יבול הזרע

יבול הזרע

האם בתפוקת הזרע כמו כל דבר בחיים יש עליות וירידות? זאת אומרת חודש אחד יש יבול גדול בכל שפיכה, וזמן מסוים אחרי זה פתאום יש שבוע-שבועיים של פחות יבול? תודה על התשובה מאיר

אתה חקלאי זרע?

יבול הזרע..... עוד ביטוי חדש. בכל מקרה לשאלתך, לא ברור לי מה אתה רוצה מהחיים של עצמך ובכלל. עניתי לך לפניי כמה ימים על שאלתך לגביי תרופת ה"פרופסיה" וזה שהיא עלולה להשפיע לרעה על החשק המיני וכמות הזרע. מה מהעבר לזה חשוב לך לדעת? אתה מתכוון להיות מדען ביצים? בכל מקרה אם אתה מודאג לך לרופא ותעבור בדיקות. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אפשר להיות אמרגן שלך אתה סטנד-אפיסט פוטנציאלי?

זה סתם עוד סוג של התנשאות מוכרת כאן

מה מתנשא בזה?

הוא ענה לו כבר,ושאל מה חשוב לו לדעת. אם הבחור רוצה הוא יגיד לו . לא רואה שום התנשאות בזה. ענת

ענת,

יבול הזרע..... עוד ביטוי חדש. בכל מקרה לשאלתך, לא ברור לי מה אתה רוצה מהחיים של עצמך ובכלל. עניתי לך לפניי כמה ימים על שאלתך לגביי תרופת ה"פרופסיה" וזה שהיא עלולה להשפיע לרעה על החשק המיני וכמות הזרע. מה מהעבר לזה חשוב לך לדעת? אתה מתכוון להיות מדען ביצים? בכל מקרה אם אתה מודאג לך לרופא ותעבור בדיקות. שלומלום ענת, עברי על הטקסט: 1. למה הוא צריך ללגלג על הביטוי שהבחור בחר. "יבול זרע". מה לעשות שלא כולם ידענים גדולים כמו שלומלום? 2. "מדען ביצים?" - הבחור שואל ברצינות והוא משיב לו ספק בהומור, ספק בציניות ספק התנשאות...כך אני רואה את זה. נכון שהתשובות שלו מקצועיות ויש חשיבות לפורום הזה וכו' וכו', אבל עובדה שהתגובות שלו, סגנון ההתבטאות שלו וההתיחסות שלו עוררה פעמים רבות תגובות שליליות כאן. אני משוטטת לפעמים גם בפורומים אחרים והמנהלים שם לא מרשים לעצמם להגיב כך ממרום מושבם. האווירה שם הרבה יותר שקטה.

יבול הזרע

האם בתפוקת הזרע כמו כל דבר בחיים יש עליות וירידות? זאת אומרת חודש אחד יש יבול גדול בכל שפיכה, וזמן מסוים אחרי זה פתאום יש שבוע-שבועיים של פחות יבול? תודה על התשובה מאיר

איכות הזרע וכמותו

איכות הזרע היא קבועה ואם היא משתנה היא משתנה באיטיות רבה ועל פני תקופה ארוכה. אי אפשר להביט על זרע ולנחש את איכותו. כדי לתעד איכות של זרע יש לבצע בדיקת זרע ולדאוג תמיד ל- 3 ימי התנזרות לפחות לפני מתן הדגימה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר