אשמח להסבר לגבי תפקוד גברי

יש לי ויכוח עם מכר לגבי הגמירה הגברית...יש לי יזיז ש"מספר" איתו אורך כחצי שעה עד 40 דקות בהם אנחנו מגוונים

משנים תנוחות וכו'...היזיז אומר שהוא יודע לשלוט בגמירה, כלומר לא לגמור מהר אלא אחרי הרבה זמן

המכר שלי טוען שאין דבר כזה, גבר (נורמלי וכזה שלא משתמש בספריי השהיה או דומה) גומר אחרי מס' דקות

אחרי החדירה

אשמח לשמוע מי משנינו צודק אם בכלל (שנינו בני 35 אבל עדיין מתעסקים בשטויות כנראה :-))

כמובן שאצל כל אחד זה שונה, אבל בגדול אפשר לומר ששניהם יכולים להגיע לאותם תוצאות ע"י תרגול ומחשבה. וכמו בפיתוח הגוף ע"י התעמלות כך גם בזה.

בטח, שאיפשר  לשלוט בגמירה... אין לי בעיה להמשיך 40 דקות וגם יותר, אבל החברה שלי נופלת מעייפות כבר אחרי 15-20 דקות ))

אז אני כל פעם צריך "להזדרז"...

יש לי ויכוח עם מכר לגבי הגמירה הגברית...יש לי יזיז ש"מספר" איתו אורך כחצי שעה עד 40 דקות בהם אנחנו מגוונים

משנים תנוחות וכו'...היזיז אומר שהוא יודע לשלוט בגמירה, כלומר לא לגמור מהר אלא אחרי הרבה זמן

המכר שלי טוען שאין דבר כזה, גבר (נורמלי וכזה שלא משתמש בספריי השהיה או דומה) גומר אחרי מס' דקות

אחרי החדירה

אשמח לשמוע מי משנינו צודק אם בכלל (שנינו בני 35 אבל עדיין מתעסקים בשטויות כנראה :-))

יש לך מכר שהידע שלו במיניות הוא נמוך. המצב האידיאלי הוא שהגבר גומר מתיי שהוא רוצה ולא גומר מתיי שהוא לא רוצה ובהחלט יש גברים שיש להם את המיומנות הזו. גבר כזה אם ירצה יגמור לאחר 38 דקות ואם ירצה יגמור לאחר 4 דקות. כלומר הוא שולט על האורגזמה שלו ולא היא עליו.

מי שגומר לפניי שהוא רוצה יש לו שפיכה מהירה, יש דרכים לטפל וללמוד כיצד לשלוט על השפיכה.

מי שלא גומר כשהוא רוצה אלא מאוחר יותר יש לו שפיכה מעוכבת, הרבה יותר קשה לטפל בבעיה מינית זו.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ועוד איך יש דבר כזה 

אני אישית "סובל " מזה -כיקשה לי למצוא פרטנר

לדבר הזה נקרא שפיכה מעוכבת -אז לחלק מהנשים זה פנטסטי ולחלק אחרי 10 דקות כבר צורב להן

לפעמים גם אחרי 40 דקות אני לא גומר-אין פה עניין של שליטה אלא עניין גיניטי

מקוה שתרמתי לויכוח שלכם

יש כמה טכניקות טובות שהגבר צריך ללמוד ולתרגל כמה חודשים כדי להגיע לשליטה ולשאר עם משחקי אהבה וסקס יותר משעה אפילו,,, יש דבר כזה ומוכח,,, למשל בסקס טנטרה מלמדים את הטכניקה העתיקת יומין מהמזרח, ריך לשלוט בשפיכה ולדחות אותה כמה שרוצים,, הגבר האמיתי חייב לשמר את אנרגית הסקס שלו לימים הבאים ,, לא לירות צרורות ,,,אלא בודד,,ולשמור את התחמושת במחסנית האשכים,, לסקס הבא בעוד כמה שעות או למחרת,,,בצורה כזאת אפשר לקיים יחסי סקס טובים ומהנים כל יום  ולפעמים יותר מפעם אחת ביום,, אפילו בגילאים מתקדמים מעל גיל 50 או 60,,,!!! זה אפשרי וקיים,, אפשר לשלב ולהעזר בתירגול דמיון מודרך ומדיטציה מיוחדת לשליטה בשפיכה ,,,  לחיי אהבה ובריאות,,,                  גבר בעל ניסיון,,

אני בן 47 ויש לי שליטה כמעט מוחלטת בגמירה, אין שום בעיה להאריך בין חצי שעה לשעה ואף שעה וחצי, הכל תלוי בראש, באופן עשית הסקס וברמת החרמנות. ובמצב הגופני באותו היום.

לכו ללמוד טנטרה והכול יסתדר לכם ניתן לימשוך גמירה  גם עד 3 שעות הכול בראש וכול עוד בת זוגם מוכנה  שתמשיכו אבל נשים בדרך כלל אחרי שמקבלות אורגזמה לא מעונינות שתשארו בפנים למרות שהן מחיכות  ומראות כאילו הן מעונינות להמשיך  הם מעדיפות שתעשו הכול ומבחוץ והכוונה למישחק מוקדם של ליקוק נישוק חיבוק   והחדירה זה הדובדבן שבקינוח ואחרי הקינוח לא רעבים  ובטנטרה תלמדו איך לישלוט ואיך לענג ולהתענג גם בל ליגמור

אולי מישהו יעזור לי.   לי יש בעיה הפוכה אני לא שולט באורגזמה בכלל מה שיוצר לי בעיה עם בת הזוג. נכון יש תכשירים שעוזרים

אבל מורידים מההנאה.

מה יש לכם להציע? 

איפה לומדים טנטרה? ואם אין לי חברה עכשיו עדיין אני יכול ללמוד?

פעם חשבתי כמוך, שמעתי שמועות שגברים גומרים מהר כדי לרוץ לספר לחברים שלהם ועוד כל מיני שמועות שחודרות לראש ואז אנחנו משלימים איתם ומתפקדים בהתאם למצופה. בשפת העם זה נקרא אפקט פיגמליון או הנבואה שמגשימה את עצמה. והנ באחד הימים החלטתי לעשות שינוי כי הבנתי שהכל בראש. פשוט אמרתי לבת זוגי בואי ננסה לנסות משהו חדש, אני רוצה לחוות מהי אורגזמה. לא מעוניין רב בשפיכה. ואז החלנו לתרגל התחלנו במשחקים מקדימים, שכבנו ערומים אחד ליד השני והתלטפנו והתנשקנו ללא חדירה. המשכנו בחדירה כשדיברנו איך נעים לכל אחד. במצב זה יש עוררות מינית ואז מרגישים שהנה זה הרגע עוד רגע מגיע השפיכה ואז עצרנו והפסקנו להתנועע.  ככה חזרנו מספר פעמים על אותו התהליך ואז, אז קןרה משהו מדהים מרגישים הרגשה של ריחוף, משהו שלא הכרתי מעולם משהו שרוצים שימשיך ושלא יגמר לעולם. הגוף מוצף בחום הגוף מרגיש כאילו הוא מחובר לגוף השני לאט לאט לומדים לשלוט בכך ואז הזמן אינו חלק במשוואה. פשוט אפשר להמשיך שעות.

אין קשר בין שפיכה לאורגזמה, שפיכה באה כאקט של פורקן. שחררתי את הלחץ שהיה טמון בי ועכשיו אני רגוע ומסופק עד לגירוי הבא. באורגזמה חווים דבר שונה חווים את ההתעצמות הרצון להיות גוף אחד, נהנים מהמשגל מהמגע חשים אהבה לצד השני. נותנים כבוד לגוף ולנשמה. אחרי האורגזמנ ממשיכים להרגיש עוד שרוצים להמשיך ולעשות עוד אהבה. אפשר להמשיך לא חלייבים להפסיק דבר זה מביא את הבחורה וגם את הגבר לשרשרת אורגזמות. בפעם הראשונה מרגישים כיף, בפעם השנייה מרגישים מעולה ובפעם השלישית זה השמיים ממש אלוהי. מי שלא חווה אורגזמה לא יודע מה זה סקס טוב. גברים תנסו ולא תרצו להפסיק וכך בנות הזוג שלכם פשוט יהנו סוף סוף מהסקס, ירצו עוד ואפילו יזמו.

נסו ותהנו בהמלצה חמה.

אמת הכל שטויות אז ככה תלוי בחרמנות של הגבר מתי בפעם האחרונה הוא קיים יחסי מין אפ עבר למעלה משבוע מקיום יחסי המין לא יעזור בית דין למעלה ולמטה הגבר תוך מקסימום 3 דקות מרגע החדירה יגמור ,אם הגבר מקיים בתירות של לפחות 3 פעמים בשבוע או טז משך הזיון יהיה בערך 10 דקות ,יש גם לקחצ בחשבון שיש לא מעט גבריים הלוקחים:"ויאגרה" וא "סיליס" מה שמעכב את הגמירה,השאלה הנשאלת היא לא משך הזיון השאלה הנשאלת מה אתה או את תורמים לפני החדירה כי העיקר זה החמום ההשקעה לפני החדירה הן לאישה והו לגבר אז שלא יטרדו אותכם השאלה והתשובה הוא גומר מהר הוא מתעכב אוי נמאס לי שייגמור כבר לא ולא .

השקיעו את המירב בחימום פנקו את עצמכם פנקו את האישה כי אם האישה תהייה מסופקת או אז תגיעו לשלמות

בהצלחה לכולם

ותמיד תזכרו אתם לא בריצת מרתון אלה בהשקעה לטווח קצר וארוך

הפק"מ זה לא כאן

אפשר לישלוט בגמירה אפילו אחוריי שעה

באקט הראשון כשאני חרמן אש אני משפריץ כמו מטורף תוך דקותיים אני על הגב עם סיגרייה ( זה בכאילו, כי אני לא מעשן) ובאותו הרגע  יצר החרמנות שלי מתחת לאפס, אני לא רוצה לשמוע את הבחורה מדברת, שלא תחפור, שלא תיגע בי מבחינתי היא יכולה לעזוב את הבית ולא יהיה איכפת לי, אני יודע שזה קשה לשמוע אבל ככה אני מרגיש, למרות שכעבור דקות, חצי שעה, שעה, אני מתחרמן שוב ופה האקט  מתארך, אני יכול לגמור לאחר 20 דקות וחצי שעה, וחוזר חלילה, בפעם השלישית אני יכול לגמור לאחר שעה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר