כל הזמן בא לי לעשות סקס ולפעמים זה קשה

אני מקיים יחסי מין כל יום ובדרך כלל פעמים ביום ובכל זאת כל הזמן רוצה סקס לא מפסיק לחשוב על סקס. אני מאוד בררן בנשים ולא בוגד אף פעם אבל קשה למצא מישהי עם מספיק כח לזה לאורך זמן. בסוף זיון אני נירגע ואחרי כמה דקות עוד לפני שניגמרת התחושה הנעימה אני מחורמן כמו בהתחלה ולמעשה מזיין עד שאני נרדם והרבה פעמים בת הזוג למין כבר מזמן סחוטה ומנומנמת. בבוקר כמובן קשה לקום למרות שכיף וקשה לשכנע את בת הזוג שהיא מספקת אותי כי היא בטוחה שלא. לפעמים אני מפחד לבגוד אבל זה לא קורה ובכל זאת יש רגשי אשמה.

אתה מתאר מצב נדיר בו גם לאחר מיניות ואפילו מרובה לא נוצרת אצלך רגיעה ואתה זקוק שוב ושוב למין בתדירות גבוה מאוד. זה מצב שמצריך טיפול כי הוא עלול לפגוע קשות בתפקוד בחיים.

מציע לך ללכת לאבחון מלא כי יכולות להיות כמה סיבות שונות למה שאתה מתאר והטיפול יהיה לפי תוצאות האבחון. 

היות שמדובר במשהו נדיר זה לא מצב לאבחון אצל רופא משפחה או אורולוג וכו' אלא חשוב שתעשה את האבחון במקום מאוד מקצועי שיש בו צוות מומחים מכמה דיסיפלינות. יש במרפאות הציבוריות מרפאות טובות וכמובן שגם יש באופן פרטי

שיהיה בהצלחה

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אחי תחפש בS.A שם תצליח אתה מגדיר התמכרות פעילה שום פסיכולוג פסיכיאטר או כדור לא יעזור לך אין תרופות פלא במקום הזה

אתה בסדר גמור יש לי מטופל שנמצא בתוכנית הזאת והוא ממש מצליח אתה יכול ליצור קשר אם אתה מעוניין 

תתחיל לחיות חיים רגילים זוהי רק בריחה מהמציאות 

לא רוצה להפחיד אותך אבל שמעתי שיש מקרים נדירים שיש גידול בבלוטת התריס וזה מפריש איזה משהו שגורם לחרמנות ייתר...

לא רוצה להפחיד אותך אבל שמעתי שיש מקרים נדירים שיש גידול בבלוטת התריס וזה מפריש איזה משהו שגורם לחרמנות ייתר...

לא רוצה להפחיד אבל שמעתי שיש מקרים נדירים שיש גידול בבלוטת החלון וזה מפריש איזה משהו שגורם לטמטום יתר.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

גם אני כל חיי הייתי במצבו של זיגדון טרולי וסבלתי מבחינה שזו שהתחתנתי איתה הייתה עייפה מבחינה מינית. אחרי שנים של סבל וחרמנות שלא באה לסיפוקה היא שחררה אותי ומצאתי זוגיות חדשה עם אישה אוהבת סקס שמסוגלת לשעות רצוף, פעם הגענו למשהו כמו 8 שעות עם מנוחות קצרות.  יש נשים שמתאימות לתכונה הזו ואפילו זקוקות לה. עובדה שעקב אירוע טרגי שקרה לבת הזוג שמצאתי והייתי צריך לחדש זוגיות מצאתי אחרי שנה של חיפושים חדשה שאיתה אני כבר 9 שנים של כיף וסיפוק לשני הצדדים.

הוא פשוט צריך לחפש אחת מתאימה, הן נדירות אבל קיימות.

הכול מתחיל מזה שאתה לא שומר נידה!!!

היהדות החכמה שלנו מלמדת אנשים יצרים כמוך לשלוט על היצרים שלהם!

אני כאדם מאד רוחני יכול לא לקיים יחסי מין חודשים שלמים ולא להרגיש שום חסר!!!

למען האמת .. אני חושב שכול האנרגיה המינית שלי מופנת כלפיי לימוד של תורה ועשיית מעשים טובים!!!

לא היית מעדיף להתנדב בבית תמחוי מאשר לטחוב את האיבר מין שלך למקום מסריח ולא היגני שוב ושב???

וחשוב לי להדגיש שאני לא דתי! אני פשוט בדרגה רוחנית הרבה יותר גבוה!

אשמח לייעץ לך באופן אישי ( אני בעל דוקטורט לפרחי באך ותרפייה בצבבעים)

הכול מתחיל מזה שאתה לא שומר נידה!!!

היהדות החכמה שלנו מלמדת אנשים יצרים כמוך לשלוט על היצרים שלהם!

אני כאדם מאד רוחני יכול לא לקיים יחסי מין חודשים שלמים ולא להרגיש שום חסר!!!

למען האמת .. אני חושב שכול האנרגיה המינית שלי מופנת כלפיי לימוד של תורה ועשיית מעשים טובים!!!

לא היית מעדיף להתנדב בבית תמחוי מאשר לטחוב את האיבר מין שלך למקום מסריח ולא היגני שוב ושב???

וחשוב לי להדגיש שאני לא דתי! אני פשוט בדרגה רוחנית הרבה יותר גבוה!

אשמח לייעץ לך באופן אישי ( אני בעל דוקטורט לפרחי באך ותרפייה בצבבעים)

מציע לך במקום להציע לאחרים ייעוץ שתלך בעצמך ליעוץ. מדברך ניכר שמצבך אינו תקין בלשון המעטה.......

מקום מסריח ולא הגיני?? 

אם לדעתך יש קשר בין נידה להיגינה אז אתה בור ועם הארץ.

כמו כן אם כל זמנך מוקדש ללימוד תורה אז מה אתה כותב כאן בשבת??

אעלק דרגה רוחנית יותר גבוה.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

חביבי, הייתי במצב דומה וזה לא נעים, אבל תדע דבר אחד חשוב, שאם לא תבין אותו כמו שהבנתי, לא תצא מזה לעולם, ומי שאומר לך שעם הגיל החשק יורד, אז זה לא נכון, זאת בעיייה מורכבת, שגם פועלת בראש עצמו, וגם על ידי הורמונים שמשתוללים בכל המערכות.

רופא/ת משפחה, ברגע שתסביר את הבעייה הזאת לאט וברור, ת/ידע לאן ולאיזה רופא להפנות אותך.

אתה בסדר גמור סקס זה טוב וזה מרגיע זה ממלא מצברים חבל"ז יתכן שאתה עם פרטנרית פולניה ת'אמת הן יפות

אבל די גויות במיטה זה ממש כמו נקרופיליה מנסיון מר היתי עם כמה כאלה עד אז חשבתי שזו רק בדיחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר