מה ההסתברות????דחוף

היי .. זה לא קורה אף פעם כי אני נורא זהירה ...אבל ביום שני האחרון 16/10 יצאנו שתינו ...ושכבנו ללא הגנה שבוע לפני כן ביום שני 9/10 קיבלתי ... המחזור שלי סדיר (אולי איחור של יום או יום לפני ) כידוע לי בשבוע שאחרי סיום המחזור ההסתברות אפסית ...אומנם קיים סיכוי להריון אך אפסי... ובכל זאת רציתי לדעת ..אם ייתכן מצב של הריון? יומיים אחרי שסיימתי ... תודה מראש "איפנוטיק"

אם קיבלת מחזור אז אין מצב שנכנסת להריון...

הסיכוי קיים, נקווה שלא נכנסת להריון

אם יהיה לך אחור בוסת עשי בדיקה ביתית לגלוי הריון ובפעם הבאה בלי שטויות!!

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

תודה על תגובתך ...מתי לעשות בדיקה?

ומה רמת האמינות שלה?

אם קיבלת מחזור אז אין מצב שנכנסת להריון...

יעל תקראי שוב ותביני ....

מה שבעצם אמרתי זה שיומיים לפני המגע המיני סיימתי מחזור ... אז איך תשובתך בכלל עונה לי? וחוץ מזה ליידע כללי ישנן נשים שבמהלך השבוע של המחזור ..יכולות להקלט להריון הסיכוי אפסי אך אפשרי ...וכמובן זה לא מה שהצגתי ...

תודה על תגובתך ...מתי לעשות בדיקה?

ומה רמת האמינות שלה?

שלומלום על איחור אני אוכל לדעת רק ב9 הבא ...

כתבת לי בתגובתך "אם יש לך איחור תעשי בדיקה..." אם יהיה או לא יהיה איחור אוכל לדעת רק בחודש הבא כלומר ב9 לחודש הבא.... כנראה שלא ממש הבנת את דבריי או שאני לא הסברתי טוב.. אמרתי שביום שני האחרון 16/10 קיימנו יחסים ללא הגנה .. יומיים לפני סיימתי (הדימום יסתיים ,קיבלתי בדיוק שבוע לפני אותו היום 9/10) הצגתי תאריכים בכדי שיהיה ברור... 9/10 - קיבלתי 14/10 - סיימתי 16/10 - שכבנו מה ההסתברות? ומתי לערוך בדיקה?

14 יום לאחר היחסים, אמינות הבדיקה גבוה מאוד

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+

שלומלום על איחור אני אוכל לדעת רק ב9 הבא ...

כתבת לי בתגובתך "אם יש לך איחור תעשי בדיקה..." אם יהיה או לא יהיה איחור אוכל לדעת רק בחודש הבא כלומר ב9 לחודש הבא.... כנראה שלא ממש הבנת את דבריי או שאני לא הסברתי טוב.. אמרתי שביום שני האחרון 16/10 קיימנו יחסים ללא הגנה .. יומיים לפני סיימתי (הדימום יסתיים ,קיבלתי בדיוק שבוע לפני אותו היום 9/10) הצגתי תאריכים בכדי שיהיה ברור... 9/10 - קיבלתי 14/10 - סיימתי 16/10 - שכבנו מה ההסתברות? ומתי לערוך בדיקה?

הבנתי

כפי שאמרתי יש סיכוי להריון, תעשו בדיקה בתאריך 30/10 אם לא תקבלי מחזור קודם.

שלומלום

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר