שמחה שיש מקום כזה לקבל בו עצות טובות! מקווה שתענו לי

היי אני בת 22 , יש לי חבר בטווח הגיל שלי כבר שנתיים הוא ואני התחלנו לקיים יחסי מין כמה חודשים אחרי שהתחלנו לצאת הוא היה הראשון שלי בעבר הייתי עם גבר אחד שנהג לענג אותי גם בלי להגיע עד הסוף הוא היה יצרי ומלא תשוקה וכך היה גם החבר הנוכחי שלי רק שבזמן האחרון זה כבר לא ככה אני דורשת וצריכה הרבה מיניות יותר ממנו והוא מצידו, נרדם מבלה עם חברים ואף מתעלם מכך שאני פונה אליו בטענה הזו היו גם כמה פעמים שאני יזמתי ופשוט באמצע האקט כבר לא עמד לו יותר ולא קרה שום דבר המצב הזה די מתסכל אותי למה פתאום הוא נהיה "יבש" כלפי? הזוגיות שלנו מלבד סקס מצוינית אני נראית טוב ולא יודעת מה לעשות....... מקווה שתעזרו לי למצוא איזה שהוא פיתרון

תדברי איתו על זה, אם הוא לא מוכן להקשיב אז תעיפי אותו, את רק בת 22 ואין לך שום מחויבות איתו.

לטנגו צריך שניים!

בהצלחה.

לדבר, לדבר, לדבר ... את חייבת לשתף אותו במה שעובר עלייך, במה שאת מרגישה, במה שחסר. חשוב לעשות את זה ממקום של "אני מריגשה...", "אני צריכה ..." ולא עם ביטויים מסוג "אתה לא ...", "אתה ככה וככה ...". חשוב לזכור שכשמישהו מרגיש מותקף, ננעל, נאטם. מאותו הרגע כבר לא ישנה מה תגידי ועד כמה את צודקת, הוא כבר לא יהיה מסוגל להקשיב (מעטים האנשים שכן, בעיקר כאלה שהאגו שלהם מאוזן). ומאחר וההגנה הכי טובה היא ההתקפה, סביר להניח שגם יתקוף אותך חזרה.כמובן שזה תלוי גם במידת הפתיחות שלו להקשיב ולהתחשב.
 וזה לפני ששוברים את הכלים. לשבור אפשר תמיד ...

מסכימה עם ehadgingi, תבואי ממקום שמסביר מה את צריכה ולא מה הוא לא עושה..

בכל מערכת יחסים בריאה צריך לדעת לדבר,להבין,להקשיב,להתפשר,לעזור וכן גם לתת ולקבל את הפלוס של הסקס...

במידה וזה לא נפתר כניראה שאת לא צריכה להיות איתו שם...

אולי את היא זו שלא גורמת לאדישותו.אולי השיגרה משעממת.אולי באספקטים נוספים את דורשנית מידי.אולי מידי פעם תני לו קצת נשימה. ויתכן שדברים ישתפרו.סך הכל הוא לא מכונת הזרקה.תראי לו שאתאוהבת ולא רק דורשת.תיכנסי לראש בצורה החכמה.בהצלחה לשניכם

נראה שלבן זוג יש בעיית אלכוהול.... מכיר את זה מקרוב  גם אני לא אוהב שחופרים לי שאני שתוי, והחשק יורד באופן דרסטי

אין לך כל בעיה , הבעיה היא אצלו . . . . .

את בחורה צעירה  מגיע לך יותר כנראה שהחבר שלך מזלזל בך  ויכול להיות שיש מישהו אחרת שכבר מעניינת אותו  הוא בחור צעיר ולא ניתן לדעת

דברי איתו יותר מקרוב  נראה מה יגיד לך   או קחי את הרגליים  אני בטוח שתהיי מרוצה במקום אחר  emo_04.pngemo_43.png

אני הייתי דווקא מעוררת את סקרנותו. יוצאת לבד, לא מדווחת לפרטי פרטים לאן. לא נעלמת ללילה - זה לעבור את הגבול. פשוט מגרה את העניין שלו בך מחדש. תנסי להיות חידה - הוא ינסה לפתור אותה, ובטוח שהחשק שלו יחזור.

גם לי יש את אותו בעיה אני ובת זוגתי לפני חתונה אנחנו מעל גיל שלושים ואני צורך סקס לפחות 4 פעמים בשבוע עם לא יותר והיא לא מעוניינת היא יפה ואני נמשך אליה מאוד אבל עיניין הסקס מאוד מתריד אותי ואני לא יודע מה לעשות אני מפחד שאני יתחיל לבגוד בה בגלל הסקס עם משהו יכול לתת עצה מה לעשות אני השמח תודה..

אם את בחורה מושכת זאת תקופה עדין מוקדמת שתפסיקי למשוך אותו.

האמת צריך לראותך כדי לתת לך תשובה אמיתית,(תבואי אליו עם בגדי הלבשה תחתונה סקסים, ורחות נעימים),

זה אמור לעשות את העבודה.

יש כמה אפשרויות אחת את נראת עגלה  ואם לא אז יתכן שהוא פולני ואם לא אז כבר יש לו מישהי יותר מענינת

כי הגברים מתעיפים די מהר מבחורה אחת ורוצים לנסות את הכיבוש הבא  ולא יעזור לכן אתן יכולות לצעוק עד מחר די לכיבוש

אך אנחנו הגברים מתים על השיר " זה לא אותו ההר זה לא אותו העמק"  בקיצור אנחנו צריכים גיוון בחיים הקצרים האלו 

emo_07.png יכול להיות שיש לו פנטזיית פוט פטיש תתלבשי מגרה מגפיים חצאית תגרי אותו אצלי לי עובד אבל אני פנוי להובלות תפני אליי למייל emo_14.png

הוא לא נמשך איליך כמו שאת חושבת, אי אפשר לשנות את זה בשיחה..
תמשיכי הלאה..   :(

חמודה דלגי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר