שאלתי

התייחסות

מיניות בשלישיה יכולה להיות דבר נחמד ויכולה ליצור צרות צרורות. תלוי מה הסיבות שרוצים אותה? יש מקרים שזה יכול לשפר זוגיות אך רבים יותר המקרים שזה יגרום לקשיים אחר כך, סצינות קנאה וכולי וכולי.... מה שחשוב זה לברר היטב היטב את הסיבה לרצון הזה לפניי שממשים! למה כה חשוב לו לראות אותך עם גבר אחר?? שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

נראה לי שהוא לא אוהב אותך

הוא אומר שאת לא אוהבת אותו. אבל תדעי לך שהוא לא אוהב אותך.

פנטזיית החבר שלך

קוקי זה בסדר שיש לו פנטזיות וזה בסדר שהוא מספר לך אותם, את תשמעי ותהני, אבל זה עדיין לא מחייב אותך לממש לו אותם תמיד את יכולה להגיד שאת לא רוצה שהוא ישאר בלי חלומות.. כי עכשיו תגשימי לו פנטזיה תבוא אחרת לא? וכרגע הוא ברף מאוד גבוה אז מה יבוא אחר כך ? פנטזיית ארבעה גברים ביחד?

הוא פשוט מנצל אותך מאמי .. נקודה!כנסי

תפקחי את העיניים.. אם הוא היה אוהב אותך הוא לא היה מעיז אפילו לבקש בקשה כזאת ממך , ברור שמסתתר אינטרס מאחורי הבקשה הזאת ולא נראה לי שהאנטרס הוא בהכרח לפנטזייה שלו , הוא הפך אותך לאובייקט המין שלו , אל תתני לו להמשיך לחשוב עלייך ככה , לא נאה לו שאת לא רוצה!? שילך לחפש מישי אחרת ! תחתכי ממנו ומהר! אולי יהיה קשה כי את חושבת בטח " הוא אוהב אותי הכי בעולם" והוא נותן לך יחס מדהים והכל.. אבל העובדות מדברות בעד עצמן! הוא לא מכבד אותך ! אם חבר שלי היה אומר לי דבר כזה הייתי סוטרת לו ולא מדברת איתו יותר , עצם העובדה שאת בכלל שוקלת את זה אומר שאולי את לא מכבדת את עצמך גם ..

שאלתי

אני וחבר שלי ביחד חצי שנה. מקיימים יחסים וזה בסדר. בפעמים האחרונות שהיינו ביחד הוא הציע לי לצרף עוד גבר אלינו. הוא אמר לי שהוא מתכוון שהוא רוצה לראות אותי שוכבת עם גבר אחר. הזדעזעתי מהרעיון ולא הסכמתי. הוא לא מפסיק לדבר על זה. אני אוהבת אותו אבל לא מסכימה לזה. הוא ממשיך ואומר לי שאם אני לא מסכימה לו סימן שאני לא אוהבת אותו מספיק. אני לא ילדה אבל לא שמעתי על כאלה מקרים. בכל זאת זה לא נראה לי. מה אתם אומרים? בנים בנות...מישהו...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר