איך מספרים לחבר שאשתו בוגדת בו?

שלום רב, יש לנו זוג חברים טובים ששניהם יקרים לנו. בשבוע שעבר האישה נראתה במצב שאינו משתמע לשני פנים עם גבר זר. איך מגיבים? האם לספר ו"לקחת אחריות" על פירוק החבילה (ברקע שני ילדים) או להתעלם ולקחת על המצפון "פיצוץ" עתידי שעלול להיות גדול יותר ועוגמת נפש גדולה לבעל המקורנן? הצילו....

איך מספרים

פשוט לא מספרים...........שותקים

זו דילמה

השאלה אם לספר או לא היא דילמה לא פשוטה. הדעה שלי היא שלא מספרים (למעט מקרים חריגים מאוד). מה שאתה כן יכול לעשות זה שיחה עם האישה גם זה לא בטוח שכדאי לעשות מציע לך לשקול היטב את צעדך. במהלך חיי היה ידוע לי על כמה וכמה מיקרים כאלה גם של נשים וגם של גברים ולא סיפרתי. הפעם היחידה שהייתי שותף לפיצוץ ארוע כזה (וגם אז לא הייי היוזם של זה) הייתה לפניי כ 10 שנים אז היה נהג אוטובוס שהתחזה להיות גרוש והציע סקס למי שהייתה אישתי, כשהתברר לאישתי שהוא התחזה וניסה להוליך שולל עוד מישהי היא הקליטה אותו והביאה את הקלטת לאישתו. למעט ארוע זה לא שיתפתי על מה שידעתי אך היו כמה מיקרים שדיברתי עם בן/ת הזוג הבוגד. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

שלומלום יש לנו סיפור משותף

איך מספרים

פשוט לא מספרים...........שותקים

כל העיר תדע חוץ מהבעל פתגם צרפתי נכון

איך מספרים לחבר שאשתו בוגדת בו?

שלום רב, יש לנו זוג חברים טובים ששניהם יקרים לנו. בשבוע שעבר האישה נראתה במצב שאינו משתמע לשני פנים עם גבר זר. איך מגיבים? האם לספר ו"לקחת אחריות" על פירוק החבילה (ברקע שני ילדים) או להתעלם ולקחת על המצפון "פיצוץ" עתידי שעלול להיות גדול יותר ועוגמת נפש גדולה לבעל המקורנן? הצילו....

לי.פ.

אני הייתי עושה משהו אחר: אם הם חברים כה טובים שלכם מה דעתך להעמיד את הדילמה בפני הבוגדת? פשוט תאמרי שראיתם אותה עם גבר זר. מצד אחד אינכם רוצים להתערב ומי יודע איזה נזק זה עלול לגרום מצד שני אתם לא חיים טוב עם העובדה שראיתם ושתקתם. ודבר נוסף: יש זוגות חברים הבטוחים שהם מכירים הכי טוב את החברים שלהם, ומכירים את הזוגיות שלהם מצוין אבל האמת היא שהם אינם יודעים מה קורה באמת אצלם. אני לא הייתי מציעה להתערב. לעולם אינך יודעת מה באמת קורה ביניהם. לעתים מה שנראה כלפי חוץ אידיליה מתברר כברירת מחדל.

היי

היי לדעתי הפיתרון הכי טוב הוא לא להתערב.לא ראית כלום, לא שמעת כלום. לך תדע אולי הוא יודע ומעלים עין? אולי גם הוא בוגד בה? אולי לא הבנת משהו נכון וסתם תיצור בעיה? שמור מרחק לא לכל חור צריך לדחוף את הלשון.

בעיה ולדעתי לא כדאי לספר לשינהם

באם את חברה טובה שלה , ספרי לה שראית / ראיתם ושיש צורך שהיא תעלם עם המאהב שלה למקומות רחוקים. חשוב ,יכול להיות שבעלה יודע ומתעלם , אין לדעת מה יש בתוך ביתם הלו את לא גרה שם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר