לא חוויתי אורגזמה מעולם.

אני נמצאת עם בעלי כמעט 9 שנים.מחצית מהזמן בתור חברים ועוע חצי בתור נשואים יש לו ילד מקסים. הבעיה היא שמאז שנפגשנו אנחנו בקושי שוכבים גם בתור רווקים שגרנו ביחד היו תקופות שהיו ינו שוכבים פעם בחצי שנה. בעלי לא יוזם כלום, אני נראת טוב ומשקיעה בעצמי. מעציב אותי העבודה שאין לנו אינטימיות מעולם הוא לא הביא אותי לידי סיפוק, הוא הגבר היחידי ששכבתי איתו והראשון שלי. מצאאצל קבצים במחשב של תמונות אירוטיות שאני מניחה שהוא שומר אותם כי אני בטוח לא שנינו. וגנים במחשב. הייתי רוצה פעם להגיע לאורגזמה, אני כבר שוקלת להתגרש כח אנחנו מהל חמישה חודשים לא שכבנו והפעם אני מזמש מרגישה שאני צריכה את החום והקרבה הזאת וגם קצת הנאה אנא עיזרו לי תודה

בואי נשים את בעלך בצד לשניה.

האם באוננות את כן מגיעה לאורגזמה? 

האם את חווה תשוקה מינית? 

עני לשאלותיי ונמשיך משם

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

"יש לו ילד מקסים" האם זה ילד שלך ביולוגי? או שלו מנשואין קודמים?   זה גם דבר חשוב לשקלול.

האם הלכתם לייעוץ זוגי?

שלומשלום שאל שאלה חשובה "האם באוננות את כן מגיעה לאורגזמה? "

בני כמה אתם?

האם בינכם יש חיבה או שאתם במתח אחד עם השני?

תודה על ההתיחסות. יש לנו בן מקסים ביולוגי של שנינו(ה-נ נשמטה שכתבתי לנו יצא לו) באוננות אני לא מצליחה לחוות אורגזמה אך כן יש סיפוק קטנטן, חסר לי החיזור שלו התשוקה שלו. פעם לפני כמה שנים דיברנו על זה והוא אמר לי שהוא לא זקוק לסקס הרבה מספיק לו פעם בחודשים ואני מרגישה שמבחינתי כל יום אפשר ואני רוצה. זה מוזר לי כי איזה גבר לא מעוניין בסקס?! יש לי חברות שבעליהן מתחננים אליהם לשכב ובעלי לא. הוא גם סתם משקר לדעתי לפעמים הוא נתקע באמבטיה ואני בטןחה שהוא מאונן שם. אני כבר אובדת עצות. האם יש לנשים כמו לגברים ״כאב ביצים״ אני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ. אני כל כך כבר כוכסת עליו שאני שונאת אותו!

אנחנו גם שומרים נידה וזה ברור שכאשר האישה הולכת למקווה חייב לשכב באותו יום ןבעלי מעדיף לקאות טלויזיה הכי פוגע. אני משקיעה בעצמי מאוד ומקבלת המון מחמאות אז מה הסיפו שלו????

אז ככה, העניין אצלך מורכב משניי חלקים נפרדים

- המיניות שלך

- הזוגיות שלכם

נתחיל מהזוגיות שלכם: מימד האינטימיות בזוגיות שלכם הוא מחורבן לתפארת. ממה שאת מתארת הפער בין הצורך של בעלך במיניות ואינטימיות לבין הרצון שלך הוא עצום. יש אפשרות לעבוד על זה ולשפר את המצב אך זה ידרוש טיפול זוגי-מיני רציני ורצון של בעלך שהמצב ישתפר

לגביי המיניות שלך: ניכר שהמנעד המיני שלך מאוד מוגבל, גם ביחס ליכולת להגיע לאורגזמה (יכולת זו קשורה רק אלייך ולא תלויה בבעלך) וגם כמובן מבחינה מעשית היות שהפארטנר שלך הוא אדם עם מיניות מצומצמת מאוד.

לשאלתך "מה הסיפור שלו" אין לי תשובה וכרגע זה גם פחות חשוב.

השאלה המשמעותית היא מה את מתכוונת לעשות? הנה האופציות:

- לשים אולטימטום שאו שמתגרשים או שהולכים מידית לטיפול זוגי-מיני

- להתגרש

- ליצור מערכת יחסים אינטימית/מינית מחוץ לנישואים

עני איזה מבין האופציות שציינתי את מתכוונת לעשות ונמשיך משם

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלום, למרות שהאופציה השלישית קורצת לי, אני מחליטה לנסות את האופציה של הייעוץ כדי לתת לעצמנו עוד צאנס מאחר שאנו משפחה וגם יש לנו ילד. איך אני עושה זאת? תודה על העזרה

מאוד פשוט לעשות את זה (פשוט לא אומר בהכרח נעים).

יוזמים שיחה עם בעלך ומודיעים לו שנמאס לך ויש לו אחת משניי אפשרויות או שהולכים באופן מידי לטיפול זוגי-מיני או שמתגרשים באופן מידי, שיבחר. לפי תשובתו תדעי מה השלב הבא

מה שקריטי הוא לא לתת לזמן להמרח, השיחה כדאי שתתבצע מידית. תשובתו של בעלך צריכה להינתן תוך גג 24 שעות והפעולה הראשונה שלך שהיא או תאום טיפול או פתיחת תיק גרושים צריכה להעשות תוך גג עוד 24 שעות. תשובות אפשריות של בעלך שאסור שיתקבלו, יהיה בסדר (לא יהיה בסדר ללא טיפול!) זה יסתדר לבד (זה לא יסתדר לבד ללא טיפול) אני צריך לחשוב (אין מה לחשוב!! שיחליט תוך גג 24 שעות).

שיהיה בהצלחה

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלמה תודה על העזרה 

לפני שעניתי בפעם הקודמת לגבי איזה דרך אבחר מבין שלושת האפשרויות דיברתי עם בעלי הסברתי לו את כל מה שאני מרגישה וסיכמנו שנלך לייעוץ זוגי מיני. השיחה נגמרה ברוח טובה אפילו שכבנו פעמיים והתקלחנו ביחד אבל לא הגעתי לאורגזמה בפעם הראשונה הוא גמר תוך דקה (אפילו פחות) כאומר שהרבה זמן לא שכבנו ובפעם השניה הוא להחביא לגרום לי לגמור אבל אחרי כמה דקות כבר הפסקתי להרגיש שהוא בתוכי והחלטנו להפסיק. על מנת שאוכל להציל את המשפחה שלי אנחנו חייבים ייעוץ, כי אני תמיד כועסת שהוא נהנה ואני נשארתי באויר, אני כותבת לך עכשיו וממש מרגישה כמו כאב ביצים זה בחיים לא היה פתאום אני ממש צריכה את זה. אז החלטה יש , אתה יכול להמליץ לי על מקום שאפשר לעבור שם את הייעוץ?  באמת תודה מכל הלב!

כן, אני בהחלט יכול להמליץ לך. כתבי למייל שלי  shlomlom@gmail.com 

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלחתי לך מייל תודה

רק דבר אחד ממליץ לך לא לעשות, אל תכנסי למערכת של בגידות, זה הכי קל אבל בסוף יעשה לך ריק בנשמה ובזבזת זמן יקר.

בקיצור מטפל מיני ומהר.

המון בהצלחה

ואני אומרת לך שלא תעיזי - ליצור מערכת יחסים אינטימית/מינית מחוץ לנישואים. זה יהרוס לך את כל החיים לגמריי.

את יכולה 

- לשים אולטימטום שאו שמתגרשים או שהולכים מידית לטיפול זוגי-מיני

- להתגרש

את גם יכולה לנסות דברים אחרים. את יכולה לנסות ולגרות אותו מינית בכל מיני צורות יצירתיות. סתם דוגמה ... את יכולה ברגעים מתאימים לאונן על ידו במיטה תוך כדי השמעת קולות אמיתיים (לא כבושים) של עונג .... ועוד כל מיני מינים שאת יכולה בעצמך למצוא ולהמציא ...

מה שבטוח... אם תעשי ערוות דבר מחוץ לנישואין, אזי, גם מה שיבוא לאחר פירוק הנישואין, לא יחזיק מעמד ולא תהיה בזה ברכה.

יש לי את אותה בעיה עם אישתי אני מבין אותך מאוד יקירתי....וחבל שככה

ניראה לי שהוא פשוט הומו...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר