בהחלט ניתן לשלוט אצלי עד 30 דקות .

המכר צודק.

ראשית ישנם גברים שכן שולטים בגמירה לזמן מסויים ....אני גם מאלה ....ולא מחייב לגמור מס דקות לאחר חדירה לפעמים אני גומר גם שעה אחרי .....זה טכניקה פשוט

לפי דעתי תלוי בגבר מתי לגמור יש כאלה מרוב התלהבות גומרים מהר.ועוד לפני החדירה להתחיל במשחק מקדים במיוחד לענג את הבת זוג ואפילו שתגמור מס פעמים וכמובן שהבת זוג תפנק את בן זוגה ואז להגיע למצב חדירה כל הענין יכול לקחת לפחות כחצי שעה ואז שניי הצדדים גומרים בכיף כל זה מתוך הניסיון שלי בהצלחה לכולם

אם הוא ממוצא תימני אז יכול להיות

היי ,גבר יכול לגמור מהר או לעט ,זה תלוי בכמה דברים ,על סמך ניסיון שלי בענין.

1) כחול שגבר יותר מגורה מינית כך הוא גומר מהר יותר.

2) בתור גבר ניתן לעקב את הגמירה ע"י מחשבה על דברים לא מגרים מינית.

3) אם גבר גמר בבוקר מי אוננות או סקס ,במהלך היום ,ייתכן שגמירה שלו תאהיה איטית יותר (גם תלוי בסעיף 1).

4) בפעם הראושנה הגמירה יותר מהירה מפעם השניה.

5) אם מבצעים סקס עם קונדום ,זה יכול לעכב את הגמירה של הגבר ,מאשר סקס בלי קונדום שגבר יכול לגמור יותר מהר. בתנאי שגבר ואישה מכירים זה את זה מספיק.

6) גירויים ופנטזיות יכולות לזרז את הגמירה של גבר או אישה ,כמו: צפיה בבת זוג מאוננת והצטרפות אליה ,לעשות אוראלי לבת זוג ,לעשות בתנוחות שונות ,במקומות שונים מחוץ ובתוך הבית וכדומה...

אני גם שולט חצי שעה 40 דקות 

בעיקרון אפשר לשלוט על "גמירה" ולכן ניתן לבצע אקט ארוך אפילו שעתיים, (תלוי אם לבחורה יש כוח לרצון להמשיך),אך בהחלט אפשר להחליט לגמור מתי שרוצים, לא כל גבר מסוגל לזה , מי שרוצה שיעור פרטי שיפנה אלי ,לנשים חינם  :)

תחשבו על גולדה מאיר. נשיפות מהירות וקצרות גם מעכבות

בוודאי אפשר להגיע ל 3 שעות

גדוללללללללללללל,
הרסת אותי.
טוב שלא הזמנת לה מונית...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר