שכבתי בפעם הראשונה ועכשיו אני חוששת מהריון

קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה שלי עם חבר שלי שכבר 3 חודשיים אנחנו יחד, אבל לא השתמשנו בקונדום הוא אמר לי שהוא לא אוהב ובגלל זה הוא יגמור בחוץ מה שבאמת קרה, הוא אומנם גמר בחוץ אבל השפיכה הייתי עלי ועל איזור איבר המין שלי, סיפרתי לחברה והיא אמרה שזה מסוכן כי גם ככה אני עשויה להיכנס להריון. האם זה נכון?

כן,זה נכון. יש סיכוי מסויים להריון. אגב...

החבר שלך לא אוהב קונדומים. אחלה. האם הוא מעדיף ילד? מי שלא יודע לקחת אחריות, לא בשל לקיים יחסי מין. ואני מדברת כמובן גם עלייך ועל זה שאינך לוקחת גלולות.

...

גם בלי שום קשר לזה שהוא גמר על איבר המין שלך יש סיכוי להריון גמירה בחוץ היא לא הגנה מושלמת מפני הריון, לפני שהגבר גומר נפלט זרע בגלל זה את יכולה להיכנס להריון

אז ככה

הסיכוי להריון נמוך. ברמה העקרונית אם מגיע זרע לפתח הנרתיק כשיש ביוץ אז יש סיכוי להריון. משגל נסוג איננו שיטת המניעה הבטוחה ביותר בעולם אם נדבר בלשון המעטה..... למה לא תשתמשי בגלולות או אמצעי מניעה יעיל אחר? שימשיך לכם בכייף

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

נכון וחצי בת כמה את ???בחרתם אולם לחתונה ???ותזמינו חדר ילדים בשילב

אז ככה

הסיכוי להריון נמוך. ברמה העקרונית אם מגיע זרע לפתח הנרתיק כשיש ביוץ אז יש סיכוי להריון. משגל נסוג איננו שיטת המניעה הבטוחה ביותר בעולם אם נדבר בלשון המעטה..... למה לא תשתמשי בגלולות או אמצעי מניעה יעיל אחר? שימשיך לכם בכייף

תגידו איזה עוד אמצעי מניעה טובים יש?

חוץ מקונדום וגלולות?

לאונן בלבד אחד לשניה אם אתן\ם רוצים הנאה בטוחה או אנאלי

וכשתגיעו למקום מבטחים יעני שתוכלו להזדיין חופשי אז תהנו עד הסוף זה הכי בטוח אם אתם רוצים לישון בשקט ושההנאה תיהיה סבבה

שואלים על אמצעי מניעה, ואתה מציעה אנאלי?

קודם כל, גם באנאלי יש "סכנה" להריון (אומנם יחסית קלוש, אבל למה להסתכן?). באתר הבאה יש מספר אמצעי מניה. אפשר גם לחפש בגוגל (פשוט לכתוב "אמצעי מניעה").: http://www.shilo4u.org.il/default.asp?id=33

שכבתי בפעם הראשונה ועכשיו אני חוששת מהריון

קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה שלי עם חבר שלי שכבר 3 חודשיים אנחנו יחד, אבל לא השתמשנו בקונדום הוא אמר לי שהוא לא אוהב ובגלל זה הוא יגמור בחוץ מה שבאמת קרה, הוא אומנם גמר בחוץ אבל השפיכה הייתי עלי ועל איזור איבר המין שלי, סיפרתי לחברה והיא אמרה שזה מסוכן כי גם ככה אני עשויה להיכנס להריון. האם זה נכון?

כשהזין עומד הראש לא חושב

אם כל כך רציתם בזה..לפחות בחוכמה! את צריכה להיות בקטע הזה יותר חכמה ממנו ולדרוש לפחות קונדום(שגם זה לא 100%הגנה)

שואלים על אמצעי מניעה, ואתה מציעה אנאלי?

קודם כל, גם באנאלי יש "סכנה" להריון (אומנם יחסית קלוש, אבל למה להסתכן?). באתר הבאה יש מספר אמצעי מניה. אפשר גם לחפש בגוגל (פשוט לכתוב "אמצעי מניעה").: http://www.shilo4u.org.il/default.asp?id=33

נכון זה האמצעי מניעה הכי טוב שלא יזדיינו לא הבנת כל דבר צריך לפרש עד הסוף?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר