דחוף!!!

דחוף!!!

שלום.... אני בת 17ורק ממש לאחרונ האני וחבר שלי התחלנו לקיים יחסי מין.. בפעמים הראשונות זה קצת כאב..אני יודעת שזה דבר נורמלי.. אבל מה שדי מטריד אותי זה שאני לא מצליחה להגיע לסיפוק מיני..(הוא כן) רציתי לדעת האם הדבר נורמלי או שיש איזושהי בעיה אשמח אם תענו לי בהקדם..

אני מציע שתזמיני אמבולנס

רק בגלל ה"דחוף" שלך אענה לך אולי מחרתיים שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

אויש שלומלום אתה איש רע...תשובה לילדה המסכנה עם השאלה הדחופה.

ישנו אחוז של נשים שלא מסוגל להגיע לאורגזמה ע"י חדירה..הדבר נורמלי לחלוטין! העצה הכי טובה שיש לי לתת לך הוא פשוט לעסות את הדגדגן בזמן החדירה! את גומרת שאת מביאה ביד?

תוספת: או שפשוט החבר שלך גומר מהר מדיי!

בעינך אולי זה לא דחוף..אבל

רציתי לדעת אם אין קשר לזה שרק פתקופה האחרונה התחלנו...(הוא הראשון שלי) העובדה שהייתי בתולה לא גורמת לכך??? תודה...

תשובה.

העובדה שהיית בתולה והוא הראשון שלך, בכלל לא קשורה לסיבה שאת לא גומרת! אבל זה כן יכול להיות קשור לסיבה שאת אולי לחוצה ומתרגשת ולא משוחררת! או משתי הסיבות שכתבתי בהתחלה. נסי את העצה שנתתי לך ותחזרי אלינו עם תשובות.

דחוף!!!

שלום.... אני בת 17ורק ממש לאחרונ האני וחבר שלי התחלנו לקיים יחסי מין.. בפעמים הראשונות זה קצת כאב..אני יודעת שזה דבר נורמלי.. אבל מה שדי מטריד אותי זה שאני לא מצליחה להגיע לסיפוק מיני..(הוא כן) רציתי לדעת האם הדבר נורמלי או שיש איזושהי בעיה אשמח אם תענו לי בהקדם..

היי...

אני לא רוצה לבאס אותך,אבל יכול להיות שייקח לך כמה זמן את שתתחילי ממש להנות ממין וזה יקרה רק כשתתחילי להרגיש משוחררת 100%. את גם לא צריכה בכל פעם "לחכות " לזה שתהני,פשוט תזרמי עם זה ותלמדי כל פעם משהו חדש. זה יכול לקחת שבועות,חודשים,פשוט תהני מזה ותנסי דברים. עוד עיצה,אם משהו לא מוצא חן בעניך,אל תתביישי להגיד לו,אחרת זה רק יפריע לך וילחיץ אותך (וכמובן לא תהני בכלל)... שבוע מהנה :)

אני מציע שתזמיני אמבולנס

רק בגלל ה"דחוף" שלך אענה לך אולי מחרתיים שלומלום

מה קרה לך "מומחה" ? השתן עלה לך לראש שאתה מגיב בבוז ? ואולי להם זה דחוף ? אתה הרי ממילא מבלה 24 שעות בפורום .

תוספת: או שפשוט החבר שלך גומר מהר מדיי!

לדעתי החבר שלך

צריך לדעת מזה ו.. תראי גבר יכול לגמור מהר, ופחות מהר יש שליטה עד גבול מסויים אבל הוא יכול להתמקד בהנאה שלך במקום לגמור מהר ולהתרכז בשלו לא נראה לי שהבעיה היא אצלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר