אורגזמה נשית

אורגזמה נשית

בא לי לשתף.... אני מאוד אוהבת לקרוא וללמוד מההודעות בפורום והחלטתי הפעם לכתוב ולשתף אתכם. יש לי בן זוג כבר חצי שנה הסקס בנינו נהדר וגם הקשר עצמו הוא סוג של חוף מבטחים גם לי וגם לו. שבוע שעבר וגם אתמול בעת קיום היחסים הצלחתי להגיע לאורגזמה נשית תוך כדי האקט- הייתי בשמיים פשוט ככה אין לי מילים אחרות לתאר את התחושה הזו. הוא הראשון שאיתו הצלחתי להגיע לאורגזמה תוך כדי היחסים ללא אוננות או כל טכניקה אחרת. השאלה היא - שגבר מגיע לאורגזמה וגומר האישה הרי מרגישה זאת. האם זה כך גם ההפך כלומר האם הגבר מרגיש שהאישה מגיעה לאורגזמה?

לאו דווקא, כלומר זה תלוי.

לאורגזמה הנשית יש כל מיניי צורות ביטוי (זה גם מאוד אינדיוידואלי מאישה לאישה), את חלקן הגבר יכול להרגיש ואת חלקן לא. גם לא כל צורת ביטוי תתפרש אצל הגבר כאורגזמה של בת זוגו. לכן תקשורת היא אלמנט חשוב במיניות ובזוגיות.

והכי חשוב, שימשיך לכם בתענוג ובאושר

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ועוד איך מרגישים אצל כל בחורה זה משתנה יש כאלה שגומרות הרבה וזה מתבטא בהמון נוזלים ויש כאלו שמעט   ותמיד מרגישים את זה

שלום רב

מניסיוני כשהאישה גומרת אני מרגיש איזה שהוא התקוציות בויגינה שלה או כמו שאמרו לפני עודף נוזלים שזה גם סוג של אורגזמה

והכי חשוב לשאול לא להיתביש ואם אפשר להמשיך

הסמקה התכווצויות הווגינה  ואולי גם רעד קל בגוף מלווה לעיתים בשפיכה נוזלית.

אלה הסממנים הברורים יחסית  וכדיין קשה לדעת בוודאות מתי היא כן גמרה...

He (letter)Wikipedia: He is the fifth letter of many Semitic alphabets, including Phoenician, Aramaic, Hebrew ה Syriac and Arabic ه.

מה זה משנה גמרה או לא גמרה העיקר שאתם נהנים? טובלכם

הכל תלוי ברמת החיבור ואם הוא חזק הכל רטוב עודנבהתחלה ושזה קורה יש תנועות לא רצוניות של הגוף ורמת הרגישות בכפתור גבוהה מאוד

גבר לא יכול, ולא צריך להרגיש אם היא גמרה.

רק אידיוט ישאל אישה אם היא גמרה איתו. "נו? יש ציון עשר"? מה הוא מצפה שתגיד? 

אישה אשר נהנית - תגיד זאת מייד, תדע איך להעביר את המסר לבן הזוג שלה, ותרצה לגמור איתו שוב.

יש נשים שחיות חיים שלמים בלי לחוות אורגזמה רק משום שהיה להן כל החיים אותו בן זוג חסר רגישות.

אישה שחוותה אורגזמה עם גבר קודם, לא תסכים לחיות לעד עם בן זוג חדש שלא מהנה אותה.   

כיף לך!!

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

שלום

בוודאי שכן זה בא לידי ביטוי תוך כדי וכל מה שנאמר רעד, נוזלים, היתה אחת שהיתה אומרת לי אני משפריצה,

והעיקר זה אחרי כמו שנאמר בזמן עישון הסיגריה ,הכרת התודה שזה נשיקות קטנות התחבקויות כיפיות ולפעמים נשיקת הידיים.

ואם לא גמרה אתה בוודאי תרגיש כי דודם כל אין שום דבר מהדברים האלה והיא מתוסכלת זה בא לידי ביטוי בתנועות עצבניות

ויש אומרים כאלה שמזייפות שטויות במיץ עגבניות זה אותו דבר שנגיד גבר יזייף אין דבר כזה ואם יש סימן שלא היתה צריכה את כל הענין

או לא בא לך עליך או הייתה אם גבר אחר לפני שעה שעתיים והוא סיפק אותה.

לדעתי הוא יחוש את ההנאה והרטיבות והצעקות וכל תגובה אחרי השיא לא ניתן להתבלבל זה מרגישים ונהנים מהתוצאה

אני יודע תמיד מתי זה קורה לבת זוגתי, ויודע בכל שניה בדיוק באיזה שלב היא.. גבר יכול לדעת לדעתי...

זה מאוד פשוט וזה ממש לא קשור לרטיבות אישה מגורה רטובה תמיד , כדי לדעת במאה אחוז אצבע קטנה בחור השני ושם מרגישים את ההתכוצויות במהלך האורגזמה -ללא התכוצויות אין אורגזמה , צעקות ,גניחות , רטיבות , ממש לא אומרים כלום

שלום לך יקירתי ושלום לכל הסקסולוגים הגברים:

מנסיוני- גבר יכול לדעת ברוב המיקרים שהאישה גמרה וזה קשור לכל הדברים הנכונים שנאמרו: רעד, התכווצויות בנרתיק, נשימות מוגברות של האישה, רפיון פתאומי אצלה, אנקות מיוחדות, אצל אחוז מסוים של הנשים גם השפרצות .

אבל..וכאן מגיע האבל: אישה שרוצה לזייף אורגזמה מסוגלת לעשות את זה, רטיבות לא בהכרח מעידה על גמירה אלא רק על רמה מסויימת של גירוי ואת שאר הסממנים כמו אנחות, התכווצויות, רעד..אישה עם קצת כישרון מישחק ברמה של "חוג לדרמה" מסוגלת להציג ככה שהגבר יהיה מרוצה ולא ייפגע האגו שלו..

מי שראה את הקומדיה הרומנטית "כשהארי פגש את סאלי" (ומי שלא ראה מומלץ שיראה בדחיפות)...יש שם קטע שהגיבורה יושבת בבית קפה ומראה לידיד שלה בזמן אמת ומול כולם איך החברה שלו יכולה לזייף בקלות אורגזמה והוא אפילו לא ידע שזה זיוף.. emo_50.png

שבוע טוב לכולם

בא לי לשתף.... אני מאוד אוהבת לקרוא וללמוד מההודעות בפורום והחלטתי הפעם לכתוב ולשתף אתכם. יש לי בן זוג כבר חצי שנה הסקס בנינו נהדר וגם הקשר עצמו הוא סוג של חוף מבטחים גם לי וגם לו. שבוע שעבר וגם אתמול בעת קיום היחסים הצלחתי להגיע לאורגזמה נשית תוך כדי האקט- הייתי בשמיים פשוט ככה אין לי מילים אחרות לתאר את התחושה הזו. הוא הראשון שאיתו הצלחתי להגיע לאורגזמה תוך כדי היחסים ללא אוננות או כל טכניקה אחרת. השאלה היא - שגבר מגיע לאורגזמה וגומר האישה הרי מרגישה זאת. האם זה כך גם ההפך כלומר האם הגבר מרגיש שהאישה מגיעה לאורגזמה?

ביננו אם זה היה בא לגבר דיי בקלות אז היכולת לזייף מצד הנשים לא הייתה קיימת emo_02.png אבל אם הוא דיי בשל, בוגר מינית ואחד שיודע לעניק ולפנק ולא רק לשגל לגמור וללכת אז אין שום סיבה שיילמד להבחין בסימנים של הפרטנרית ! כל הסוד במיניות הוא השיתוף והגישה, אם הגישה היא של לתת ולא רק לקבל, להיות עדין כשצריך וטיפה נוקשה בטיימינג הנכון , ראש פתוח הכולל משחקים מקדימים ומשחקים בכלל אין שום סיבה שהוא לא ייקרא נכון את הסימנים- לעניות דעתי הבלתי מקצועית בלבד :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר