לספק אישה

לפי השאלה שלך חסר לך קצת ניסיון ...

אז לך תתלמד ותתמקצע עם אחרות ותגיע אליה תותח על.. סתאםםם!!! כדי שזאת תהיה עבורה פעם בלתי נשכחת תנטרל את הרצונות שלך , ההנאה שלך אמורה להיות (לצורך העיניין) שולית , תתמקד בה.. תקרא את שפת הגוף שלה.. תעבור על כל ס"מ בגופה מכפות הרגלים ועד הראש.. לאט לאט.. תהיה קשוב לתגובות שלה (לאלו שאינן נאמרות במילים) תשאר רגע נוסף באותה נקודה בה היא הגיבה "בצורה חיובית"... תשנה את המגע שלך מרך ועדין לטיפה יותר "אגרסיבי".. (לא אלים) תלחש לה מילים תוך כדי.. ובעיקר תחמיא לה על הגוף המשגע שלה, על הניחוח המטריף.. תשתמש בכל חמשת החושים שלך ותפעיל את כל חמשת החושים שלה.. תהיה יצירתי תשלב שוקולד, קצפת , תותים וכו'.. מוזיקה נעימה.. מסא'ג מפנק , תבשל אותה על אש נמוכה... ותביא אותה לאט לאט ל"מטרה". תראה לה כמה חשוב לך שהיא תהנה.. עד כמה שאתה חושק בה... אבל יחד עם זאת שונה ממרבית הגברים.. תעניק לה את התחושה שהיא הכי מושלמת... תחמיא לה על מה שהיא עושה למענך..(אחרי שאתה קופחת היא וודאיי תירצה לפצות אותך) תאמר לה שמעולם לא חשת כ"כ טוב.. יחד עם זאת לאורך כל הדרך אל תשדר חוסר ביטחון , נשים לא אוהבות גברים חסרי ביטחון.. וכמובן שאל תנסה להוציא את עצמך תותח על ..תמצא את נקודת הבניים..ותתנהל בהתאם.. אל תהיה נלהב מידיי וגם לא אדיש.. ואחרי הכל.. תקום תביא לשניכם לשתות.. תהיה ג'נטלמן... ותאמר לה ברכות כמה שהיה מדהים ובלתי נשכח .. מילים נוגעות בנו יותר, יש כח עצום למילים.. תשאל גבר מה הסקס הכי טוב עבורו הוא יענה לך "באתי, התפשטתי,זיינתי הלכתי" תשאל אישה היא תענה "הוא אמר לי כמה אני יפה, הוא החמיא לי על הצבע שיער, הוא אמר שהעיניים שלי מטריפות, הוא לחש שהבושם שלי משגע... הוא היה קשוב, הוא היה מרוכז בי" במילים אחרות.. תגיע אליה דרך מילים.. זה עושה מחצית מהעבודה.. הייתר כמו כולן...

תודה !!!

עשית עבודה יפה עבור הנשים.

לספק אישה

איך אני יכול לספק אישה מנוסה בסקס ככה שהיא תגיד שזה היה שונה מהפעמים הקודמות... איך אני יכול לגרום לה לגמור כי היא אומרת שבחיים היא לא גמרה

שיעור בסיפוק נשים

בתחילה תחבק טלטף במיוחד בשיער עים קצות העצבעות תעסה ברגש את קרקפת הראש עבור לאוזניים פנים .עבור לכתפיים תציע מסג טוב {עדיף עים שמן או קרם מבושם ואיכותי}גלוש לאורך כל הגב דלג לטוסיק וכמובן לאורך הרגליים לקק ומצוץ {כמו גלידה טובה ומיוחדת}את כפות הרגליים .הפוך את הגברת הנכבדה על גבה והתחל שוב מהגליל העליון לכיוון הגליל התחתון {נשיקות ליטופים וליקוקים}היתמקד באיזור הדגדגן ובמיוחד בנקודת הגי {חלקו העליון}שתף במישחק גם את אצבעות ידיך ואת המשך הדרך אני מקווה שאתה יודע.ותדע איך להיסתדר.חשוב מאוד מאוד לילחוש מילות אהבה וחיבה וכמובן ליפנה כל ביצוע שאל את בת זוגתך מה היא אוהבת יותר ומה פחות .כך שתוכל להישתפר ולילמוד לפעמים הבאות .בהצלחה ובהנאה רבה .{הכותב והמלחין הוא בעל ניסיון רב מאוד בתחום}

כבר

אמרתי לך איך אל תכנס לשום אתר אתה חייב לבד והנוסחה הפשוטה היא לתת לה את נשמתך לעשות הכל ללא שמץ של בושה והרבה הרבה הרבה זמן למשוך אותה

בואנה את ממש כאילו את מכירה אותי אסי בעיני הוא הדבר האמיתי אין עליו (רציני)

תגובה

לא תמיד אפשר לדעת לפעמים ה מתכון להצלחה משול ל תרגום זמן לכסף
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר