אז רגע.. אני בתולה או לא?

אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין בפעם הראשונה [רק הפעם הראשונה שלי], ואני מודה שזה היה יותר כואב ממה שחשבתי, אבל עדיין יכולתי לסבול את זה, ולהנות הרבה יותר בהמשך.. :) אני יודעת שאמור לרדת דם כי קרום הבתולים נקרע, ולי לא ירד דם.. זה כניראה אומר שקרום הבתולים שלי גמיש ועוד לא ניקרע.. השאלה שלי היא- אם אמא שלי תיקח אותי לגניקולוג\רופא נשים, והוא יערוך בדיקה שתראה אם אני עדיין בתולה או לא, מה תהיה התוצאה שלה? תודה מראש.. :)

המ..

אני חושבת שתופיעי כבתולה בבדיקה.. אבל אני לא בטוחה.. עדיף לחכות לתגובות של יותר מבינים מימני..

קרום יכול להיקרע ולא ירד דם

ויכול להיות שהוא נקרע גם לפני ללא ידיעתך.. חוץ מזה שאת לא חייבת לעבור את הבדיקה הפיזית אם את מצהירה שאת בתולה וגם בכללי הבדיקה היא לא חובה, הוא שואל אותך אם את מעוניינת להיבדק.

תודה.. =]

אבל.. אם אמא שלי רוצה שאני יעשה את הבדיקה, אז אני חייבת? אני עוד קטינה, מתחת לגיל 18... אם היא תגיד לרופא שהיא רוצה שאני יעשה, יש לי זכות לסרב, או לפחות לבקש מהרופא להגיד לאמא שלי תשובה שיקרית? כאילו, לשמור על הסודיות שלי? יש לי זכות לזה מתחת לגיל 18? תודה מראש

שתי אפשרויות ....

קודם כל, את יכולה להגיד לאימא שלך את האמת, אין בזה שום בושה. אפשרות אחרת, את יכולה להגיד לאימא שלך שניסית לאונן עם וויברטור, ובגלל זה את כבר לא בתולה.

צודק אבל

אמא שלי תיקח משהו כזה מאוד רציני, ולפחות בינתיים אני מעדיפה לשמור את זה לעצמי...

אני וחבר שלי קיימנו יחסי מין בפעם הראשונה [רק הפעם הראשונה שלי], ואני מודה שזה היה יותר כואב ממה שחשבתי, אבל עדיין יכולתי לסבול את זה, ולהנות הרבה יותר בהמשך.. :) אני יודעת שאמור לרדת דם כי קרום הבתולים נקרע, ולי לא ירד דם.. זה כניראה אומר שקרום הבתולים שלי גמיש ועוד לא ניקרע.. השאלה שלי היא- אם אמא שלי תיקח אותי לגניקולוג\רופא נשים, והוא יערוך בדיקה שתראה אם אני עדיין בתולה או לא, מה תהיה התוצאה שלה? תודה מראש.. :)

לא חייב לרדת דם!

מזל טוב את כבר לא ילדה-את אישה

וואו

למרות שזה לא מרגיש כל כך שונה, השינוי הוא דרסטי בכל מיקרה.. אני ירגיש הבדל?...

תודה.. =]

אבל.. אם אמא שלי רוצה שאני יעשה את הבדיקה, אז אני חייבת? אני עוד קטינה, מתחת לגיל 18... אם היא תגיד לרופא שהיא רוצה שאני יעשה, יש לי זכות לסרב, או לפחות לבקש מהרופא להגיד לאמא שלי תשובה שיקרית? כאילו, לשמור על הסודיות שלי? יש לי זכות לזה מתחת לגיל 18? תודה מראש

אני ב"שוק" ממך ילדונת

מה זה פה אירן???תסבירי לאמא שלך שמאז שהיא עלתה...לא יודע מאיפה[או ההורים שלה] השתנו כמה דברים,אחד מהם זה חופש הבחירה שלך להנות מהגוף שלך[בהנחה שאת לא עושה את זה מתוך לחץ של חבר]היא לא יכולה להכריח אותך לעשות את הבדיקה כי אין פה שום עניין בריאותי,ונגמר כבר נושא "כבוד המשפחה"עכשיו אנחנו בעניין של "כבוד האדם וחרותו"!!! מילא אם היית בת 13 אבל את עוד מעט חיילת!!!תסבירי לה אני בטוח שהיא תבין.

תשובה

אז ככה, רופא נשים לא יוכל לדעת אם קיימת יחסיי מין או לא. מה שכן הוא יוכל לראות אם קרום הבתולים שלם או נקרע או נקרע בחלקו. בכל מקרה לפניי תחילת יחסיי מין תמיד כדאי ללכת לרופא נשים לבדיקה רק לוודא שהכל תקין. שימשיך לך בכייף

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

בת כמה את ???

שתי אפשרויות ....

קודם כל, את יכולה להגיד לאימא שלך את האמת, אין בזה שום בושה. אפשרות אחרת, את יכולה להגיד לאימא שלך שניסית לאונן עם וויברטור, ובגלל זה את כבר לא בתולה.

אתה באמת חושב...

שלאמא כזו שמרנית, שאפילו לא סומכת על התשובה של הבת שלה אלא לוקחת אותה לרופא נשים שיאשר לה שהבת שלה בתולה- באמת אפשר לספר על אוננות ושימוש בויברטור?! בחייך, get real!

היום 16 =]

מזל טוב נשמה

תגידי כפרה מה זה משנה אם את בתולה ולמי זה משנה אם הוא מת עליך ואת עליו אז עזבי את זה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר