שתי שאלות:)

לילה טוב, שאלה ראשונה-האם בבדיקת דם שגרתית ניתן לגלות איידס? שאלה שנייה-אני בת 19,עם מחזור לא סדיר במיוחד.ופעם בשבועיים מופיע אצלי דימום קל מאוד,לא כמו וסת.האם זה תקין? תודה רבה,מאי

שתי תשובות.

1) לא ניתן לאבחן איידס בבדיקת דם רגילה, את צריכה לבקש בדיקת דם ל HIV כמו כן, ניתן לעשות בדיקה עקיפה לאיידס ע"י תרומת דם (לא הכי אמין אבל זאת גם שיטה). 2) לכי לרופא נשים!

המשך לתשובה

לגביי הדימום, לא צריך להלחץ מזה אך כדאי שתעברי בדיקת רופא כולל פרופיל הורמונאלי.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

לילה טוב, שאלה ראשונה-האם בבדיקת דם שגרתית ניתן לגלות איידס? שאלה שנייה-אני בת 19,עם מחזור לא סדיר במיוחד.ופעם בשבועיים מופיע אצלי דימום קל מאוד,לא כמו וסת.האם זה תקין? תודה רבה,מאי

שלומלום...

יש לי בעייה הורמונאלית,ואני מטופלת בכדורי dexamethsone 0.5 מג ליום.אולי זה הגורם לדימום?

המשך להמשך

כפי שכתבתי לך הבוקר מהשערה כדאי שתתיעצי עם רופא, בהחלט יכול להיות שיש קשר

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

היי מאי

אני גם חושבת שתלכי לרופא נשים והיום זה לא ממש בעיה להסדיר מחזור הוא בטח יציע לך לקחת גלולות, בכל מקרה לא לדאוג יותר מידי :)

היי מאי יש לי שתי תשובות לשאלתך...

1. עברתי לא מזמן פשוט בדיקת איידס בגלל קעקוע חדש אז תמיד חכם לבדוק ולהיות רגועה..אז את באמת צריכה לבקש במיוחד שיבדקו hiv 2. יש לי חברה שסבלה גם מדימומים באמצע החודש בלי קשר לגלולות וזה נורא הלחיץ אותה אז הרופא נתן לה פמינט בשביל ההסדרה הזו אז שווה לך לשאול רופא נשים על זה... מקווה שעזרתי :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר