ימים בטוחים...

ברצוני לקבל הסבר על שיטת הימים הבטוחים, הייתי רוצה לדעת מתי הם ימי הביוץ ומעט פרטים על הגלולה של היום שאחרי. אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי תודה

יום בטוח

יום בטוח הוא יום בו לא קיימת יחסי מין בהם היה מגע של זרע עם פתח הנרתיק או בתוך הנרתיק. כל שאר הימים אינם בטוחים. יחסיי מין תמיד עם אמצעי מניעה!! גלולת היום שאחריי נועדה למקריי חרום בו היה מגע מיני לא מוגן ויש סכנה משמעותית להריון, מדובר בפצצה הורמונלית שמונעת את השתרשות הביצית המופרית ברחם וכך נמנע ההריון. אני מדגיש שגלולת היום שאחריי מיועדת למקריי חרום בלבד ובשום אופן לא כאמצעי הגנה. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

עוד שאלה...

ובכל זאת מהם הימים שבהם מתרחש תהליך ביוץ בדרך כלל? ואם היה מגע מיני ללא אמצעי מניעה והייתה חדירה אך ללא שפיכה בתוך הנרתיק, האם זוהי סיבה מספיק רצינית ללקיחת הגלולה של היום שאחרי? ועוד- האם יש לה תופעות לואי מיוחדים? תודה שוב

המשך

הימים היותר מסוכנים לקליטה בהריון הם הימים שבאמצע תקופת המחזור, כלומר במחזור של 28 יום אז מהיום ה 11 עד היום ה 16 הסיכוי גבוה ביותר וככל שמתרחקים מהם הסיכוי יורד. אני מדגיש שזה סטטיסטי ותמיד יש סיכון כי יש המון נשים שמבייצות לא לפי הספר. חדירה ללא שפיכה יכולה להסתיים בהריון כי יש את הנוזל המקדים שח האיבר הגברי שגם עלול להכיל זרע. לגלולת היום שאחריי יש תופעות לוואי אך הם הרבה יותר קלות מהריון לא רצוי. כדי לענות לך ספציפית צריך את כל הפרטים של הארוע, לתשומת לבך גלולת היום שאחריי יעילה רק 72 שעות מאז היחסים. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר