חוסר תחושה בפין

שלום, אני בן 22 בעל תיאבון מיני בריא.
לא התנסיתי עם המון נשים, אבל בפעמים כשכן קיימתי יחסי מין לא הרגשתי תחושה חזקה בפין.
יחסי מיו תמיד מוצגים כפסגת ההנאה האנושית, וכמה שהתאיבון המיני שלי רב, אני מרגיש שתחושת ההנאה שלי מן האקט עצמו קטנה מדי.
בזמן החדירה בקיום יחסי המין, אינני מרגיש תחושה כמו שאני מצפה להרגיש, ואני יכול להמשיך במשך זמן רב לפני שאני מגיע לגמירה (אם בכלל) - זמן רב מדי. (אמנם התנסיתי רק עם קונדום שמפחית את התחושה, אך אני לא חושב שכאן שוכנת הבעיה).
התנסיתי גם במין אוראלי כמה פעמים (הפעם ללא קונדום) - ושם כמעט ולא הרגשתי כלום, ולא הבנתי על מה כל המהומה.
בהתחלה חשבתי שהאשמה מצוייה בפרטנרית שלי, אך לאחרונה התחלתי לתהות האם יש בעיה אצלי (אולי בעצבים?) - אז החלטתי לערוך מבחן:עצמתי עיניים, ניסיתי ליצור מגע עדין מאוד בין כיפת הפין לחפץ (פיסת נייר, בד) - וראיתי שמאוד קשה לי לחוש מתי הפין נוגע בבד (אפילו כשעייני פקוחות).
- האם אני סתם חושש?
- האם אפשר לטפל בבעיה?
- האם הבעיה יכולה לנבוע מאוננות מרובה מדי? (כיום או בגיל צעיר)
מקווה שהחזקתם את הקריאה עד כאן, אני די לחוץ שלא אוכל להינות מיחסי מין כמו שצריך - אודה על כל עצה.

זה נראה לי מקרה שדורש בדיקה והתייעצות עם רופא !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

שלום, אני בן 22 בעל תיאבון מיני בריא.
לא התנסיתי עם המון נשים, אבל בפעמים כשכן קיימתי יחסי מין לא הרגשתי תחושה חזקה בפין.
יחסי מיו תמיד מוצגים כפסגת ההנאה האנושית, וכמה שהתאיבון המיני שלי רב, אני מרגיש שתחושת ההנאה שלי מן האקט עצמו קטנה מדי.
בזמן החדירה בקיום יחסי המין, אינני מרגיש תחושה כמו שאני מצפה להרגיש, ואני יכול להמשיך במשך זמן רב לפני שאני מגיע לגמירה (אם בכלל) - זמן רב מדי. (אמנם התנסיתי רק עם קונדום שמפחית את התחושה, אך אני לא חושב שכאן שוכנת הבעיה).
התנסיתי גם במין אוראלי כמה פעמים (הפעם ללא קונדום) - ושם כמעט ולא הרגשתי כלום, ולא הבנתי על מה כל המהומה.
בהתחלה חשבתי שהאשמה מצוייה בפרטנרית שלי, אך לאחרונה התחלתי לתהות האם יש בעיה אצלי (אולי בעצבים?) - אז החלטתי לערוך מבחן:עצמתי עיניים, ניסיתי ליצור מגע עדין מאוד בין כיפת הפין לחפץ (פיסת נייר, בד) - וראיתי שמאוד קשה לי לחוש מתי הפין נוגע בבד (אפילו כשעייני פקוחות).
- האם אני סתם חושש?
- האם אפשר לטפל בבעיה?
- האם הבעיה יכולה לנבוע מאוננות מרובה מדי? (כיום או בגיל צעיר)
מקווה שהחזקתם את הקריאה עד כאן, אני די לחוץ שלא אוכל להינות מיחסי מין כמו שצריך - אודה על כל עצה.

בכלל לא בטוח שיש לך בעיה. יכול להיות שיש לך מחשבה (שגויה?) שהתחושה צריכה להיות מסוימת דווקא.

מגע מיני וההתענגות ממנו היא לא רק באיבר המין אלא יכולה להיות בכל הגוף. בירכיים הפנימיות, ישבן, אשכים, וכו'

כמו כן אתה מתאר שאתה מגיע לאורגזמה גם באוננות וגם ביחסים.

לקנדום שאתה משתמש בו יש אכן כפי שכתבת תכונה שהוא מוריד מההרגשה.

דבר נוסף וחשוב, האם אתה משתמש בתרופות כלשהן? סמים כלשהם?

אשמח לקרוא את התיחסותך למה שכתבתי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חוסר התחושה מתבטא גם במין אוראלי ללא קונדום, ופעמים האחרונות שקיימתי יחסים היה קשה להגיע לאורגזמה ולא תמיד הצלחתי.

אני כן לוקח תרופה באופן קבוע - סרוקסט במינון של 30 מ"ג ליום.

חוסר התחושה מתבטא גם במין אוראלי ללא קונדום, ופעמים האחרונות שקיימתי יחסים היה קשה להגיע לאורגזמה ולא תמיד הצלחתי.

אני כן לוקח תרופה באופן קבוע - סרוקסט במינון של 30 מ"ג ליום.

אם כך אז ברוב המוחלט של הסיכויים מדובר בתופעת לוואי ידועה של הסרוקסאט. אנא חזור לפסיכיאטר דווח לו על תופעת הלוואי. יש כמה דרכיי פתרון אפשריים אך זה צריך להעשות עם הפסיכיאטר שלך.

בהצלחה 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

תודה על המענה המהיר והאפקטיבי.

במילה אחת - ברית מילה. ולא. אבוד לך. אל אם תבחר לגדל את העורלה שחתכו לך באופן טבעי מחדש, וזה למעשה העור שנותר לך - שלעולם לא יכיל את הרצפטורים העצביים שאבדו לך עם ניתוח הכריתה. אם זה מנחם אותך, גם אני נהנה רק מהגמירה ומשתעמם מסקס עקב חוסר תחושה בפין, וככה מרבית הנימולים.

המשך ערב טוב

במילה אחת - ברית מילה. ולא. אבוד לך. אל אם תבחר לגדל את העורלה שחתכו לך באופן טבעי מחדש, וזה למעשה העור שנותר לך - שלעולם לא יכיל את הרצפטורים העצביים שאבדו לך עם ניתוח הכריתה. אם זה מנחם אותך, גם אני נהנה רק מהגמירה ומשתעמם מסקס עקב חוסר תחושה בפין, וככה מרבית הנימולים.

המשך ערב טוב

תשובתך איננה רלוונטית לשואל וגם שגויה. 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

המשך ערב טוב

מתי לקחת את המנה שלך לאחרונה......

חחחחחחחחחחחח

אבל האמת ?? ממש עצוב....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר