תנסי לראות סרטים ארוטיים למודיים אולי את בכלל לא נוגעת במקום הנכון סרט ארוטי טוב יכול מאוד לעזור צריך לזה שקט מוחלט רק את והוא בלי הילד תנסי ביום שאתם לבד  להמהם את האורות בבית להדליק נרות מוזיקה רומנטית וכמובן סרט טוב תיתלבשי בהתאם ותראי לאן זה מוביל שיהיה בהצלחה נ"ב להיתגרש זה הכי קל ולא בטוח שאחר כך החיים יהיו וורודים

הלכתם ממש ממש רחוק. בגידות טיפולים זוגיים והבעיה בכלל נשמעת פיזית. כל מה שעליכם לעשות , לדעתי בלבד כמובן, לקנות ויברטור עם מאלצי אורגזמה ולהגיע להסכמה שבכל פעם שאתם שוכבים הוא מפנק אותך קודם עם הויברטור. ב 90 % מהפעמים הוא יתחרמן ברגע שיראה אותך נהנית ואת אחרי שגמרת תני לו את החופש לגמור אחרי 30 שניות מבחינתך ותראי שזה לא יקרה.... שווה בדיקה לפני טיפולים יקרים ולא תמיד מוצלחים. עלות של ויברטור כזה בין 200 ל 700 תלוי באיכות... ואין מצב שתשארי אדישה... הכל הובן לי ברגע שאמרת שפעם השניה לא הרגשת אותו בכלל.... מקווה שזה יעזור והכי חשוב תשתדלי לא לבגוד כי זה ממש ממש כואב.

יש   לי  הרגשה  בתור  גבר   שבעלך   כניראה  לא  אוהב   אותך  מספיק  וניכנסתם   כנראה  לחיי  שיגרה  של  בית  עבודה  טלויזיה

ולישון  ובעלך  לא  חושב  שאת  אישה  שצריכה  צומת  לב  סקס  מפנק  ואוהב  ויתכן  שהוא  לא  רוצה  עוד ילדים ולא  איכפת  לא שאת  סובלת  כי כניראה  הוא  נימצא  בעולם  שלו  ומרוחק  רגשית מהרגשות  שלך  כלפיו  חיבים  לברר  אצל  פסיכולוג מה  קרה  לכם

בדרך  [בבית]

את צריכה ללמד אותו להגיע למקומות שאת מרגישה שהם גורמים לך להגיע לאורגזמה.

אני בטוח שאת מכירה את הגוף שלך ותעשי את זה ללא גבולות כאשר סירוב מצידו ואת מעמידה אותו על מקומו.

אני ממליץ לראות ביחד free sex דרך המחשב ולבקש שיעשה לך את  מה שאתם רואים שם בלי יוצא מן הכלל.

בקיצור את נשואה למקרר,הוא לא ישתנה לעולם

אני תמיד אומר סבלנות תמיד משתלמת:אז ככה אולי בעלך יש לו בעיה של זיקפה והוא מיתבייש לספר לך .ואם לא אז 

אין דבר כזה אם אישה יוזמת סקס בעל לא לוקח ועוד חצי שנה .יש הרבה תריקים לעורר את תשוקתו ותמיד צריך לידרוש במיתה

לא לוותר אני אומר מתוך נסיון וזה מצליחemo_126.pngemo_123.png

כדאי שתפתחי עיניים אולי יש לו מישהי אחרת והוא מסופק כבר מהצד השני

שלוש עצות: 1) תבדקי אם הוא בוגד בך כי לא נשמע הגיוני שגבר יוזם פעם בחצי שנה ואני גם לא חושב שיש כזה גבר אלא אם הוא עבר סירוס כימי. שמעתי על מקרים קיצוניים של חודש ולא יותר.

2) שאתם שוכבים תבדקי את כמות הזרע שיוצאת לו, אם הוא לא שכב הרבה זמן אז היא תהיה כמות גדולה וההפך גם.

3) תבדקי אם הוא הומו.

בהצלחה.

בעית המיניות נמצאת בשניכם .הוא לא מיני ולא רומנטיקן ואת יבשה כנגב גם כשהו מתנה אהבים איתך את לא מרגישה אותו.את מחפשת תשומי פירגון מגע מה שאין לבן זוגך וכך ידעת מיום הכרותך אותו .את צריכה אדם שיידע לנענע לך את הצורה.

יקירתי. אני מזדהה עם בעייתך. פעם שמעתי סקסולוג שאמר דבר יפה: "רוב הבעיות בתפקוד המיני אצל גבר או אישה לא באות מבעיה פיזית או רפואית אלא מקטע נפשי פסיכולוגי" ובגלל זה אני ממליץ לך להציע לו שתלכו ביחד לטיפול זוגי אצל פסיכולוג טוב או יועץ מומחה לבעיות זוגיות ונישואין, נכון שזה קטע יקר אבל יש לי הרגשה שזה קרש ההצלה האחרון לזוגיות שלכם. במיקרה של אחותי ובעלה זה מה שהציל להם את הנישואין!

בהצלחה  emo_30.png

או שאת כלכך מכוערת שלא בא לא 

או שיש לו מישהי מהצד והוא מבחינתו מסופק 

או שהוא משתמש בכדורים נוגדי דכאון וחרדה שמורדים את החשק המיני לאפס (מנסיון)

ויכול להיות בכלל שהוא הומו בארון והנישאוין שלכם הם סיפור כיסוי בישביל שאף אחד לא ידע מזה 

ודבר שני את אומרת שאת מתה לחוות אורגזמה ואת בכלל לא יודעת לתת אותה לעצמך אז שמעי יש לך בעיה רצינית 

למה חשבת שבעלך לא מביא אותך לסיפוק ? את בעצמך לא מגעיה לסיפוק בלי שום קשר אליו עלק סוג של סיפוק 

אולי בכלל הוא לא נהנה לשכב איתך כי את שוכבת שם כמו דיקט ולא עושה דבר לא גונחת או כל דבר שירגש אותו 

תעשי ניסוי תוך כדי שהוא ישן תתחילי לבצע בו מין אוראלי ואחרי שהוא יזדקף לו פשוט שבי עליו תקרע לו את הצורה  

תתפרעי אולי זה יטריף אותו והוא ירצה עוד ?  

אם בעלה לא מספק אותה למרות שיש אהבה ביניהם ומיניות זה אחד הדברים החשובים בזוגיות והיא לא רוצה לפרק את המשפחה אז למה שלא תתנסה בחוץ לפחות חד פעמי כדי לראות מה זה כי כנראה שהגבר שלה הוא ממש לא מיני או שגם הוא בוגד

הי  - שמחתי לשמוע  שבסך הכל החיים שלכם  בסדר ומין זה לא הדבר העיקרי ,אך עניין חשוב  "אורגזמה" הבעל שלך ישמח עם תיקחי יוזמה  ותכניסי אותו לכך שילמד  ואו ההפך יוזמה של הבעל ,אך הוא לא כתב כלום הבעיה של כולנו רוצים שהצד השני יזום -קחי יוזמה ולמדי להנות כי זו לא סיבה להתגרש כי תמיד ניתן לתקן את המצב - להנות מהחיים יחד לא חשוב מי יוזם 

שלום לך,

אין ספק שאתם זקוקים לייעוץ זוגי.נכון החלק המיני מאוד משמעותי לחיזוק הקשר ולמימוש האהבה בינכם.

אני עתה בלימודי התמחות אשמח לעזור לך פני אליי במייל

שלום לך,

אין ספק שאתם זקוקים לייעוץ זוגי.נכון החלק המיני מאוד משמעותי לחיזוק הקשר ולמימוש האהבה בינכם.

אני עתה בלימודי התמחות אשמח לעזור לך פני אליי במייל

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר