שלומלום עיצה דחוף מי כמוך יודע?

אני בן 17 וחצי אחרי תיכון מחכה לצבא בינתיים לא עושה כלום מאונן 7 פעמים ביום. יש לי 22 וחצי ס"מ עומד. החברה שלי נגמרת אחרי פעם אחת או שתים וזהוא לשבוע ימים. מה דעתך, אני צריך למצוא לי בחורה בת 30 או 40 ? שמעתי שהן מקבלות כמה שיותר וכמה יותר הרבה פעמים? האם זה נכוןם? מה דעתך?

אולי היית צריך להוולד שפן.

השאלה שלך ממש מקוממת נשים. כאילו אנחנו נולדנו להיות מקבלות מין מתי שהגבר רוצה ומוכן. בלהכניס לאישה יש הרבה יותר מה שאתה חושב (אתה עוד צעיר)* זה לא רק הזיון עצמו והאקט הפיזי של פנימה-החוצה זה הרבה רגש והרבה מסביב.. הלוואי ותמצא לך אישה שתהיה מוכנה לשכב עם רגלים פתוחות ותחכה לך 7 פעמים ביום. זה לא יקרה.

דווקא כן כדאי

זה יכול להיות דווקא מלהיב מאד. הפעם היחידה שהיגעתי לאורגזמה אמיתית היה כשהייתי באילת עם שני גברים במיטה והם עשו את זה בשרשרת. אז איפה יש גברים כאלה שיכולים לעשות 7 פעמים אחד אחרי השני ולהטריף את הבת זוג שלהם? יש בהחלט נשיםמ אלה גם כן.

מי את

איפה את נמצאת תגידי בטח יש הרבה קופצים?

שלומלום עיצה דחוף מי כמוך יודע?

אני בן 17 וחצי אחרי תיכון מחכה לצבא בינתיים לא עושה כלום מאונן 7 פעמים ביום. יש לי 22 וחצי ס"מ עומד. החברה שלי נגמרת אחרי פעם אחת או שתים וזהוא לשבוע ימים. מה דעתך, אני צריך למצוא לי בחורה בת 30 או 40 ? שמעתי שהן מקבלות כמה שיותר וכמה יותר הרבה פעמים? האם זה נכוןם? מה דעתך?

לא קשור לגיל

אם תדירות המין בינך לחברתך איננה מספיקה לך וזה כה פוגע באיכות חייך אז אולי מישהי עם חשק מיני גבוה יותר עדיפה לך. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר