בנות,אני ישמח לדעת את דעתן, ום בנים אפשר :-)

אוקיי אני יודעת שזאת שאלה קצת מוזרה,וזה לא כ"כ קשור לפורום הזה אבל גם הסיטואציה שניתקלתי בה היתה לחלוטין מוזרה. אז ככה, הכרתי מישהו ושכבתי איתו,הוא ניראה חתיך לאללה ויפה ומשך אותי, המין היה גם מדהים ברמות, הקטע הוא ששכבתי איתו שמתי לב לדבר שלא ניתקלתי בו מעולם עם שום בחור שהייתי איתו,והאמת שזה דיי הגעיל אותי, הבן אדם מוריד שערות מכל מקום אפשריבגופו- במיפשעה הכל חלק, רגלים,ידיים, בית שחי, חזה,והוא לא חלק טיבעי,וזה פשוט הוריד לי מימנו ואני לא יודעת זה נתן לי הרגשה כאלו אני שוכבת עם בחורה, זה ממש לא שאני אוהבת גברים שעירים, אבל למען השם לשכב עם מישהו שעושה רגליים, בית שחי ומיפשעה?!?!?!? אין לן שערה אחת על הגוף זה לא ניראה לכם מוגזם או שזאת רק אני? סתם מעניין אותי לידע כללי עם עוד בחורות שהיו רואות כזה דבר אם זה היה מבחיל אותן, ומפריע, או שזאת רק אני?, ולגברים למה לעזאזל אתם עושים את זה?????

עלמה..

ברמה הכללית אם גבר מרגיש לא בנוח עם הגוף שלו כשהוא שעיר אני שמחה בשבילו שמצא פיתרון פשוט שגורם לו להרגיש יותר נוח בעור של עצמו. אני יכולה להזדהות עם חוסר הנוחות עם השיער, אני לא אישה שעירה ולמרות זאת מרגישה הרבה יותר אסתטית כשאני חלקה לגמרי. ברמה האישית לא הייתי נגעלת. אפילו להיפך, שמחה שהוא מנסה להרגיש יותר בנוח עם עצמו. אני אעדיף גבר חלק ונטול מעכבות, למול גבר שעיר ברמה סבירה כמו שאת מתארת שמרגיש לא נוח בכלל. שורה תחתונה, זכותך המלאה לאהוב את הביטוי לגבריות, שיעור כחלק מהחשק שלך לשכב עם אותו אדם או סתם לאהוב את המראה שלו. אין בזה כל רע, את גם לא צריכה להרגיש שאת לא בסדר, לכל אחת ואחד יש העדפות שונות! בסופו של דבר את זו שנכנסת למיטה עם אותו הגבר ולא אף אחת אחרת.

אני בעד גברים שיראו כגברים אם כי לא שעירים מדי,

ובאשר לנשים אני סולד מנשים חלקות לגמרי המסירות את שער מפשעתן (כולל שער הערווה), משום שהשיעור הנשי ברמה הסבירה הוא חלק אינטגרלי מן המראה הנשי הבשל והטבעי. לבוא במגע עם אשה חלקה למשעי מעורר בי אסוציאציה פדופילית, איכס...

את יכולה לדברי איתו ולהסביר לו שהוא יפה כשהוא שעיר ושהוא לא צריך להוריד שערות בשביל להיות יפה

עלמה..

עלמה גם אני איתך בקטע הזה, כי אני חושב שגבר שמוריד שערות גם למטה רוצה להרגיש באיזה שהיא מידה נשיות.כאילו מה נשאר?לעשות גבות וללכת לגניקולוג? ועזבו את הבולשיט של אסטטיות וכאלה.! ובקשר אליך יואב מה יותר יפה מאישה חלקה לגמרי????כאילו אישה זה לא הדבר הכי עדין בעולם?שהכל טהור בו?לפחות ככה אני חושב..בכל מקרה עלמה גם אני חושב כמוך.....ארז

למה ולמה

השאלה לגברים למה הם עושיפ את זה היא כמו שאני שואל: נשים, למה אתן עושות שדיים כמו תפוזים נוקשים? זה ממש הפוך ממחרמן...

תשובה לגבי המגלח הצעיר

תראי יש בחורים שקיבלו הרבה פידבאקים חיוביים על כמה שהם נאים יותר כחלקים. או יתכן והוא יצא במקרה עם בחורה או שתיים שהן אהבו חלקים והוא חושב בגלל אותן בחורות שזה יותר טוב. למה לא פשוט תשאלי אותו למה הוא מגלח (בעדינות) יתכן והתשובה שלו לפתור לך בקלות את הבעיה. תדעי שיש הרבה מקומות שגבר חלק נחשב בהן יותר מושך אצל הצפוניות בעיקר. אם את רוצה משהו יותר שעיר תבואי אלי

זה די מגעיל, גם לי היה אחד כזה...אולי זה אותו אחד???

זה עניין של טעם! אני לדוגמא מעדיפה בנים חלקים..כל השיער סתם מפריע ומכוער ומגעיל..

אין ספק שזה דוחה

לא הייתי רוצה לחות יחסים אינטימיים עם מישהו שהוא יותר חלק ממני (ואני חלקה!) אבל תסתכלי על הצד החיובי- זה בטח נעים מאוד למגע. אולי הוא שחיין...?

אני הייתי רק איתה ולא איתך

סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני לא מגולח

אין ספק שזה דוחה

לא הייתי רוצה לחות יחסים אינטימיים עם מישהו שהוא יותר חלק ממני (ואני חלקה!) אבל תסתכלי על הצד החיובי- זה בטח נעים מאוד למגע. אולי הוא שחיין...?

הוא לא שחיין,הוא שוחה סתם בתור תחביב...

אולי,העולם אכן קטן...מאיפה זה שיצאת איתו היה גר בארץ?

תשובה לגבי המגלח הצעיר

תראי יש בחורים שקיבלו הרבה פידבאקים חיוביים על כמה שהם נאים יותר כחלקים. או יתכן והוא יצא במקרה עם בחורה או שתיים שהן אהבו חלקים והוא חושב בגלל אותן בחורות שזה יותר טוב. למה לא פשוט תשאלי אותו למה הוא מגלח (בעדינות) יתכן והתשובה שלו לפתור לך בקלות את הבעיה. תדעי שיש הרבה מקומות שגבר חלק נחשב בהן יותר מושך אצל הצפוניות בעיקר. אם את רוצה משהו יותר שעיר תבואי אלי

אני ממש לא רוצה מישהו שעיר...

כל הגברים הייתי איתם עד עכשיו לא היו שעירים, חבר לשעבר שלי שהייתי איתו כמה שנים היה דייני, והיה לי גם חבר רוסי, ככה שהשיער המועט שהיה להם על הגוף היה גם בצבע בלונד... זה ממש לא מדליק אותי שעירים,אני פשוט לא מבינה למה גבר מוריד שיער בכל חלק בגוף, בבית השחי לדוגמא זה נישמע שפוי? אני קיבלתי הלם באותו הרגע, ורואים שהוא מרוצה מזה וזה גורם לו להרגיש ככה בנוח לכן לא נעים לי לדבר איתו על זה.

זה עניין של טעם! אני לדוגמא מעדיפה בנים חלקים..כל השיער סתם מפריע ומכוער ומגעיל..

את באמת מעדיפה גבר שאין לי אפילו שיערה אחת על הגוף?

שהרגליים הידיים ולמעשה כל הגוף שלו חלק לגמרי?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר