מבקשת הכוונה

מבקשת הכוונה

שלום אשמח להבהרה מה עלי לעשות: מדי פעם יש לי יציאות רכות וממש מימיות כאילו שלושלים אך מאחר וזה חד פעמי ללא כאבי בטן וקורה מידי פעם רופא המשפחה אומר שזה תקין ולא שלשול. ידוע לי ששלשולים פוגעים בהגנה לכן אבקש הכוונה. חודש שעבר נטלתי גלולות ללא בעיה וקיימנו יחסים מלאים ביום האחרון לימי ההפסקה (למחרת קיבלתי את הוסת).  אחר יומיים התחלתי את החפיסה החדשה נטלתי את הגלולה ה 1 בשעה 7 בבוקר ובשעה 15:00 היה לי חד פעמי יציאה ממש מימיית. הדבר חזר על עצמו גם בגלולה ה 7 גם כאן אירוע חד פעמי נטלתי גלולה ב 7 ויציאה הייתה בערך ב 15:00. בערב קיימנו יחסים מלאים. אבקש לדעת האם היציאות הנ"ל (וסליחה עם התיאור הלא נעים) פגעו בהגנת הגלולות ויש חשש להריון מהיחסים שהיו ביום ה 7? האם אני מוגנת במהלך שאר החודש?

מבחינת הגנת הגלולות אין בעיה והכל בסדר. שלשול הוא לא מאוד בעייתי מבחינת גלולות, הבעייתיות היא עם הקאות. ובכל מקרה אם עברו 4 שעות מזמן לקיחת הגלולה הכל ממש בסדר מבחינה של ההגנה בפניי הריון בלתי רצוי.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

הייי

אין חשש מהריון

תודה רבה

ממש נלחצתי

היציאות הרכות האלה קטנות?,אם כן אז זה בסדר וזה קורה לכולנו(לחבר שלי זה קורה שהוא צוחק הרבה),לי למזלי זה לא קרה,טפו טפו....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר