברה אחרת- רוב הבחורות אוהבות הרבה זרע ...

יהיה בסדר אחי היקר 

אני מוטרפת על בליעת זרע בכמויות 

אני מת על אלו שכותבים שהשפיכה של הגברים בסרטים זה זיוף.

מישהו בכלל מהכותבים/מגיבים היה בעם בסט של סרטים כאלו בארה"ב או בגרמניה? ברור שלא כי לא מכניסים סתם אנשים לסט

גם "הגורו" ד"ר צחי בן ציון כתב שזה חארטה וכו'

אז ככה ההשפרצות שיוצאות מאבר המין של הגבר לא יוצאות "בקומבינה" אלו אכן ההשפרצות שלו ואין שם שום "עבודות מחשב"

יש כאלו שמשפריצים כמות נ ד י ב ה ויש כאלו שיוצאת להם כמות רגילה ויש את אלו שבקושי יוצא להם מכל מיני סיבות.

שפיכה "נורמלית מלאה" ממלאת כפית יש כמובן כאלו שממלאים כמעט 2 כפות וזה היה למשל פיטר נורט Peter North מאז ומתמיד היה לו כמות זרע מכובדת באשכיו למה? כובע. ויש עוד הרבה כאלו בתעשיה למשל הבחור מ  ExploitedCollegeGirls הוא מפציץ את הבחורות בכמות שגורמת להן "לטבוע" [והן לא נהנות]

עוד סוד קטן מהתעשיה? 95 אחוז מהבחורות לא אוהבות/נהנות מהשפרצת הזרע על הפרצוף שלהן ובטח ובטח שגומרים להן בפה הן שונאות את זה ומבחינתן זה רק עניין של החוזה שסגרו איתן וכסף כמובן. יש לי עוד הרבה מידע אמיתי אודות התעשיה אבל לא אספר הכל :-))))))))))))))))))))))))))))

אני מת על אלו שכותבים שהשפיכה של הגברים בסרטים זה זיוף.

מישהו בכלל מהכותבים/מגיבים היה בעם בסט של סרטים כאלו בארה"ב או בגרמניה? ברור שלא כי לא מכניסים סתם אנשים לסט

גם "הגורו" ד"ר צחי בן ציון כתב שזה חארטה וכו'

אז ככה ההשפרצות שיוצאות מאבר המין של הגבר לא יוצאות "בקומבינה" אלו אכן ההשפרצות שלו ואין שם שום "עבודות מחשב"

יש כאלו שמשפריצים כמות נ ד י ב ה ויש כאלו שיוצאת להם כמות רגילה ויש את אלו שבקושי יוצא להם מכל מיני סיבות.

שפיכה "נורמלית מלאה" ממלאת כפית יש כמובן כאלו שממלאים כמעט 2 כפות וזה היה למשל פיטר נורט Peter North מאז ומתמיד היה לו כמות זרע מכובדת באשכיו למה? כובע. ויש עוד הרבה כאלו בתעשיה למשל הבחור מ  ExploitedCollegeGirls הוא מפציץ את הבחורות בכמות שגורמת להן "לטבוע" [והן לא נהנות]

עוד סוד קטן מהתעשיה? 95 אחוז מהבחורות לא אוהבות/נהנות מהשפרצת הזרע על הפרצוף שלהן ובטח ובטח שגומרים להן בפה הן שונאות את זה ומבחינתן זה רק עניין של החוזה שסגרו איתן וכסף כמובן. יש לי עוד הרבה מידע אמיתי אודות התעשיה אבל לא אספר הכל :-))))))))))))))))))))))))))))

חחחחחחחחחח, הצחקת אותי.

ההשפרצות בסרטים כחולים הם אכן הרבה פעמים חארטה! משתמשים שם בכל מיניי אביזרים כמו בקבוקון עם צינורית דקה (משהו דומה לבלון של מדידת לחץ דם אך עם צינורית הרבה יותר דקה) שדרכו מזרימים נוזל לבן שעושים מסירופ תירס וצבע מאכל ומצלמים מזוית כזו שלא רואים את הבלון הזה וזה נראה כאילו הגבר שופך כמויות עצומות. וכו' וכו' וכו'

ובכלל הכלל הוא שסרטים כחולים הם סרטים, כלומר לא להסתמך על מה שרואים שם כמשהו סטנדרטי. עורכים את הסרטים בצורה מגמתית ולא בהכרח אמיתית

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

גם אתה לא היית מעולם בסט של סרטים [פורנו]

אתה צריך לקרוא שוב את דברי להבין שאני לא מדבר על זויות ועל קומבינות. מה שאתה מדבר נעשה אפילו עם דמוי איבר שהוא סוג של פרוטזה שמולבשת על האיבר מין של הגבר.

אני לא יכול להסגיר כאן יותר מידי דברים אבל תתפלא כמה דברים מציאותיים בסרטים האלו וללא "כפילים" כמו אצל ג'ימס בונד 007.

אני פה לא כותב למען ויכוח אני אומר שיש בהחלט הרבה מאד גברים עם שפיכה שמציפה את הפרצוף שלי ושלך ללא שום בעיה

ואל תכנס לעניני הסרטים כי אתה מסגיר את האמת שאתה לא יודע את האמת ואת הטכניקות.

אתה יכול להמשיך לצחוק אבל הדברים שאתה מודע להן ואתה כותב אודות כל הסירופים [שגם זה לא נכון] משתמשים בהם בזאנר "הפרודיות" למעשה. תשלח מייל לבחור בהפקה של ExploitedCollegeGirls ותשאל אותו עם איזה "סירופ" הוא משתמש הוא אולי יזמין אותך לראות את הגמירה שאתה מתכחש לה, מדובר בכמות מכובדת מאד מאד שאתה תראה שיוצאת לו מה ז ולא משום "בקבוקון".  תשלח מייל לקלי מדיסון ותשאל אותה אם בעלה מסתובב עם בקבוקון או מיכל השפרצה אתה פשוט תעשה להם את היום ואז גם נראה מי יצחק על מי היא עליך או אתה עליה.

שרק נהיה בריאים ונמשיך להגיד את האמת [המרה] emo_07.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר