חבר שלי רוצה רק פעמיים בשבוע

חבר שלי מעוניין לשכב רק פעמיים בשבוע , והוא יודע שאניי מעוניינת ביותר מה לעשות אני אוהבת יותר אנחנויוצאים כבר שנתיים ו... עם הזמן זה יורד ויורד ברמה שאני כבר בוכה וזה פשוט לא מעניין אותי הוא אומר לי שככה הוא!!!!!!!!! מה יהיה שניתחתן מה????????????????

תעשו יציקה של הפין שלו

ותשתמשי בזה כשהוא לא רוצה לשכב.

למה ?

יש היום ויברטורים שיודעים לעשות גם קפה, אז למה יציקה ?

חבר שלי מעוניין לשכב רק פעמיים בשבוע , והוא יודע שאניי מעוניינת ביותר מה לעשות אני אוהבת יותר אנחנויוצאים כבר שנתיים ו... עם הזמן זה יורד ויורד ברמה שאני כבר בוכה וזה פשוט לא מעניין אותי הוא אומר לי שככה הוא!!!!!!!!! מה יהיה שניתחתן מה????????????????

אני ההיפך ממנו

למה לא ניפגשנו ואז הבעיה היתה ניפתרת ?

הוא לא רוצה גם שתרדי לו? הוא ממש חולה

ואם הוא כן רוצה, אז למה לא? אולי יש לו בעיה באיבר המין, שלוקח כמה ימים עד שהיא עוברת, וחוזרת שוב אחרי מגע מיני. היה לי דבר כזה (סוג של פטרייה, לא זוכר בדיוק מה), כל יום, אחרי לילה של סקס (אפילו מגע מהיר וקצר) היה ניהייה לי אדום על איבר המין, וקיום יחסי מין במצב כזה היה כואב. זה עבר אחרי כמה ימים, אבל גם אחרי התנזרות ממין למשך שבועיים, זה היה חוזר אחרי המפגש הבא. הלכתי לרופא, קיבלתי מישכה, ואחרי יומיים זה לא חזר יותר. דרך עגב, זה לא היה קורה (כל כך) אחרי מין אורלי. אם תשאלי אותו, סביר להניח שהוא לא יגיד שיש לו בעיה. אבל אם תרדי לו באחד הימים שהוא לא רוצה סקס, תוכלי בעצמך "לבדוק את הצנרת". בהצלחה

אפשר לשבט

אפשר לחתוך למזכרת

אפשר לשבט או לשבת עליו??למה הכוונה... בבקשה

מבלי צחוק את בבעיה ...

עכשיו הוא רוצה פעם בשבוע .. וזה בטוח ירד לפעם בחודש ולאחר פעם בעונה אז חשבי יותר מפעמיים הםא את רוצה להמשיך מאם לא תגלי מה הבעיה אז... קחי בחשבון שתצטרכי להשלים ,לא עם זה אלא להשלים והכוונה מבחוץ או עצמאית בכל מקרה חייבים לברר למה והתשובה "ככה" זה לילדים בגן בהצלחה

תבדקי באם יש לו מישהי במחסנית

יכול להיות שהוא א-מיני.

נסי לחפש את המונח בגוגל וללמוד על זה. לפני שחורצים את גורלו שווה לבדוק אם יש משהו שאת יכולה לעושת כדי לגרות אותו יותר - א. נסי לשאול אותו ב. נסי בעצמך - הפתיעי אותו בביצועים חדשים (אוראלי?), בביגוד סקסי, הפתיעי אותו במקלחת ודברי בצורה מגרה (ושאר רעיונות, זו רק רשימה חלקית, לא הכל חייב להתאים לך).

א-מיני????

למי שרוצה לקיים יחסי מין פעמיים בשבוע אתה קורא א-מיני??

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

וחבר שלי רוצה כל יום ואני רוצה רק פעמיים בשבוע מה אני יעשה ?????????

החבר שלי

מה הבעיה תחליפו חברים....

מה כבר יכול להיות .גיוון פרטנרים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר