אמצעי יעיל?

אמצעי יעיל?

אני והחבר שלי מקיימים יחסי מין כבר חודשיים, וזה רק עם קונדום. בזמן האחרון דברנו על זה שאולי אני אעבור לגלולות, אבל עד כמה גלולות יעילות יותר מקונדום? (מעבר לפרמטר ההנאה בלי קונדום...)

אדוה

אף אחד לא אמר שקנדום הוא אמצעי יעיל ובטוח, מעבר לכך שלא מהנה השימוש בו . הוא יכול להגן מפני הדבקות מחלות , אי שימוש נכון בקנדום יכול לגרום להריון בקלות מאוד . הגלולות יעילות ובטוחות. כמובן שהתאמה תיהיה ע"י רופא נשים והשימוש בהם הוא יעיל מאוד אם משתמשים בהם נכון עפ"י זמנים שקבועים בלקיחתם .

תשובה

מבחינת הגנה מפניי הריון בלתי רצוי אז גלולות כשלוקחים אותם לפי הוראות הם האמצעי הכי בטוח שיש. קנדום פחות בטוח מבחינה זו אך יש לו תרון שהוא נותן הגנה מפניי מחלות מין. כשיש יחסים קבועים בין זוג שנאמנים זה לזו ואף אחד מהם לא מקיים יחסים עם אנשים אחרים אז גלולות הם אמצעי מניעה מעולה.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אדוה

אף אחד לא אמר שקנדום הוא אמצעי יעיל ובטוח, מעבר לכך שלא מהנה השימוש בו . הוא יכול להגן מפני הדבקות מחלות , אי שימוש נכון בקנדום יכול לגרום להריון בקלות מאוד . הגלולות יעילות ובטוחות. כמובן שהתאמה תיהיה ע"י רופא נשים והשימוש בהם הוא יעיל מאוד אם משתמשים בהם נכון עפ"י זמנים שקבועים בלקיחתם .

לאדוה

מבחינת יעילות האמצעי? אני יודעת שקונדום מגן מפני היריון ב-90% וגלולות מגנות ב-99.9%. זה מה שהרופא נשים שלי אמר לי כשהתחלתי ליטול פמינט בזמנו.

אמצעי יעיל?

אני והחבר שלי מקיימים יחסי מין כבר חודשיים, וזה רק עם קונדום. בזמן האחרון דברנו על זה שאולי אני אעבור לגלולות, אבל עד כמה גלולות יעילות יותר מקונדום? (מעבר לפרמטר ההנאה בלי קונדום...)

בכל אחד מהאמצעים יש סיכון

הסיכון בשימוש בקונדום בכניסה להריון הוא גבוה יותר, אבל הוא נמוך יותר מהשפעות של נטילת הורמונים המצוים בגלולות. תבחרי מה את מעדיפה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר