שלום לך,

אין ספק שאתם זקוקים לייעוץ זוגי.נכון החלק המיני מאוד משמעותי לחיזוק הקשר ולמימוש האהבה בינכם.

אני עתה בלימודי התמחות אשמח לעזור לך פני אליי במייל

כנראה שאת לא ממש נראת טוב. כמו רוב הנשים הישראליות שגם אם שוקלות 100 קילו חושבות שהן נראות טוב.. חחחח

היא אמרה שהיא נראית טוב ומטפחת את עצמה אז לא להגזים עם כל התגובות של "בטח מכוערת או שמנה" בכל מקרה מקווה שתפתרי את הבעיות שלך כי יחסי מין זה חלק בלתי נפרד מזוגיות  , במידה ותרצי אשמח לתת לך כמה עצות שיעזרו לך באמת

מדהים כמה אנשים לא מסוגלים לפרגן ... או מרגישים צורך לגמד אחרים... האם זה כדי להרגיש עצמם גדולים יותר? לא חשוב, זה לא ה-issue כרגע ...

liral, עמוד התווך העיקרי של כל מערכת יחסים היא התקשורת בין שני האנשים. במקרה שלך, בין שני בני הזוג. לדבר, לשתף, להקשיב, להפנים ולתקן. תהליך פשוט, נכון?
 כמו שנאמר כאן כבר, הפתרון לקושי שאת מעלה מורכב משני מישורים: ההבנה שלך של התהליכים הפנימיים שלך (תסכול? כאב? כעס?) והכי חשוב, מה גורם להם ואיך מוצאים פתרון במסגרת הזוגית שלך. מוריד בפנייך את הכובע על כך שלא התפתית לאופציה השלישית שהוצעה לך. מעיד עלייך כמה וכמה דברים (נאמנות, אמון בזוגיות וכו').
 לכן, בנוסף לטיפול הזוגי, אני מציע לך גם לחפש בתוך עצמך. הייתי מחפש מטפל (פחות קונבציונאלי - לא פסיכולוג) שיעזור לי להבין מה עובר עליי... אני מתרשם שחלק גדול מהסתכול שלך הוא חסור המענה לצרכים שלך, לכן הבנה של המקור עושיה להוריד את רמת התסכול.
 לגבי ההיבט הפיזי, הייתי ממליץ לך (אם תרשי לתת עצות) להשתמש בצעצועי מין לגילוי עצמי שלך. הייתי מציע לך להתחיל עם משהו שנקרא rocket pocket, צעצוע קטן שעובד על הדגדגן.

מה שלא יהיה, בהצלחה! מחזיקים לך אצבעות!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר