לא מצליח לגמור

לפני חודש התחלתי לקחת כדורים נגד דיכאון עקב תקופה לא קלה שאני עובר. ככל שהזמן עובר אני מתחיל לגלות שאני לא מצליח לחוות אורגזמה יותר ואני ממש מצוברח מהעניין, שלא לדבר על חברה שלי לחיים. חשבתי שהכדורים אמורים לתת לי להרגיש יותר טוב, כשלמעשה המצב רק מחמיר מבחינתי.. יכול להיות קשר בין הדברים?

בהחלט יש קשר בין הדברים

חלק מהתרופות SSRI לטיפול בדיכאון ידועות בתופעת הלואי של עיקוב ביכולת לגמור. חזור לפסיכיאטר ודווח לו על התופעה ובקש סוג תרופה אחר. תרופות ממשפחת ה SSRNI פחות גורמות לבעיה שאתה מתאר.

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שאל על הויפאקס XR נגדדיכאון ולא גורמת לאיבוד החשק המיני או האורגזמה

אגב, יש שלוקחים אותה רק בשביל לעזור במצבי שפיכה מוקדמת כך שאתה יכול להיות בטוח איתה בהצלחה!

ויפאקס היא לאו דווקא תרופה מתאימה לבחור

בכל מקרה רק הפסיכיאטר יכול להתאים לו תרןפה אחרת

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

לא מצליח לגמור

לפני חודש התחלתי לקחת כדורים נגד דיכאון עקב תקופה לא קלה שאני עובר. ככל שהזמן עובר אני מתחיל לגלות שאני לא מצליח לחוות אורגזמה יותר ואני ממש מצוברח מהעניין, שלא לדבר על חברה שלי לחיים. חשבתי שהכדורים אמורים לתת לי להרגיש יותר טוב, כשלמעשה המצב רק מחמיר מבחינתי.. יכול להיות קשר בין הדברים?

יש קשר הדוק בין הדברים

אחת מתופעות הלוואי של חלק מהתרופות האנטי דכאוניות הן ירידה בחשק המיני. יש תרופות שאינן גורמות לתופעת לוואי זו. בכל אופן תרופות ממשפחת ה-SSRI נחשבות ככאלה שפוגעות יותר בחשק המיני מאשר תרופות ממשפחת ה-SNRI. התייעץ עם הרופא שלך. תרגיש טוב.

בהחלט יש קשר בין הדברים

חלק מהתרופות SSRI לטיפול בדיכאון ידועות בתופעת הלואי של עיקוב ביכולת לגמור. חזור לפסיכיאטר ודווח לו על התופעה ובקש סוג תרופה אחר. תרופות ממשפחת ה SSRNI פחות גורמות לבעיה שאתה מתאר.

אוקיי תודה!

טוב לדעת שיש תחליף. למה בעצם נותנים אותה מראש אם יש לה כאלה תופעות לוואי חזקות??

אולי

מתוך הרגל לרשום תרופות ישנות יותר..

אני מקווה שבקרוב

יתחילו יותר לחשוב על טובת החולה אם יודעים ש-SNRI יותר טוב אז שיתנו SNRI ולא יתפשרו על פחות

לא מדויק

התאמת התרופות הינה אינדיוידואלית ולאנשים שונים מתאימות תרופות שונות. כל התרופות יעילות וטובות וההתאמה נעשית רק על ידיי הפסיכיאטר.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר