שלישיה. ?

שלישיה. ?

לא משנה איך כרגע, אבל נוצרה סיטואציה שבה החברה הכי טובה שלי, חבר שלה ואני רוצים לשכב ביחד. לעשות שלישיה בקיצור. מה שאני בעצם מפחדת ממנו, זה מה יהיו ההשלכות. בבקשה שמישהו יתרום לי קצת חכמה וידע כי אני לא יודעת מה לעשות במצב כזה. חשוב לי לציין שהזוג הזה לא בחר לשלב שלישיה בחיי המין שלהם כי יש ביניהם בעיות. להפך, המצב ביניהם מצויין. אני מפחדת שזה ידפוק בינינו את מערכת היחסים, או שזה ידפוק ביניהם את מערכת היחסים. זה פשוט שכולנו נמשכים אחד לשני, וחשבנו... לעשות משהו בנידון. תודה מראש.. נועה.

תתאפקו

זה ידפוק את החברות גם בינך לבינה וגם בינה לבינו,זה ידפוק הכל. לא חבל .... חברות טובות לא מוצאים כל יום. זוגיות לא מוצאים כל יום.

באמת מיותר

ובפרט שאתן חברות. ומה יקרה אם הבחור ידלק עליך וירצה קשר איתך במקום החברה שלך? אי אפשר לדעת למה זה יגרום.

מתכון כמעט וודאי לצרות

מספר האנשים שצלח דבר כזה בהצלחה הוא זעום. תחשבו טוב טוב מה יותר חשוב לכם, החברות או העניין הנקודתי עצמו

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

ממש לא

מומלץ!! תרדו מהרעיון ויפה שעה אחת קודם!!

מתכון לאסון יקירתי.

כלום לא יחזור להיות כמו קודם. לא למדו אותך שסקס וחברות טובה לא הולכים יחד?

ניסחפתם בקיצוניות של התגובות שלכם ....

נעה

תנסי ותהני מזה

מניסיון

ספרי / תגיבי

מעניין לשמוע

שלום לך אני באמת לא מציאה לך לעשות את זה זה מתכון  להימות בטוח בינך לבין החברה  תירדי מזה

נועה

לכי תבלי ותהני הזדמנויות כאלה עם משיכה חזקה מכל הכיוונים לא קוראת כל יום, לכי לחגוג!

ההשלכות..? חברים וחברות באים והולכים..... אם הקשר טוב הוא ימשיך אם הקשר שביר הוא לא...

יאללה בלאגן.........

תזרמי חיים רק פעם אחת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר