דחוף-לקחת פוסטינור או לא?

שכבתי אתמול עם מישהו בהתחלה עם קונדום ובאמצע הוא הוריד אותו וגמר בחוץ, אני לא לוקחת גלולות והווסת האחרונה שלי היתה לפני 16 יום, הבחור שהייתי איתו אמר לי שלפני הגמירה יש טיפות הקדמה כאלה וזה יכול לגרום להריון, למרות שגמר בחוץ. מה לעשות? אני לא רוצה לקחת את הכדור וגם לא רוצה הריון?

למה הוא הוריד את הקונדום?

האם היתה חדירה בלי קונדום? ואם כן, למה הסכמת לזה? באיזה שלב של המחזור את עכשיו? (כלומר כמה זמן עבר מתחילת הווסת האחרונה, וכמה זמן היא היתה)

תשובה לאייל

כן, היתה חדירה בלי קונדום, לכן אני חוששת. הוא הוריד את הקונדום כי הייתי יבשה וזה כאב. מאז הווסת האחרונה עברו 16 ימים. והוא גמר בחוץ.

אז אם היתה חדירה בלי קונדום, בשביל מה שמתם אותו בהתחלה?

בקיצור, קימת יחסי מין לא מוגנים, השיא הפוריות שלך, מה אני אגיד, חוץ מבהצלחה. זה שהוא גמר בחוץ זה לא שיטה. יש טיפות מוקדמות, וחוץ מיזה, לכי תדעי אם לא התפספס לו שפריץ אחד בפנים. את צריכה לעשות את החשבון לעצמך, אומנם הסיכוי להריון הוא לא גבוהה, אבל הוא קיים.

תשובה לאייל

שמנו אותו בהתחלה בגלל שאני בלי גלולות, אני לא מבינה מה לא ברור פה? בשלוש השנים האחרונות קיימתי יחסים עם קונדום בלבד ואותו יום היתה מעידה, קורה מה לעשות, נכון שזאת היתה טעות חמורה שלא תקרה שוב אבל קרה. בהתחלה הוא שם אותו ובמהלך הפעילות הוא הוריד אותו. אתמול דיברתי איתו והוא אמר שהוא בטוח שהוא גמר הכל בחוץ. אני מסתמכת על זה שלפני הרבה שנים שכבתי עם חבר שהיה לי במשך כמה חודשים בלי קונדום ובלי גלולות ולא קרה כלום. וגם לפני כמה שנים לא היה בכלל קונדום, אז מה היו עושים פעם? אני מאוד מקווה שאני אקבל מחזור והכל יעבור בשלום, אני לא אקח כדור אם האחוזים שנכנסתי להריון הם אפסיים. אם מישהו חושב אחרת אני אשמח לשמוע.

אני חושבת שלא כדאי לך לקחת סיכון

גם אם הסיכויים הם אפסיים, מה איכפת לך לקחת פוסטינור ולהיות בראש שקט????? תאמיני לי שאם תגלי שאת בהריון את תתחרטי על הרגע שלא לקחת ואם תצטרכי לעשות הפלה את תקללי את עצמך. אל תעשי שטויות. תקחי את הגלולה הזאת. אני פעם אחת לקחתי ולא קרה לי כלום. לא היו לי תופעות לוואי. יכול להיות שסתם לקחתי אותה אבל זה עדיף מאשר משהו חמוד היה קורה!! אגב- הגלולה עולה 100 שקל!! שהוא ישלם!!

לליטל

כמה טוב לקבל תגובה מבחורה, הרבה יותר מבינה ואיכפתית, אז קודם כל תודה, ולגבי זה שהוא ישלם, לא נראה לי, בהתחלה הוא אמר: אני אקנה לך את הגלולה הזאת מחר, ואחכ שהוא ראה שאני נלחצת הוא חשב שאני אקנה בעצמי ואמר כולה 100 שח תקני אותה ונהיה שקטים.

:)

לעונג הוא לי :) תקשיבי מתוקה, מה זה משנה מי יקנה??? מה עדיף, להתווכח מי ישלם על ההפלה????????? את מבזבזת זמן!!! לכי תקני כבר את הגלולה הזאת. דקה שלא חשבת ואת יכולה להתחרט כל החיים שלך. תהיי בראש שקט! ותתחילי לקחת גלולות כבר!!!! בת כמה את??

שיכנעת אותי

אני בת 29 ולכן אני חוששת לקחת את הכדור, כדי שזה לא יעשה לי בעיות להכנס להריון בעתיד. אני לא לוקחת גלולות כי אין לי מישהו קבוע, אבל עד שילשום הקפדתי תמיד על קונדום. התקשרתי עכשיו למרפאת נשים וכיוון שהרופא נשים שלי לא היה אז העבירו אותי לאחיות והאחות הזאת היתה ממש לא נחמדה, התחילה להגיד לי כמה זה לא בסדר מה שעשיתי במקום לעזור לי. נראה לי שאני באמת אקנה את זה וזהו, אני יותר מדי לחוצה ולא ממש מצליחה לתפקד.

תקשיבי...

את בת 29 ומתנהגת כמו מישהי בת 18 שרק אתמול שכבה עם מישהו.. מה הקשר שזה יגרום לך בעיות להיכנס להריון?? אין קשר בכלל. ולמה להתקשר לרופא שלך? מה עשית מזה??? את ממש נסחפת. לכי כבר לסופר פארם. ככל שעובר הזמן היעילות של הגלולה הזו יורדת. ובזה נגמר הדיון. המשך יום מקסים

שכבתי אתמול עם מישהו בהתחלה עם קונדום ובאמצע הוא הוריד אותו וגמר בחוץ, אני לא לוקחת גלולות והווסת האחרונה שלי היתה לפני 16 יום, הבחור שהייתי איתו אמר לי שלפני הגמירה יש טיפות הקדמה כאלה וזה יכול לגרום להריון, למרות שגמר בחוץ. מה לעשות? אני לא רוצה לקחת את הכדור וגם לא רוצה הריון?

ברור שלקחת ויפה שעת אחת קודם

תקשיבי...

את בת 29 ומתנהגת כמו מישהי בת 18 שרק אתמול שכבה עם מישהו.. מה הקשר שזה יגרום לך בעיות להיכנס להריון?? אין קשר בכלל. ולמה להתקשר לרופא שלך? מה עשית מזה??? את ממש נסחפת. לכי כבר לסופר פארם. ככל שעובר הזמן היעילות של הגלולה הזו יורדת. ובזה נגמר הדיון. המשך יום מקסים

לכל המתעניינים: לקחתי את הגלולה בזה הרגע

אני מקווה שזה לא מאוחר מדי, אבל לקחתי אותה, מקווה שזה מאחורי ושהכל יהיה בסדר.

ותודה לכולם!

הוא גמר בחוץ

הטיפות של ההקדמה אם ריר של זרע , תלוי בגוף שלך, יש כאלה שכן נכנסות מריח להריון . המלצה גומי גומי תרדוף ולא זין תחתוף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר