בעיה בקיום יחסי מין-זקוק דחוף לעזרה!!

בעייתי היא כזאת ואני ממש צריך עזרה אז ככה חברתי סובלת מבעיה כזאת שכאשר אני חודר אליה ממש כואב לה כמו כן גם ממש כואב לה בעת ביצוע האקט עצמו עד כדיי כך שאי אפשר אפילו לגעת בא באזור הזה.פנינו לגניקולוג אך בהתחלה הוא אמר שיש דלקת היא תופלה אך הכאבים לא עברו אבל הדלקת עברה היא סובלת מזה כבר כשבעה חודשים ולא נראה סימנים באופק שזה יעבור ואפילו היא כבר איבדה כול תיקווה בקשר לזה וגם את החשק המיני. הרופא אומר שאין שם כלום אך עדיין כואב לה ואין שום פיתרוןואנחנו לא יודעים כבר מה לעשות ניסינו בכול כולל חומרי סיכה וכולל הכול כמו כן לדברי הרופא הוא אמר שבהתחלה הייתה דלקת שפשוט העברנו אותה מאחד לשני אך גם אני ניבדקתי וטופלתי. אים משהו יוכל לתת לי איזה שהוא עצה או להגיד לי מה לעשות אני ממש ישמח כי כרגע היחסים שלנו ממש בשפל בעקבות זה.לפניי חברתי כבר קיימה יחסי מין בסדירות והכול היה בסדר זה התחיל רק אחרי 4 חודשים של קיום יחסי מין ביחד איתי. אני מש זקוק לקצה חוט כי אני וגם היא לא רואים את האור בקצה המנהרה תודה רבה לכול מי שיוכל לעזור.

הרפייה

רונן,חברתך צריכה לעבור טיפולי של הרפייות . למשל הרפייה במים .תרגילים לחיזוק ריצפת האגן,ללמוד להיות רפוייה ,משוררת,מודעות לגוף שלה .יש לה רגישות בעל עוצמה מאוד גבוהה. אל תקח את מאוד אישית כי זה לא קשור אליך. היא צריכה לעבוד על זה ואתה תנסה לעזור לה . לגבי כאבים - יש לה חולשה בשרירי הנרטיק לכן כואב.אם דלקת כבר עברה. מאוד מומלץ לנסות שיטת פאולה .זה םוג של התעמלות על השרירים הטבעתיים בגוף.יש את ספר של פאולה גרבורג סוד השרירים טבעתיים .הוצאה פלג . או באתר www.google.co.il חפש שיטת פאולה. מקווה שעזרתי לך קצת. בהצלחה.

תודה

זה הדבר הכי רציני ששמעתי לאחרונה בקשר למה שיש לה ממש תודה יש הזמנתי את הספר מהאינטרנט ואני ממש מקווה שזה יעזור ממש ממש תודה לך... אני ממש ישמח לקבל עוד הצעות

בעיה בקיום יחסי מין-זקוק דחוף לעזרה!!

בעייתי היא כזאת ואני ממש צריך עזרה אז ככה חברתי סובלת מבעיה כזאת שכאשר אני חודר אליה ממש כואב לה כמו כן גם ממש כואב לה בעת ביצוע האקט עצמו עד כדיי כך שאי אפשר אפילו לגעת בא באזור הזה.פנינו לגניקולוג אך בהתחלה הוא אמר שיש דלקת היא תופלה אך הכאבים לא עברו אבל הדלקת עברה היא סובלת מזה כבר כשבעה חודשים ולא נראה סימנים באופק שזה יעבור ואפילו היא כבר איבדה כול תיקווה בקשר לזה וגם את החשק המיני. הרופא אומר שאין שם כלום אך עדיין כואב לה ואין שום פיתרוןואנחנו לא יודעים כבר מה לעשות ניסינו בכול כולל חומרי סיכה וכולל הכול כמו כן לדברי הרופא הוא אמר שבהתחלה הייתה דלקת שפשוט העברנו אותה מאחד לשני אך גם אני ניבדקתי וטופלתי. אים משהו יוכל לתת לי איזה שהוא עצה או להגיד לי מה לעשות אני ממש ישמח כי כרגע היחסים שלנו ממש בשפל בעקבות זה.לפניי חברתי כבר קיימה יחסי מין בסדירות והכול היה בסדר זה התחיל רק אחרי 4 חודשים של קיום יחסי מין ביחד איתי. אני מש זקוק לקצה חוט כי אני וגם היא לא רואים את האור בקצה המנהרה תודה רבה לכול מי שיוכל לעזור.

כנראה

כנראה מדובר בבעיה הנקראת וסטיבוליטיס. לעניין זה יש לגשת לרופא נשים מומחה בתחום. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forumId=385&a=23438&c=2740&sc=0&ssc=0
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר