רוצה לספר לכם משהו -

היום שמעתי בערוץ 102 תכנית אותה הנחו שניים. איני מכירה את המנחים: גבר ואישה. לגבר קראו שוקי. הוא טען שכאשר אישה מקיימת יחסים עם גבר היא מאבדת את שיקול הדעת שלה והופכת להיות מובלת. מיד לאחר מכן התקיים ראיון עם דר' דניאל עובד/גניקולוג והוא אמר כך:כאשר אישה מקיימת יחסים מופרש במוחה הורמון אשר גורם לה לעונג והיא חשה תחושות של התאהבות. הדר' השווה את הסיטואציה למצב בו אמא מניקה את התינוק שלה וגם אז מופרש הורמון כלשהו הגורם לה להתאהב בתינוק שלה. זה נשמע לי כל כך שטחי. אני הייתי בנסיעה וכמובן שלא יכולתי לעלות לשידור ולהגיב, אני גם לא יודעת אם ניתן היה, אבל הייתי שואלת כמה שאלות את המומחה: 1. איך הוא מסביר מצבים בהן נשים מקיימות יחסים במסגרת סטוצים? 2. מה קורה לאמא שאינה מניקה את תינוקה? עפ"י התיאוריה שלו היא תאהב אותו פחות. מה דעתכם?

את שואלת אותנו על שטויותיו של מישהו אחר?

לא יודע מאיפה הוא הביא את הרעיון (האווילי) שבסקס האישה מאבדת את שיקול דעתה והופכת להיות מובלת. למשל יש נשים שהן שולטות בסקס. בקיצור קשקוש בלגוש מה שהוא אמר. לגביי עניין ההורמונים, נכון ולא נכון. יש כל מיניי מחקרים על הורומונים שמופרשים בנשיקות יחסים וכו' והשפעותיהם ועדיין אהבת אם לילדים שלה היא הרבה יותר עמוקה וגדולה מהורמון כזה או אחר.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר