נגיעה בשדיים

נגיעה בשדיים

אנחנו נשואים יותר מעשר שנים ואצל שנינו הבן זוג הוא הפרטנר המיני היחידי מעולם. לאישתי יש בעיה שמאוד קשה לה נגיעה בשדיים והיא ממש לא רוצה שאני אגע שם. היא באה מרקע שמרני ושנים רבות לא נהנתה ממין. בשנים האחרונות היא נהנית מאוד אבל לא מגיעה לגמירה. לרוב גם קשה לה להתפשט במהלך היחסים. אני מתוסכל מזה אבל היא אומרת שעניין הנגיעה בשדיים קשה לה מידי. יש למישהו פתרון לנושא?

היי

לדעתי אין פתרון קסם לבעיה שאתה מעלה כאן.חבל שאין פתיחות מספקת בין שני בני הזוג.לדעתי אתם צריכים ללכת למטפל/פסיכולוג/או כל בעל מקצוע בתחום המיני על מנת לעזור לכם.פתרון קסם לא נראה לי שיש כאן כי הבעיה כנראה ריגשית.

יש פתיחות

תודה על התגובה שלך רציתי לציין כי דוקא יש ביננו פתיחות ומדברים על הכל. רק שבנושא הזה היא הגיעה למסקנה שקשה לה עם זה ואני צריך לותר ולקבל את ה"שריטה" שלה השאלה שלי האם זה נורמאלי? היא טוענת שהיא אוהבת אותי ונמשכת אלי. האם זה מראה בכל זאת שיש גבול ליכולת שלה להיפתח אלי? או בעיות של דימוי עצמי. ( היא לדעתי נראית מאוד טוב בחורה גבוה רזה אין לה בכלל במה להתביש)

נגיעה

יש לא מעט נשים שלא נהנות מהנגיעה בשדיים, ויש גם כאלה שזה ממש לא נעים להן. יש כמובן אחרות שנהנות מזה מאד, ואף כאלו שיכולות להגיע לאורגזמה רק מ-למשל- ליקוק ומציצה של השדיים. זה שאשתך אינה מגיעה לסיפוק מלא נורא חבל, כי היא מפסידה את אחת החויות המספקות ביותר. אם היא מסכימה ללכת לטיפול זוגי, מאד יתכן שבתוך זמן לא ארוך אתם תלמדו לגרום אחד לשניה הרבה יותר הנאה. הייתי יכול להציע ספרים של נשים המלמדות איך לשדרג את ההנאה מהמגע המיני, אבל אם אשתך מרקע שמרני למדי, זה עלול להרתיע אותה

נגיעה בשדיים

אנחנו נשואים יותר מעשר שנים ואצל שנינו הבן זוג הוא הפרטנר המיני היחידי מעולם. לאישתי יש בעיה שמאוד קשה לה נגיעה בשדיים והיא ממש לא רוצה שאני אגע שם. היא באה מרקע שמרני ושנים רבות לא נהנתה ממין. בשנים האחרונות היא נהנית מאוד אבל לא מגיעה לגמירה. לרוב גם קשה לה להתפשט במהלך היחסים. אני מתוסכל מזה אבל היא אומרת שעניין הנגיעה בשדיים קשה לה מידי. יש למישהו פתרון לנושא?

נגיעות

הבדלים בין בני זוג בתפיסה של מה מותר\ מה אסור, מה מגרה אותי או אותה, מה אני אוהב ומה היא איננה אוהבת - קיימים תמיד. בעניין הזה כדאי להקשיב ולפעמים מותר לוותר. יחד עם זאת, אם כתוצאה מכך נגרם ריחוק או ניתוק סימן שהמחיר בהתעקשות הוא גבוה מידי. במקרה כזה הייתי ממליץ להתייעץ עם סקסולוג. על כן\ לא נגיעה בשדיים לא הולכים לרבנות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר