אישתי לא מקיימת יותר יחסי מין איתי :(

שלום רב,

אני נשוי לאישתי מזה שנתיים. אנחנו ביחד 9 שנים ויש לנו ילד נפלא ומקסים בן כ 7 חודשים.
טרם הלידה היה לנו סקס נהדר. כולל תנוחות שונות, פעמיים-שלוש בשבוע, כולל מין אוראלי הדדי.
לאחר הלידה, היה ברור לי שאישתי תעבור תקופה לא קלה. אני חייב לציין שאני נתתי לה ועדיין נותן את כל הזמן והעזרה שניתן.
מאז הלידה עשינו את זה לא יתר מ 4-5 פעמים (אחת מהם היתה ביומולדת שלי).
בהתחלה היתה בעיה שהיתה "יבשה" שם, עברנו את זה. לאחר מכן התלוננה כי כואב לה שם בעת קיום יחסי מין, הלכנו לרופא נשים ואמר שיש לה פטריה ונתן לה משחה.
מאז עברו כבר חודשיים. אני מוכרח לציין שאני עושה הכל : כביסות, כלים, עזרה עם הילד, קם בלילה, מטאטא, שוטף ומה לא ?!?!
כרגע אישתי טוענת שהיא מרגישה שלא עבר לה ולא מוכנה לקיים יחסי מין אך מנגד, גם לא קובעת תור לרופא אז אני כבר לא בטוח מה האמת...
שוב, אני תומך בה ומבין אבל הסברתי לה לפני כמה ימים שאני באמת נמשך אליה בטירוף ורוצה אותה וכן, אני ממש צריך את זה.
הסברתי לה שאנחנו יכולים לענג אחד את השניה גם ללא חדירה אם כואב לה. אני באמת מרגיש חרמן כל היום ופשוט רע לי.
כששאלתי אותה למה אי אפשר אוראלי - היא בפתאום טוענת כי זה מבזה אותה ולאחרונה היא מרגישה כי גם אם אני אבצע לה אוראלי, זה מבזה והיא לא מוכנה לזה יותר.
כמובן שזה משהו שהיא עשתה בעבר, והיתה נהנית ממין אוראלי אפילו יותר מהחדירה.
חשוב מאוד לי לציין - בחיים אבל בחיים לא אחשוב על לבגוד. אני אוהב אותה ורוצה להיות איתה אבל זה ממש קשה לי.
אני "שולח" אותה לישון כל יום מיד שהילד נרדם כשאני נשאר שעתיים-שלוש ויותר כדי לבצע את כל מטלות הבית. לעתים היא מחכה לי במיטה אבל רק כדי לתת לי יד ולהגיד לי שהיא רוצה אבל לא יכולה.
אני אובד עצות, לא יודע מה לעשות. ברור לי שפתרון קסם אין אבל רעיונות ?

כל הכבוד על כבודך,ישרותך והכנות!!

אתה בעל חלומי!

אני רואה שכפי שציינת היא אכן סובלת מדיכאון או משהו בסגנון ומאז הלידה-זה דבר טבעי!

אני בטוחה שיכול לעזור לה ואפילו לך ללכת לייעוץ או אפילו לתת לזמן לרפא..

נסה לשקם את המערכת יחסים שלכם בעזרת נושא אחר-לא סקס.

אתה יודע שאתה יכול בדרכים פשוטות להגיע לסיפוק מיני ..

תמשיך להתנהג בדרכך הנכונה לפי מה שכתבת אך אם אתה מרגיש לאחר תקופה שדי נתקעת..תחשוב קצת יותר......אם הבנת..

המון בהצלחההההה!! וemo_91.png

שלום רב,

אני נשוי לאישתי מזה שנתיים. אנחנו ביחד 9 שנים ויש לנו ילד נפלא ומקסים בן כ 7 חודשים.
טרם הלידה היה לנו סקס נהדר. כולל תנוחות שונות, פעמיים-שלוש בשבוע, כולל מין אוראלי הדדי.
לאחר הלידה, היה ברור לי שאישתי תעבור תקופה לא קלה. אני חייב לציין שאני נתתי לה ועדיין נותן את כל הזמן והעזרה שניתן.
מאז הלידה עשינו את זה לא יתר מ 4-5 פעמים (אחת מהם היתה ביומולדת שלי).
בהתחלה היתה בעיה שהיתה "יבשה" שם, עברנו את זה. לאחר מכן התלוננה כי כואב לה שם בעת קיום יחסי מין, הלכנו לרופא נשים ואמר שיש לה פטריה ונתן לה משחה.
מאז עברו כבר חודשיים. אני מוכרח לציין שאני עושה הכל : כביסות, כלים, עזרה עם הילד, קם בלילה, מטאטא, שוטף ומה לא ?!?!
כרגע אישתי טוענת שהיא מרגישה שלא עבר לה ולא מוכנה לקיים יחסי מין אך מנגד, גם לא קובעת תור לרופא אז אני כבר לא בטוח מה האמת...
שוב, אני תומך בה ומבין אבל הסברתי לה לפני כמה ימים שאני באמת נמשך אליה בטירוף ורוצה אותה וכן, אני ממש צריך את זה.
הסברתי לה שאנחנו יכולים לענג אחד את השניה גם ללא חדירה אם כואב לה. אני באמת מרגיש חרמן כל היום ופשוט רע לי.
כששאלתי אותה למה אי אפשר אוראלי - היא בפתאום טוענת כי זה מבזה אותה ולאחרונה היא מרגישה כי גם אם אני אבצע לה אוראלי, זה מבזה והיא לא מוכנה לזה יותר.
כמובן שזה משהו שהיא עשתה בעבר, והיתה נהנית ממין אוראלי אפילו יותר מהחדירה.
חשוב מאוד לי לציין - בחיים אבל בחיים לא אחשוב על לבגוד. אני אוהב אותה ורוצה להיות איתה אבל זה ממש קשה לי.
אני "שולח" אותה לישון כל יום מיד שהילד נרדם כשאני נשאר שעתיים-שלוש ויותר כדי לבצע את כל מטלות הבית. לעתים היא מחכה לי במיטה אבל רק כדי לתת לי יד ולהגיד לי שהיא רוצה אבל לא יכולה.
אני אובד עצות, לא יודע מה לעשות. ברור לי שפתרון קסם אין אבל רעיונות ?

אמממ..... לא פשוט

קיבלת תגובה מקסימה מ"אנונימי ומגניב" מעבר לזה לאחר לידה זו תקופה ידועה במורכבותה אצל האישה גם הורמונאלית וגם רגשית וההבנה והמסירות שאתה מגלה היא נפלאה. 

מצד שני חשוב, מאוד חשוב! לא לתת למצב "להתגלגל" והיות שאתם לא מתגברים על העניין לבד אז לכו לכמה שיחות עם איש מקצוע. כפי שכתבת בעצמך אין איזה טריק שאני יכול לכתוב לך כאן בפורום שיעשה מהפך.

אל תוותר על הזוגיות שלכם ותתעקש שתיגשו יחד לטיפול

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אבא שלי לימד אותי ששתיים ועוד שתיים זה לא 5

אני מציע שבמקביל לכל העצות הנבונות שנתנו לך עד כה

עלייך לבדוק יותר לעומק אם רק איתך זה המצב,מקווה בשבילך שכך הוא

אבל לטמון ראש בחול לא חכם במיוחד,

מאחל לך הצלחה

כל הכבוד, אתה נשמע בעל מקסים. גם אני עברתי משבר שכזה לאחר הלידה, פתאום לא רציתי לשכב עם בעלי ואפילו לא חשבתי על זה, זה ממש לא עניין אותי, אפשר להגיד שבעלי לא עניין אותי, כאילו הוא עשה את שלו והביא לי ילד.הייתי אצל סקסולוג ואצל יועץ נישואין אך ללא הועיל. כשרציתי ילד נוסף חזרנו לקיים יחסי מין מלאים, אחרי הלידה השניה הוא שוב לא עניין אותי. אך עם זאת חשוב לי לציין שמתי שהוא רצה מין הוא קיבל רק בצורה אחרת לא חדירה. עד היום לא הייתה ביננו חדירה והילדה שלי כבר בת 5 פשוט הפסקתי להמשך אליו. אך אני מרגישה צורך לספק אותו.משהו אחרי לידות משתבש אצלנו, לפעמים זה מסתדר ולפעמים לא.חשוב לציין שאני נשואה כבר 10 שנים אף פעם לא בגדתי ולא אבגוד אך אני כן חושבת על גירושין.אני מקווה שאצלך זה יסתדר כי אתה נשמע ממש בעל מושלם ומגיע לך רק טוב. אולי כדי שתהיה יותר פתוח איתה ותגיד לה. בהצלחה.

שקיפות : אולי הן מפחדות מהסיכוי נמוך והדבר הקדוש הזה שלהן-משפחה-יתפרק ובגלל זה אני שומע את אישתי מספרת לי :"חברה שלי נותנת לבעלה פעם בשבוע-שישתוק" ! וואי וואי כמה עצוב ! איך חיים ככה ! מה, לא היינו שנינו רומנטיים מיניים הכי פשוט: מה לא רצינו פעם שנינו להזדיין : "אח, אילן , עוד עוד...יותר מהר, יותר חזק,יותר עמוק","אני אמצוץ לך עד שתתעלף"! בסוף עוד: "מה?...כזה קצר?"....גיליתי ש 1000 סיבות יכולות לגמור להן את זה. עברתן שינוי,סבבה. דווחו, שתפו,הראו נכונות לחזרה למסלול. קל לכן כ"כ לשכוח לשם מה התכנסנו כאן...אהבה (עם סקס?....! גיבעלט!):::

לעודד,להתחייב,לתת יד, לשמח,להאדיר, להיות שם בשביל, ללכת יד ביד,לבוא לקראת,לחלוק את נטל הבית והמשפחה...עוד מלא דוגמאות. למה כל זה? לסיכום: בשביל ה"פרס"! -בילוי משותף:אומנות (סרט,תאטרון,הופעה,הרצאה) :שיחה (בית קפה ,ערב עם מכרים משותפים במצבכם):אתגרים (להרכיב ארון, אינסטלציה,להגיע ליעד בזמן - כדי לקחת הילדים , להזמין תור אצל רופא ,אירגון יציאה למלון לכל המשפחה...) ו...סליחה, שם רק האישה קובעת ! יש טאבו, לא?...שומו שמיים , מילה גסה, משהו שרק הוא (כן...החיה, הכלב, המנייאק ,זה שמזיל ריר, שלא איכפת לו מי זאת תהיה!) רוצה------ : סקס ! לפעמים אפילו לא "תינוי אהבים" אלא - סקס עם האישה שאתה אמור להיות האיש שלה זאת שאתה אוהב אותה ונמשך אליה (דומה כאילו משם זוגות מתחילים...) ,שואף שלא לבגוד בה (למה אתה בוגד, מה רע לך בבית?....איכס ! )

יש מוסכמות,יש הגיון. סקס וזקן -קשה! סקס וזקן שנראה רע -ממש קשה! סקס עם מלוכלך-פחות קשה (גש להתקלח! ,תתנקה!)ניתן לפתרון מידי בד"כ . צעיר שמן עד כדי עיוות,רזה עד כדי עיוות-קשה עד כמעט בלתי אפשרי! מחלות "מכערות" שניראות לעין בקלות-קשה מאד ! שני אנשים שניראים סביר:שמן-לא מאד-ולא מעוות ,רזה לא מאד-ולא מעוות שנקיים וללא מחלות "בולטות" (כאלו שלא קשורות במין...)למה אף אחד לא יגיד את זה : סביבי כל הזוגות ככה. הן מזמן כבר ירו לעצמן ברגל ! עשו מסקס דבר מורכב שדורש לוגיסטיקה והכנות ...-ממש סטריליוֻת לשמה! - אל תיגע לי שמה, קר לי! אני מקבל מאישתי גם : יש לי מעט שעות לישון, אז יאללה, 2 דקות ולך! מצב קיצוני:(ממש במילים האלו:) עשה את זממך ולך - למה בשלבים ?...רוקנו לנו את כל הביטחון במכה, נהיה אימפוטנטים ו...כולכן הרווחתם! - עולם חדש ! שיוויון ! , אפליה מתקנת....

מנסיון אי אפשר להחזיק במצב כזה.  הזוגיות תיכשל כי נוצר תיסכולים בבית ובסופו של דבר תתגרשו עם מירמורים 

אני במצב כזה אמרתי לאישתי או כלום או הכל ,כלומר אני לא עוזר בבית לא מחבק לא אומר מילה טובה 

עד שהמצב חוזר לקדמותו. המצב חזר לאחר יום אחד בלבד.

ובמידה והמצב לא חוזר סימן שנגמרו חיי הזוגיות וכדאי לפרק אותם כמה שיותר מוקדם

בהצלחה

בקיצור, חוץ מלעשות "אקסלציה" למצב אין פה רעיון אחר...?

היי רונן המצב הזה קיים אצל הרבה נשים לאחר הלידה ויש לו מגוון סיבות. יתכן שמבחינה הורמונלית יש לה ירידה בחשק המיני, עייפות. במצב קצת יותר קיצוני דיכאון התחלתי. זה יעבור לה! המון סבלנות, חום, חיבוקים ואהבה. אל תדבר איתה על הנושא רק חבק אותה ותגיד לה שזה בסדר ושמתי שהיא תרגיש מוכנה אתה תהיה שם איתה-סבלנות זוהי מילת הקסם. כן זה קשה, וזה מצריך ממך הקרבה ודחיית סיפוקים אבל זוהי אהבה. מידי פעם גם הקרבה וסבלנות. מעבר לזה תתייעץ עם הרופא משפחתי, עם סקסולוג. לבדוק אם באמת יש לזה קשר ישיר ללידה בפן הפסיכולוגי או הפיזי (כאב כלשהו באזור) ואייך מטפלים בזה? אני מאמינה שעם התייעצות נכונה בלי יותר מידי חששות הכל יעבור על מקומו בשלום, והעיניינים יחזרו לקדמותם. יש גם תקופות כאלה הכי חשוב להתאזר בסבלנות ולנקוט בשיטות הנכונות לטיפול. המון הצלחה!

היי רונן המצב הזה קיים אצל הרבה נשים לאחר הלידה ויש לו מגוון סיבות. יתכן שמבחינה הורמונלית יש לה ירידה בחשק המיני, עייפות. במצב קצת יותר קיצוני דיכאון התחלתי. זה יעבור לה! המון סבלנות, חום, חיבוקים ואהבה. אל תדבר איתה על הנושא רק חבק אותה ותגיד לה שזה בסדר ושמתי שהיא תרגיש מוכנה אתה תהיה שם איתה-סבלנות זוהי מילת הקסם. כן זה קשה, וזה מצריך ממך הקרבה ודחיית סיפוקים אבל זוהי אהבה. מידי פעם גם הקרבה וסבלנות. מעבר לזה תתייעץ עם הרופא משפחתי, עם סקסולוג. לבדוק אם באמת יש לזה קשר ישיר ללידה בפן הפסיכולוגי או הפיזי (כאב כלשהו באזור) ואייך מטפלים בזה? אני מאמינה שעם התייעצות נכונה בלי יותר מידי חששות הכל יעבור על מקומו בשלום, והעיניינים יחזרו לקדמותם. יש גם תקופות כאלה הכי חשוב להתאזר בסבלנות ולנקוט בשיטות הנכונות לטיפול. המון הצלחה!

תשמע אני עדיין לא נשוי ואין לי עדיין ילדים אבל מכיר את העניין מחבר שעובר אותו דבר... לא לא אני באמת חבר!

בכל אופן כמו שהרבה הציעו טיפול זוגי יכול לעזור אבל... במידה וזה לא משהו שאתה מרגיש שנכון לך אז הייתי מנסה להתחיל בערב רומנטי ואולי לתת יום מתנה בספא משהו שירום לה שוב לגלות את הנשיות שבה!

הרי הם עוברות תהליך שאנחנו בחיים לא נצליח באמת להבין אבל אני חושב שמתוך הנסיון שכן יש לי לפחות בעניין הזוגיות זה שאתה חייב למצוא דרך שתעזור לאישתך למצוא חזרה את הנשיות שלה

אם זה חדר כושר , ספא , מספרה ... הבנת את הרעיון :)

מקווה שעזרתי במשהו

היי

קשה לי לקרוא את מה שכתבת  ואני "משתתף בצערך"

בן 40 נשוי +4 ואני מבין את הקושי.

אומנם אני לא כמוך  שעושה את כל המטלות ועוזר והכל -וכל הכבוד לך...

אבל אולי זה נוח לה  המצב עכשיו,שאתה מרחם עליה ועושה הכל וכו.

אבל עם כל הכבוד לזה שיש ירידה  בחשק המיני -יש לה עדיין בעל.....

דוקא אני הפוך בגישה שלי משאר האנשים פה ואומר-שגם אתה  תהיה קצת מצוברח וללא כוח ותעשה הרבה פחות.

ואני (למרות שהרבה יגידו עליי שאני לא בסדר וכו....) אומר שלכל תעלול יש  גבול.

ואתה תופתע לראות שהיא פתאום כן  "משחררת אותך"...

גם אם בהתחלה זה  יהיה בשבילך-אבל היא תתקדם ותחזור לחשק שלה.

יש גבול לכל תעלול..

אני מבטיח לך שזה פרקטי..

תקנה לה את 50 גוונים של אפור והיא תתעורר לחיים - מנסיון.

הי.... קודם כל כל הכבוד לך!!!! אתה מגלה הרבה סבלנות למרות שזה ממש מפריע לך (עד כדי שכתבת בפורום).

אני חיבת לשתף אותך שגם אני נשואה עם ילד אחד כשלפני הלידה היינו שוכבים שלוש ארבע בשבוע ואחרי הלידה זה היה ממש נדיר.

כמו שאתה בטח יודע אישה עוברת מלא שינויים בתקופה הזו. וכן, זה משפיע גם על חיי המין. תוספת של ילד למשפחה משנה לגמרי את האיזון ומאישה נחשקת אנו הופכות לאימהות.. מטפלות 24 שעות ביממה. עלי זה השפיע!!!! ומאד!!! רציתי פחות וגם כשהיה זה היה דיי מאולץ. לבעלי היה את כל הסבלנות שבעולם וגם הוא כמוך עזר בבית ועם הילד והכל. זה עבר עם הזמן ולדעתי רק בזכותו. בלי יועצים ואנשי מקצוע בכלל. הוא תמיד ידע מה לומר ומתי, השתדל להחמיא בלי סוף... וכשהיה עוזר לי בערבים אחרי עבודה (פיזית) היה מדגיש שחשוב לו שאנוח ושאיה רגועה... (לא חייב להוסיף שיהיה לך כוח לטפל בילד אלא תנוחי בשבילך ובשבילי). בקיצור הוא ידע איך לגרום לי להרגיש שוב אישה נאהבת ולא רק אמא....  ואגב הפטריה הזאת מזעזעת וגומרת והיא לבד מוציאה את כל החשק.... ולדעתי אין לך מה לחשוש בקשר לזה שהיא לא חוזרת לרופא, לא לכולם נעים להיחשף שוב ושוב. קיצר זה נגמר ביום אחד שהוא התקשר מהעבודה מינימום אחת לשעה ובכל פעם סיפר כמה אוהב/חושב/מתגעגע... (ולא דיבר על סקס) בערב אירגן יציאה יפה ואז דיברנו על הכל..... ומאז חזרנו ועוד יותר מלפני הלידה......

אני רוצה להגיד לך שאתה עוד במצב יחסית טוב אצלי אני ואישתי 12 שנים ביחד נשואים 10 שנים ויש לנו שני ילדים אחד בן 9

והשני בן שנה ועשרה חודשים  ומספר הפעמים שאתם עשיתם סקס מאז לידת הילד שלך אני ואשתי עשינו בשנתיים וחצי האחרונות

גילוי נאות זה כולל 9 חודשים של שמירת הריון כך שהאמיתי זה שנה ותשעה חודשים אבל עדיין מחריד ביום הולדת האחרון שלי אגב היא הייתה במחזור.......  וגילוי נאות נוסף הוא שלאשתי יש בעיות על רקע נפשי שמתבטאות בשינויים במצבי הרוח ובעודף מחשבות

שלא משאירות לה מקום לחשוב על דברים אחרים

תכלס נראה לי במקרה של אישתי לפחות שהסקס הפך להיות עבורה משהו שקל לוותר עליו ואם היא באמת הייתה רוצה אותי היא לא הייתה מסוגלת להתנזר מסקס כל כך הרבה זמן ולעשות את זה בתדירות של אני אפילו לא רוצה לציין מה למרות בעיותיה גם אני נשחק מבחינה נפשית אבל זה

גם אני עושה הכל כמוך קם בלילות (גם כשנולד הראשון ברוב הזמן) בערב אני חוזר מהעבודה ולא יושב לשניה דוחף משהו לפה ולוקח את הילדים החוצה כדי שהיא תנוח מפסיד המון ימי עבודה כי קשה לה ועושה את הכל העיקר שתנוח ואולי זה יעשה לה חשק

בסוף מה? משפיל ומבזה את עצמי כל פעם מחדש רציתי בעבר ילד שלישי ואני כבר לא יודע  למה? כי ברור לי שגם התדירות העלובה הזו תיעלם אם יוולד עוד ילד כלומר אני צריך לבחור בין ילד שלישי לבין לנתק את צינור ההחייאה מחיי מין שנמצאים בתרדמת...........

אישתי יודעת שומעת ומרגישה שהיא רצויה אהובה ונחשקת זה ממש לא עוזר היא דוחה אותי שוב ושוב הייתה שבת אחת שהילדים לא היו בבית והיינו לבד ההורים של אישתי לקחו את הילדים לטייל שממש קיבלתי על הראש שאני כל כך לא רגיש ולא מתחשב ואיך אני לא מבין

את המצב שלה וזה למה כי הגפתי את התריסים וחיכיתי לה בחדר השנה עם בקבוק יין ונרות מה שנקרא אדיוט שלא לומד

אני כבר לא מזכיר את המילה סקס מאז הפעם הזו (לפני כחודשיים) כיוון שיש גבול לכמות ההשפלה שאני מסוגל לספוג

אני יכול לומר לה עד מחר עד כמה שאני אוהב חושב ומתגעגע  אבל אם אני רוצה לנשק אותה היא מסובבת את הראש כי נשיקות

מזכירות לה סקס

חמתי בת שישים אבל אלוהים איזו אישה  יום אחד אישתי הלכה לבית של הוריה

(גרים בניין לידינו) כדי לנוח וחזרה אחרי שעתיים ולמה? חמי וחמתי חזרו מארוחת ערב אצל הדודה של אשתי וחמתי ביקשה מאשתי בנימוס להתחפף כי זה הערב שלהם....................

איך יכלו להיות שלאישה כל כך מינית יש בת כמו אישתי??? חמתי סיפרה שכשהיא וחמי היו בגילנו הם לא היו יוצאים מהמיטה

אנחנו גם לא עושים משהו שקשור במיטה אנחנו לא נכנסים למיטה................ 

למרות הכל אני אוהב אותה מאד ולא רוצה לנהל רומן או להתגרש  כי אני לא מסוגל נפשית לעשות את זה רק לי יהיה מה להפסיד מצעד כזה

מה שקורה אצלך קורה אצל לא מעט אנשים אני מתאר לעצמי שזה לא מנחם אותך ומאחל לך מכל הלב שתהיה חזק ושתעבור התקופה הזו לפחות לך אישתך אומרת שהיא רוצה אבל לא יכולה אני גם את זה לא שומע

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר