לספק אישה

לספק אישה

איך אני יכול לספק אישה מנוסה בסקס ככה שהיא תגיד שזה היה שונה מהפעמים הקודמות... איך אני יכול לגרום לה לגמור כי היא אומרת שבחיים היא לא גמרה

תקשיב טוב גבר גברי ומסוקס ,אתה מתחיל ככה אחרי הדיבורים והחנאטריש אתה עומד ממולה עירום שניכם עירומים תנשק ותצמד ותרד לאט לאט בסיבובי 8 לעבר הפיטמות כשבוזמנית אתה מסובב אצבע רטובה סביב הדגדגן ,ואחרי דקות ארוכות מגיע אם שפתיך לדגדגן, בדגדגן,אתה מצמיד את השפתיים לדגדגן ואם הלשון מסובב על הדגדגן לאט לאט לאט הרבה הרבה זמןואז לאט להחדיר אצבע ולסובב למשוך את הפעילויות הנ"ל לאורך של לפחות 20 דקות ואז להתחיל לאט לאט לחדור ולבקש מהגברת שבו זמנית היא תלטף לעצמה את הדגדגןבסיבובי הסיפרה,8,ואז היא תתחיל לדבר שפה לא ברורה ואז תדע שאתה מלך

לפי השאלה שלך חסר לך קצת ניסיון ...

אז לך תתלמד ותתמקצע עם אחרות ותגיע אליה תותח על.. סתאםםם!!! כדי שזאת תהיה עבורה פעם בלתי נשכחת תנטרל את הרצונות שלך , ההנאה שלך אמורה להיות (לצורך העיניין) שולית , תתמקד בה.. תקרא את שפת הגוף שלה.. תעבור על כל ס"מ בגופה מכפות הרגלים ועד הראש.. לאט לאט.. תהיה קשוב לתגובות שלה (לאלו שאינן נאמרות במילים) תשאר רגע נוסף באותה נקודה בה היא הגיבה "בצורה חיובית"... תשנה את המגע שלך מרך ועדין לטיפה יותר "אגרסיבי".. (לא אלים) תלחש לה מילים תוך כדי.. ובעיקר תחמיא לה על הגוף המשגע שלה, על הניחוח המטריף.. תשתמש בכל חמשת החושים שלך ותפעיל את כל חמשת החושים שלה.. תהיה יצירתי תשלב שוקולד, קצפת , תותים וכו'.. מוזיקה נעימה.. מסא'ג מפנק , תבשל אותה על אש נמוכה... ותביא אותה לאט לאט ל"מטרה". תראה לה כמה חשוב לך שהיא תהנה.. עד כמה שאתה חושק בה... אבל יחד עם זאת שונה ממרבית הגברים.. תעניק לה את התחושה שהיא הכי מושלמת... תחמיא לה על מה שהיא עושה למענך..(אחרי שאתה קופחת היא וודאיי תירצה לפצות אותך) תאמר לה שמעולם לא חשת כ"כ טוב.. יחד עם זאת לאורך כל הדרך אל תשדר חוסר ביטחון , נשים לא אוהבות גברים חסרי ביטחון.. וכמובן שאל תנסה להוציא את עצמך תותח על ..תמצא את נקודת הבניים..ותתנהל בהתאם.. אל תהיה נלהב מידיי וגם לא אדיש.. ואחרי הכל.. תקום תביא לשניכם לשתות.. תהיה ג'נטלמן... ותאמר לה ברכות כמה שהיה מדהים ובלתי נשכח .. מילים נוגעות בנו יותר, יש כח עצום למילים.. תשאל גבר מה הסקס הכי טוב עבורו הוא יענה לך "באתי, התפשטתי,זיינתי הלכתי" תשאל אישה היא תענה "הוא אמר לי כמה אני יפה, הוא החמיא לי על הצבע שיער, הוא אמר שהעיניים שלי מטריפות, הוא לחש שהבושם שלי משגע... הוא היה קשוב, הוא היה מרוכז בי" במילים אחרות.. תגיע אליה דרך מילים.. זה עושה מחצית מהעבודה.. הייתר כמו כולן...

סמדר

כל הכבוד לך זה נראה שיש לך ידע עשיר אבל איך יכול ליהיות שהיא אף פעם לא גמרה זה בולשיט לדעתי אפשר לענג אישה גם בלי מחמאות אבל עם המון השקעה

לסמדר

זה זמן מה אני עוקב אחרי התגובות שלך. הך נכונות אבל גם חמות עם רגש חיובי לשואלים,זה בניגוד ללעג, וקלס, חוסר ידע וטפשות לפעמים המשתמעים מחלק מהתגובות כאן. בתגובה נ"ל התעלית ממש. קצת כמו הוראותיו של שייקספיר לשחקניו:-) . התגובות לרוב מעידות על הכותבים ואת יוצאת אישה אישה. איפה מוצאים נשים כאלה?? הפכתי לגרופי שלך.

עוד לסמדר

זה חלק מהקטע מהמלט : Hamlet Be not too tame neither, but let your own discretion be your tutor: suit the action to the word, the word to the action; with this special observance, that you o'erstep not the modesty of nature: for any thing so overdone is from the purpose of playing, whose end, both at the first and now, was and is, to hold, as 'twere, the mirror up to nature; to show virtue her own feature, scorn her own image, and the very age and body of the time his form and pressure. Now this overdone, or come tardy off, though it make the unskilful laugh, cannot but make the judicious grieve; the censure of the which one must in your allowance o'erweigh a whole theatre of others.

תקשיב טוב גבר גברי ומסוקס ,אתה מתחיל ככה אחרי הדיבורים והחנאטריש אתה עומד ממולה עירום שניכם עירומים תנשק ותצמד ותרד לאט לאט בסיבובי 8 לעבר הפיטמות כשבוזמנית אתה מסובב אצבע רטובה סביב הדגדגן ,ואחרי דקות ארוכות מגיע אם שפתיך לדגדגן, בדגדגן,אתה מצמיד את השפתיים לדגדגן ואם הלשון מסובב על הדגדגן לאט לאט לאט הרבה הרבה זמןואז לאט להחדיר אצבע ולסובב למשוך את הפעילויות הנ"ל לאורך של לפחות 20 דקות ואז להתחיל לאט לאט לחדור ולבקש מהגברת שבו זמנית היא תלטף לעצמה את הדגדגןבסיבובי הסיפרה,8,ואז היא תתחיל לדבר שפה לא ברורה ואז תדע שאתה מלך

שיבס ריגל או איך שלא מכנים אותך אתה תותח

תודה ויום טוב דנה'לה אני רק אמיתי ולא צבוע , מאיזה שהיא תוכנית ריאלטי מפגרת

לא הבנתי מה מאיזה תוכנית ריאלטי ומי מפגרת ??

שיבס ריגל או איך שלא מכנים אותך אתה תותח

זה גם מיועד

לכל האפסיים שמשתתפים בתוכניות הביזבוז כסף עלאק ריאלטי שיעבירו את הכסף המבוזבז הזה לשניידר וכאלה מי צריך לראות את הדביל הזה בוביל עלאק דורבןכל הדורבנים עכשיו מתביישים שאחד כזה מכנה את עצמו בשמם והבת הפרה המכוערת שלו אם הדיים של לרדת בגדול,או הסתומה ממפרץ האהבה במכמורת אם היו מכניסים את השכל שלהם בנחליאלי הוא היה בא בקיץ במקום בחורף סתומים חסרי עמוד שידרה

התוכניות האח הגדול ,מפגרת ומפרץ אהבה מפגרת תת רמה

הבנת דנהל'ה?

לא הבנתי מה מאיזה תוכנית ריאלטי ומי מפגרת ??

התוכניות האח הגדול ,מפגרת ומפרץ אהבה מפגרת תת רמה

מי בכלל רואה טלויזיה ?

כל התוכניות בטלויזיה הם ברמה נמוכה וירודה מרווחים הרבה כסף על חשבון אנשים משועממים למעט התוכנית בטיפול של המטורף אסי דיין

זה גם מיועד

לכל האפסיים שמשתתפים בתוכניות הביזבוז כסף עלאק ריאלטי שיעבירו את הכסף המבוזבז הזה לשניידר וכאלה מי צריך לראות את הדביל הזה בוביל עלאק דורבןכל הדורבנים עכשיו מתביישים שאחד כזה מכנה את עצמו בשמם והבת הפרה המכוערת שלו אם הדיים של לרדת בגדול,או הסתומה ממפרץ האהבה במכמורת אם היו מכניסים את השכל שלהם בנחליאלי הוא היה בא בקיץ במקום בחורף סתומים חסרי עמוד שידרה

אהבתי את הבדיחה על הנחליאלי

תודה נשמה ,יש לי מאגר של כאלה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר