סקס לאחר שנתיים..

שלום,

אני וחבר שלי כבר שנתיים ביחד עד לפני מספר חודשים היינו שוכבים כמעט כל יום...הסקס בנינו מדהים ייצרי ומלא תשוקה.

בתקופה האחרונה זה מגיע למצב שאני ממש צריכה "להתחנן" כדי שהוא ישכב איתי.. 

אני חייבת לציין שאני נראה טוב, הוא אומר שהוא אוהב אותי ונמשך אלי אבל כשאני שואלת אותו למה הוא כבר בקושי שוכב איתי הוא אומר "אני לא יודע"

אשמח לעצות איך לעורר בו שוב את התשוקה והמיניות.....

את מתארת פער עצום בין מיניות נפלאה בעבר לבין כמעט חוסר מיניות כיום.

זה לא קשור ב"לעורר בו את התשוקה" אלא בנקודה מדוע התשוקה נעלמה. יכולות להיות לכך מיליון סיבות שונות.

אם אתם לא פותרים את הפלונטר לבד אז לכו לשיחת יעוץ עם איש מקצוע, במצב שאת מתארת לפעמים שיחה אחת עם איש מקצוע מספיקה כדי להחזיר את המיניות למסלול.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

הפער הוא באמת עצום ולצערי הוא לא יסכים ללכת איתי לאיש מקצוע, הוא מאמין שהדברים הסתדרו מעצמם,לי אישית קשה קצת להאמין....

לפעמים יש צורך להפעיל "פטיש בראש" כדי להזיז את הבנאדם לפעולה

תאמרי לו: זה נפלא שאתה מאמין שזה יסתדר לבד, אך בנתיים כבר כמה חודשים זה לא הסתדר אז יש לך שבוע לסדר את המצב אחרת או שהולכים לפגישת טיפול או שנפרדים.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

חשבת על זה שגם אנחנו הגברים צריכים גם כן ספייס מסקס כן כן זה קורה גם לנו כב ר עייפים מאותו שיגרה עצובה במיטה            אולי כבר הוא שבע ממך והוא צריך קצת שינויים בחיי המין שלכם נסי להפתיע אותו ממשהו חדש שעוד לא ניסיתם שיהורר מחדש את חיי המין אפילו משהו שהיה קצת קיצוני  הוא אפילו בגדר סטייה קלה וכך תגלי עם הוא בסך הכול משועמם הוא שהוא כבר לא נימשך עלייך יותר

סקס כל יום זה 10 , לא קורה בכל זוג,  לא רוצה לקלקל אולי יש לו אחרת....

את חייבת לגוון לצבוע לטבל לחדש כל פעם מחדש כדי לגרום לו לרצות סקס.כמב אפשר לאכול את אותו מאכל.בהצלחה

לדעתי יש לעורר בבן הזוג עניין לגוון קצת בחיי המין משחקים תעוררי את הגבר בריקוד אירוטי בעיסוי אירוטי מפנק לבן הזוג +להפך

למה לעשות ביד לעשות ביחד  יש מצב של כל יום ואחרי תקופה זה הופך לשיגרה זה יכול להיות יםם כן ויום לא לא סוף העולם 

מממ די פשוט , אל תבקשי יחסי מין , אל תהיי תלוייה בו , תעשי דברים בשביל עצמך  , תצאי למקומות לבד(עם חברות) - מקומות כמו מכון כושר פארקים יציאות וכאלה, אחרי שהוא ישים לב שיש לך חיים לבד וכיף לך , הסקס והתשוקה תגיע עם זה כי הוא יצטרך "לכבוש" אותך שוב .

לפי הכתיבה שלך, לא ברור בכלל אם מדובר בבן או בת....תקראו שוב :-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

אני נמצא בזוגיות 5 שנים נראה לי שאני יכול לתת כמה עצות.

א': תשללי בגידה או קשר רומנטי . זה קצת מוגזם שאחרי שנתיים  את צריכה להתחנן ...

ב': מי אמר שצריך סקס כל יום?! קצת מתיש . זה באמת יכול לגרום לו 'לשבוע ממך'....

2 3(ולמחמירים 4) בשבוע זה מספיק וכמובן גיוון , כבר כתבו פה, כמה אפשר לאכול כל יום את אותו האוכל .

ואם כבר אוכל (כמשל כמובן) אז מומלץ לעשות דיאטה (הפסקות קצת למי שלא הבין ) ... בהצלחה 

תקשיבי טוב בערך שנה לאחר החתונה נשים מרגישות שהבן זוג הוא הדבר הבטוח ביותר ואז משמינות מסתובבות בבית בלבוש מרושל

בקיצור מוזנחות ונראות כמו הדודה ויתכן שאת באמת מטופחת להפליא אך הבעיה היא בבן זוגך יתכן שהוא עובר כרגע טראומה סמויה

או חרדה כל שהיא גברים תמיד מרגישם שנטל הפרנסה הוא על גבם ובעיות בעבודה עשויות להפריע גם לתפקוד המיני

וירידה ברמת הטסטוסטרון

הוא לא נמשך אלייך מאיזה שהיא סיבה, האם השתנית? השמנת? הפסקת לטפח את עצמך? האם את זמינה לו מידי? בצורה שאינה מעוררת חשק?? האם את אדם תלותי? יש כאן הרבה שאלות, יכול להיות שאחד מאלה נכון, ויכול להיות שהבעיה היא לגמרי אצלו, דעתי היא שהאולטימטום שהציע ראש הפורום, הוא הדבר הנכון לעשות, בכל מקרה אינך צריכה לחיות במקום מעורפל, יש גם מצב שצד שלישי נכנס לתמונה, יכול להיות בחור/בחורה אחרת, אולי טיפים לא נכונים מחברים/ משפחה.. תבדקי/ תבדוק..?

אין גבול לתמימות

איתך הוא בגלל שנוח

ואיתה בשביל הסקס

תתעוררי

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר