רק כמעט

רק כמעט

שלום אני בת 30, נשואה כמעט 3 שנים. הסקס עם בעלי הוא כייף, נעים ועושה לי טוב אבל השיא לא עושה מספיק...איך להגדיר זאת? לא מספיק וואוו. לא עושה לי את זה כמו שהייתי רוצה. באוננות אני גומרת אבל חלש כזה...זה נעים אבל זה לא זה... מה אני יכולה לעשות? גם באוננות וגם בסקס מתחילה אצלי צמרמורת כזאת שמהר יחסית מגיעה לשיא שלה ואני מרגישה שזה שיא פיצפון ושאני מפספסת את הקטע... מה אפשר לעשות? ממש מייאש!

אענה לך בלילה או מחר

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלומלום יקר

קח את הזמן, אם זה לא בא 30 שנה, מה זה עוד כמה שעות...

רק כמעט

שלום אני בת 30, נשואה כמעט 3 שנים. הסקס עם בעלי הוא כייף, נעים ועושה לי טוב אבל השיא לא עושה מספיק...איך להגדיר זאת? לא מספיק וואוו. לא עושה לי את זה כמו שהייתי רוצה. באוננות אני גומרת אבל חלש כזה...זה נעים אבל זה לא זה... מה אני יכולה לעשות? גם באוננות וגם בסקס מתחילה אצלי צמרמורת כזאת שמהר יחסית מגיעה לשיא שלה ואני מרגישה שזה שיא פיצפון ושאני מפספסת את הקטע... מה אפשר לעשות? ממש מייאש!

ו י ב ר ט ו ר , זאת התשובה.

שלומלום יקר

קח את הזמן, אם זה לא בא 30 שנה, מה זה עוד כמה שעות...

תשובה

המצב שאת מתארת הוא יחסית טוב, את נהנית מהמיניות ומגיעה לאורגזמה (גם אם היא לא חזקה). לגביי איך להעצים את האורגזמה אז יכול להיות שאת עוצרת את עצמך מלאבד שליטה באופן מוחלט ואז האורגזמה היא חלשה. יש הרבה מה שניתן לעשות על מנת לשפר את זה אך זה תהליך. אפשר בטיפול מיני ואפשר באמצעות סדנאות שעוסקות בנושא זה.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

איזה סדנאות? איפה, כמה למה?

מה ז"א "עוצרת את עצמך מלאבד שליטה"?

מה ז"א "עוצרת את עצמך מלאבד שליטה"? לא מבינה מה אני אמורה לעשות אחרת...

בעיקרון, בשיא האורגזמה, אנחנו (גם הגברים, אבל הנשים יותר) מאבדים שליטה

מנגנון התגוננות טיבעי מפני אובדן השליאה הזה, הוא לחלשת האורגזמה. נסי קודם כל לבד, רק עם עצמך, לתת לעצמך לאבד שליטה בזמן האורגזמה (עשי את זה במקום שהכי נוח לך). ואחרי שתדעי למה את יכולה להגיעה, נסי עם בן זוגך.

איזה סדנאות? איפה, כמה למה?

המשך

אם את רוצה מידע כתבי לי למייל shlomloms@nana.co.il

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

רק כמעט

מה שלא עושה הטבע יעשה האלכוהול...

אני בדיעה של שלומלום ,ייתכן ואת לא מאפשרת לעצמך "להשתחרר" , "לאבד שליטה" ..לאפשר לעצמך להתרכז במומנט ולא בייתר.. לפעמים המחשבה הזו, הציפייה והנעילה ,שזה לא יגיע ולא יקרה היא שחוסמת..(טיב הקשר שלך איתו, רמת הפתיחות בניכם, הדימוי העצמי שלך בעיני עצמך וכו') לא מציעה לך להפוך לאלכוהליסטית אבל קצת אלכוהול יכול להועיל..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר