אוננות עם פורנו

שלום, בעלי בן 46 אוהב לאונן עם פורנו כל יום בבוקר ולעיתים גם בערב ואחה"צ(אם מסתדר לו). בגדול עצם האוננות שלו לא מפריעה לי. מה שמפריע לי זה שאנחנו עושים סקס 1-2 פעמים בשבוע בלבד.(הוא כל הזמן עייף). הוא לא מצליח להחזיק זקפה בתוך הנרתיק ויכול לגמור רק עם אוננות מאוד חזקה. קשה לו להגיע לזקפה ולוקח לו הרבה זמן לגמור . אציין כי אני אשה נאה וסקסית. מאוד אוהבת סקס ועושה הכל..    אני ניסיתי לדבר איתו על זה והוא טוען שזה לא בא "על חשבון" הסקס שלנו אך זה לא נכון משום שאנחנו עושים מעט סקס ואילו הוא כל הזמן מאונן כלומר עיקר הסיפוק שלו הוא מפורנו ולא מיחסים איתי וגם כשזה מיחסים איתי זה רק עם אוננות. מה אני עושה?!?

את מתארת מצב שמורכב מכמה חלקים

- האוננות של בעלך והפורנו

- תדירות יחסיי מין נמוכה לטעמך

- קושי של בעלך לשמור על זיקפה במשגל

- קושי של בעלך לגמור ביחסים

אז בואי נעשה קצת סדר

בעיניי החלק היותר משמעותי בכל הסיפור הוא שבעלך מתקשה לשמור זיקפה במשגל ולזה יש פתרון פשוט. יש תרופות לשיפור הזיקפה שיכולות לעשות לבעלך פלאים והטובה ביותר בעיניי היא הלויטרה. אני מניח שכשלבעלך תהיה זיקפה חזקה הוא גם ירצה יותר סקס איתך במקום אוננות. לגביי האונות עצמה, מצידי שיאונן 80 פעם ביום כל עוד זה לא על חשבונך. טענתו שזה לא על חשבונך הינה שגויה וזה תפקידך להסביר לו את זה ולא בתוקפנות. אם תאמרי לו את זה 'בחכמה נשית' הוא יראה זאת כמחמאה ולא כביקורת שלילית. לגביי משך המשגל והדרך בה הוא גומר, כאן חשוב שאת תהיי זו שקובעת את משך המשגל וכשזה נהיה ארוך מדיי עבורך הפסיקי אותו והמשיכי לענג את בעלך בדרך אחרת, אוננות למשל.

מה שהיה לי חסר בשאלתך זה התייחסות שלך אלייך, כתבת כמעט רק על בעלך, מה איתך ביחסים? האם הם מהנים עבורך? (מעבר לעניין של הזיקפה שלו) האם את מסופקת בהם? האם האינטימיות שלך עם בעלך תקינה?

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

באופן כללי הם בסדר. בכל פעם אני גם מגיעה לסיפוק. אך הדרך מתסכלת אותי. הייתי מאושרת יותר אילו תדירות הסקס הייתה גבוהה יותר,אילו היו יחסים עם חדירה מלאה והוא היה גומר בתוכי, אם הייתי מרגישה שהוא מקבל מהר זקפה ממני ( אני עובדת קשה עד שיש לו זקפה ובתת מודע זהמשפיע על הרגשתי כמושכת/סקסית).אם כל התהליך לא היה מסורבל כל כך  היינו גם יכולים לקיים יחסים "חפוזים" למשל בבוקר לפני העבודה .

אני מרגישה שזה לא "נורמלי". מעבר לזה אני מרגישה שהסקס הוא טכני, צפוי, יש פחות "התערבבות" שלנו אחד עם השניה, היחסים ביננו חמים אך אני לא מאושרת מכל מה שתארתי ואינני יודעת מה לעשות משום שמבחינתו הכל בסדר. הוא טוען כי הוא אוהב לעשות סקס איתי והוא מסופק .נראה לי שקשה לו להגיע לסיפוק איתי ואם הוא צריך כל כך הרבה לאונן הוא כפי הנראה  לא מסופק.

אם הוא צריך יותר סקס אני תמיד מוכנה אך הוא לא דורש. הצורך שלו לסקס איתי נמוך אך במקביל הצורך שלו לאוננות עם פורנו גבוה.הוא נהנה יותר לאונן עם סרטים מאשר לעשות סקס איתי. עולם הסקס שלו מכיל יותר תוכן של אוננות מאשר תוכן של סקס במערכת יחסים. אני אובדת עיצות ומתוסכלת

כדי לענות לך תשובה שתהיה רלוונטית עבורך חשוב לי לדעת האם המצב שאת מתארת ביחס לחוסר היכולת של בעלך לגמור במשגל היה מתחילת מערכת היחסים בינכם או שבהתחלה זה היה שונה?

כמו כן לגביי הקושי בזיקפה/ האוננות והפורנו, האם תמיד היה כך או שהתחיל מזמן מסוים? 

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

סלחי לי על התגובה  אבל בעלך טיפש ברמה לא היגיונית ,להעדיף פורנו על אהבה איזה מצב ,בקיצור נותנים אגוזים למי שאין שיניים.

כשאין אהבה אמיתית זה מה שקורה..(מצד בעלך) ..נכנס לשגרה..אני מציע ..שתנסי לקיים איתו פחות סקס (תאונני) תמשכי אותו אלייך..אל תראי לו התחנפות מצדך,אלא ההפך שהוא ירצה אותך,תלבשי בגדים סקסים..תצאי לחברות ..תדיפי ריח טוב ממך תמיד..ושהאוננות שלו לא תפריע לך..עשי עצמך..

ככול שתרבי לדבר איתו על הנושא..ותציעי לו סקס ..הוא פחות יבוא וירצה אותך..(זה כשאין אהבה אמיתית)

אני בטוח כשהכיר אותך בהתחלה הוא היה עושה איתך סקס יותר ורדף אחרייך..תשברי את הגררה הזו על ידי הצעתי הנ"ל

מתכון בדוק...!!!!

כל הכבוד לאהבה אמיתית חזק ואמץ

תוכלי לפרט מה זה "עושה הכל" ?

שלום לך,

בתור אישה אני מבינה בדיוק איך את מרגישה.אך אני מנסה להבין גם למה בעלך מתנהג כמו שהוא מתנהג.חשבת אולי שהסיבה מצידו לקיים פחות יחסי מין איתך ולהעדיף לאונן נובעת מהעובדה שהוא מתבייש בעצמו?

מתבייש כי אין לו זיקפה לאורך זמן.כי הוא רואה שאת מתוסכלת.כי קשה לו להגיע לזיקפה.... כל הדברים האלה פוגעים מאוד באגו הגברי שלו,גם אם הוא לא מציין זאת בפנייך.

פשוט קשה לו.אך זה לא אומר שאת לא מושכת או סקסית בעיניו.

הפיתרון לפי דעתי הוא באמת לנסות לקחת כדורים לזיקפה,אך שוב,להזהר מאוד לא לפגוע באגו שלו.לפי דעתי אם תנסי להתרחק ממנו,זה לא יעזור.חישבי על זה ככה,בנוסף לתסכול שלו מעצמו גם אשתו תתרחק ממנו ותעדיף לספק את עצמה.

דברי איתו ותסבירי לו מה את מרגישה.שאין לך בעיה לעשות כל מה שירצה,שאת דואגת לו ורוצה שיהיה לו נעים וטוב.תשאלי אותו איך הוא רוצה לשפר את היחסים ביניכם כי את לא מסוגלת להמשיך ככה.תגידי לו שחשוב לך לראות ולהרגיש בכל פעם מחדש כמה שאת מדהימה,מושכת,סקסית והכי טובה!את לא צריכה לפתור את "הבעיה הזוגית" הזו לבד.

אני מבינה שנוח לו עם המצב הקיים.אישתו שמזיעה בשבילו בסקס,סרטי הפורנו המרובים ברשת,הוא לא צריך להזיע בסקס.והוא מרגיש שגם באוננות הוא מגיע לסיפוק,אז למה להשקיע מאמץ ויותר זמן בסקס? (סקס נמשך בערך 40 דק' ואוננות בערך 10-15 דק').אולי הכל נובע מעצלנות פשוטה.

נסו לשלב אביזרים,ושמנים למניהם (גם לסיכוך וגם מתחמם) שאולי יגרמו הנאה מרובה לשניכם.

ואגב,הוא אוהב פורנו?יותר נוח לו עם היד? שיסתכל עלייך ויאונן בזמן שאת מתפשטת מולו ומאוננת מולו.. (פורנו חי)

רצוי שיאונן בבית מול פורנו ולא מול נשים אחרות עדיף לך שזה לא יקרה קחי אחריות והשאירי אותו שלך טפלי בו כמו שצריך יכול מאוד להיות שאת דחית אותו

תאונני לו. אני בערך בגיל הזה, הזקפה כבר לא משהו עם בחורות (אני גרוש) ואם אני לוקח כדורים לוקח לי שעות לגמור. זה מבאס ומרחיק ואני מעדיף לאונן. הלוואי שהיתה מישהי שמאוננת לי, שזה הכי חזק, ורק לקראת הסוף חדירה. 1-2 פעמים בשבוע זה יותר ממה שרוב החברים הנשואים שלי עושים..תהיי אופטימית. בכלל לא נשמע שיש לכם בעיות דרמטיות. גם לא נראה לי שהוא לא רוצה אותך. אולי תנסי להסתגל? הגוף שלנו משתנה עם הגיל

נשמע שבן זוגך מכור לפורנו!

יש מחלה כזו - הוא חייב להכיר בזה כדי להיות מטופל

שילך למאוננים אנונימיים או משהו כזה

חחחחח חונקים מצחוק אתם,מאוננים אנונימיים בכלל תגובה חונקת

שלום לך,

אני גבר בגיל של בעלך, ואני מבין ומזדהה עם הבעיה.

לדעתי בעלך מוצא את עצמו מסופק מעולם הפנטזיות שלו עד שלא נותר לו מקום למציאות - לקיום יחסי מין עם אשתו.

הוא נכנס ללופ של הנאה וריגוש מיני מפורנו, שזהו עולם ללא גבולות, עם גיוון רב שיכול לקחת אותו למקומות מרגשים אחרים.

כתוצאה מהאוננות המרובה לא נותר לו חשק מיני או כוח לקיים יחסי מין איתך.

למרות זאת הוא מנסה לרצות אותך, וכן הוא מנסה לקיים איתך יחסים על אף שאין לו עניין מיני בכך אבל הוא עושה זאת כנראה בגלל אהבתו אלייך ורצונו לספק אותך. אין הדבר אומר שאת אינך מושכת ואטרקטיבית בעיניי בעלך. וזאת לדעתי הסיבה לבעיית הזיקפה שתארת, הוא לא מספיק מגורה מעצם קיום יחסי המין איתך כי הוא פרק את כל אונו באוננות.

כמו כן, הפנטזיות באוננות עם פורנו הן חזקות ועוצמתיות יותר מאשר בקיום יחסי מין איתך

הבעיה, לדעתי, נובעת אך ורק מצד בעלך. בעלך כנראה מצא לעצמו מקור פורקן וסיפוק מיני מאוננות.

ואם הוא לא יכיר בבעיה וינסה להתמודד עימה, היא לא תבוא לידי פיתרון.

יכול להיות שאתם צריכים לשבת ביחד ולדבר על הגשמת הפנטזיות שלו איתך, ולא להותיר אותך מחוץ לעולם המיניות שלו. את צריכה לנסות לבוא ממקום מבין ומקבל ולא ממקום שופט וביקורתי.

תנסו למצוא את הנוסחה, מה מרגש אותו כ"כ בפורנו, ותנסי להעניק לו את זה. אולי כדאי שתשתתפי איתו, ותכנסי איתו לעולם הפנטזיות שלו, כלומר, תשבי איתו בזמן שהוא מאונן ותענגי את עצמך בפניו במקביל, ואז הוא יבין שאת יכולה להיות חלק מעולם הפורנו שלו ולא חלק נפרד.

כתבת שבעלך אמר שהאוננות המרובה שלו לא מפריעה ליחסי המין בינכם, אבל זה בהחלט לא נכון. ככל שהוא יאונן יותר, כך יהיה לו פחות ופחות חשק מיני או יכולת מינית כלפייך.

בהצלחה!

אני חושב שכל אחד פה נתן לך עזרה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר