למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

מסכימה עם כל מילה

צריך שוויון !!!

ולדעתי

לגאים פחות פשוט מלגאות וודאי ובוודאי שהם צריכים מקום לכתוב בו.

למנהלי פורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

אני חושב שהיה, אבל הוא נסגר, מסיבות שונות

למשל, היו אנשים שהיו כותבים בו, ולא ידעו שההודעות שלהם "חשופות לכולם", ואנשים אחרים אימו, והתרידו את הכותבים בפורום ההוא.

אין שום בעיה

יש המון פורומים של הומוסקסואליים באינטרנט. גם בוואלה היה פורום ונסגר מסיבות טכניות שאחת מהם שהמנהל פרש ולא היה מישהו אחר שהרים את הכפפה. אם יש מישהו שרוצה לנהל פורום של הומוסקסואליים שיכתוב להנהלת וואלה, יוזמן לראיון ואם ימצא מתאים אז בכייף

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

לשלום המנהל תודה על תגובתך,

נקווה שאכן יימצא האדם שיהיה מוכן לנהל את הפורום. המשך ערב נפלא וקסום לך. ראובן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר